Şimdi Ara

Türkiye'de Hangi bölgenin insanı iyidir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
2.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Türkiye'de Hangi bölgenin insanı iyidir?

(En Son Oy Tarihi: 2.9.2013)
Giriş

Orijinalden alıntı: Norpitiyan

Kars

karslıyım. gerçektende insanı çok cana yakındır.
  • Kesinlikle doğu anadolu'dur.
  • Ege-Karadeniz favorim bu konuda ayrıca tekirdağ tarafları çok sempatik ve saf insanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zen Man

En iyisini bilmiyorum da en kötüsü Çorum diyebilirim.

Neye bakarak konuşuyorsun? Kaç milyon tane Çorumlu arkadaşın oldu. İnternetten yayma bilgilerle gelip buraya konuşma! Tanısan bile en fazla 1 kişi,hadi 2 dedik. Bunlar öküzse tüm Çorumlular mu öküz oluyor? "Senin yaptığını Çorumlu yapmaz" sözü bir hikayeden doğmuştur. Sanma ki atalarımızın sözü. O beğenmediğin insanlar seni kağıt parçası gibi sıkıştırıp fırlatır,bir kişiye bakıp yüz binlerce insan hakkında yorum yapamazsın. İsviçreli bilim insanı aramıyoruz biz burada. Çorum Anadolu'da Türklerin yerleştiği ilk kenttir,leblebinin doğduğu yerdir. Kurban olsun toprağımın insanına.
    Not: Öz be öz iki taraftan da Çorumluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Sandoz -- 9 Haziran 2013; 23:23:03 >

• Olm sen banlanmamis miydin ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bölgedeki her insan kötüdür veya iyidir diye indirgenemez benim kendi gözlemim Trakya ve Denizli'de ki insanlar cana yakın ve yardımseverdi kendi memleketimi sevmem mesela insanlarınıda sevmem
  • Hocam o Ege insanının sıcaklığı bi farklı ya valla
  • iyi insanlar kastamonulular, erzurumlular ve çankırılar. bunlar genelde iyidir. rize, trabzon ve ordululardan uzak durun. çok pis ve lanet insanlar.

bir keresinde işim gereği adamın birine engel olmak zorunda kalmıştım. adamın bana ilk dediği şey ordulu musun oldu.

birde dikkatimi çekiyor giresunlular çok cahil, işe yaramaz ve vasıfsız insanlar nedense..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr._Frodo

iyi insanlar kastamonulular, erzurumlular ve çankırılar. bunlar genelde iyidir. rize, trabzon ve ordululardan uzak durun. çok pis ve lanet insanlar.

bir keresinde işim gereği adamın birine engel olmak zorunda kalmıştım. adamın bana ilk dediği şey ordulu musun oldu.

birde dikkatimi çekiyor giresunlular çok cahil, işe yaramaz ve vasıfsız insanlar nedense..

Çankırı ve kastamonu mu? Ciddi misin?

Bana bir kaçı kazık atmıştır.Kesinlikle nefret ediyorum.

Erzurumlu da kötüdür.İyiler vardır.

Rize'den de 2 kişiden kazık yedim ama dediğim gibi çok iyi olanları da tanıdım.

• Benim baba tarafım Karadenizli ama benim favorim Egeliler. Özellikle Ege' nin köylüsü aşırı cana yakındır, tanımadığı insanları bile açta açıkta bırakmazlar.
  • İyi ya da kötü insan olmaz. Her insanın iyi ya da kötü yanları vardır. Bunlar da ölçülemez.

• iç anadolu doğu anadolu.
  • Tabikide ege , adamın , efenin , horozun , yiğidin harman olduğu yerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ortaokullu

quote:

Orijinalden alıntı: Zen Man

En iyisini bilmiyorum da en kötüsü Çorum diyebilirim.

Neye bakarak konuşuyorsun? Kaç milyon tane Çorumlu arkadaşın oldu. İnternetten yayma bilgilerle gelip buraya konuşma! Tanısan bile en fazla 1 kişi,hadi 2 dedik. Bunlar öküzse tüm Çorumlular mu öküz oluyor? "Senin yaptığını Çorumlu yapmaz" sözü bir hikayeden doğmuştur. Sanma ki atalarımızın sözü. O beğenmediğin insanlar seni kağıt parçası gibi sıkıştırıp fırlatır,bir kişiye bakıp yüz binlerce insan hakkında yorum yapamazsın. İsviçreli bilim insanı aramıyoruz biz burada. Çorum Anadolu'da Türklerin yerleştiği ilk kenttir,leblebinin doğduğu yerdir. Kurban olsun toprağımın insanına.
    Not: Öz be öz iki taraftan da Çorumluyum.

Arkadaşlarımın yüzde 90 ı çorum'luydu -şuanda arkadaşım yok- ve bulunduğum semt Çorum'lularla dolu. Saçmasapan sözlere bakaraktan söylemedim. 7 den 70'e çok kişi tanıdım emin ol.

Õn yargıyla bakmam çok iyi insanlardır böyle konuştuğuma bakma. Hayatım onlarla geçti çok iyi analiz ettim. Hani bi' söz varya dostlarınla sonsuza kadar vakit geçirmek istiyorsan onlardan borç isteme diye. Aynı bu şekil özel şeylerini paylaşmazsan ve çok cıvıtmazsan çok iyi vakit geçirirsin. Kendimi savunmak için yalanlar söylemedim cidden hep o insanlar üzdü beni. Ayrıntılı anlat diyorsan mesaj at anlatıyım bi' ara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Karadeniz
  • gene ne paralar peşindesin ?
  • memleketimin insanı dürüst cana yaknıdır :D bu yüzden ığdır diyorum..

not: ığdırdaki azeri-türk nüfustan bahsediyorum, nüfusun %30-%40lık kısmını oluşturan başka canlılar da var. onlar zaten ülkedeki en pislik yalancı hırsız cahil kişiler onları muaf tutarak söyledim :).
  • para
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

Turkiyede kendi hemserisini savunmayani gormedim ben hepsi ayni tas ayni hamam

ben asla sırf hemşehrim diye birini savunmam, asla. bu memleket işlerini de hiç sevmem. (izmir ben)

• Akdeniz insanı sımsıcaktır
    Diğer yandan Nevşehir li olan kötü insan görmedim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.