Şimdi Ara

Türkiye'de hakettiği ilgiyi görmeyen sporlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
2
Favori
4.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

Futbolu spor olarak görenler mi var

Ya ne? Bir maçta 4 5 km koşmam koşu bandında 10 km koşmamdan daha çok faydalı oluyor.

Futbolcular çok yorucu spor yaptıklarından karaciğerlerinin ömrü çabuk biter futbolcular çabuk yaşlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lcn(R)

O değilde şu beyzbol'u bir türlü anlamadım hayatım boyunca, videolarınıda izledim ama yok arkadaş çözemiyorum

harbi lan. amerikan futbolunun kurallarını 1-2 maçta çözmüştüm ama beyzbol hala benim için büyük bir gizem. mesela sopalı adam topa vurduğu anda koşup sahayı turluyor, o top sopayla beklediği yere ulaştırılmadan önce turlayıp gelmek zorunda yoksa puan alamaz. bu koşuya da "homerun" diyorlar sanırım. tek anlayabildiğim bu.
  • Kış sporları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAKETMEDIGI ILGIYI GOREN SPOR:FUTBOL

GEREKEN ILGIYI GORMEYEN SPOR:BASKETBOL

Adamlar basket sahasinda futbol oynuyor.Futbol çapulcu sporudur, her apaçi kames top ve 2 tasla futbol oynayabilir ama basketbol elit bir spordur herkes oynayamaz.

Örneğin:Futbolcular birbirini bogazliyor, , çoğu ilkokul mezunu apaçi.Hic best blooper FIFA gordunuz mu?

Ama basketbolcularin hepsi üniversiteli seviyeli ve eglenceli adamlar.Best blooper NBA videolari da oldukca fazla
    m.youtube.com/watch?v=dz3Rpn-wRqE&feature=relmfu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackSwordDown -- 21 Mayıs 2013; 0:06:33 >
  • tenis kürek okçuluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Bisiklet.Türk halkı bırakın taytı kask giyeni kabullenemedi daha.Bisikletse karne hediyesi olarak görülüp 20+ yaşlarda binenlere iyi gözle bakılmıyor.Yani spordan sayılmıyor güzel ülkemde.

Bunu yazmak icin girdim gidiyorum

• Curling

•  Türkiye'de hakettiği ilgiyi görmeyen sporlar
  • f1 türkiye'ye gelmeden önce bile yeterli ilgiyi görüyordu.geldikten sonra uçtu zaten.sonradan ne olduysa oldu.zaten eski tadı da yok.

biraz duygusal olacak ama basketbol diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uplanamayankedi

f1 ULAN F1

+1 Hocam. Bir Alonso, bir Vettel yetistiremiyoruz. Go-Kart bile cocuk oyunu gibi gosteriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: I am Medic

Basketbol sahaları futbol oynayanlarla dolu olduğu sürece "Basketbol".

+1 aynisini yazdim az önce

• Airsoft tabii ki.

• bayan voleybolda cok iyiyiz ama daha yeni yeni populerlesti tvlerde.

• tenis kaykay snowvoard golf beysbal masa tenisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSwordDown

HAKETMEDIGI ILGIYI GOREN SPOR:FUTBOL

Adamlar basket sahasinda futbol oynuyor.Futbol çapulcu sporudur, her apaçi kames top ve 2 tasla futbol oynayabilir ama basketbol elit bir spordur herkes oynayamaz.

Örneğin:Futbolcular birbirini bogazliyor, , çoğu ilkokul mezunu apaçi.Hic best blooper FIFA gordunuz mu?

Ama basketbolcularin hepsi üniversiteli seviyeli ve eglenceli adamlar.Best blooper NBA videolari da oldukca fazla

Genellemeye gel futbol oyuncuları apaçi basketbollcular üni+lisans yapıyorlar

/>

• Futbol hariç hepsi. Futbolda da skor ilgisi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

quote:

Orijinalden alıntı: BlackSwordDown

HAKETMEDIGI ILGIYI GOREN SPOR:FUTBOL

Genellemeye gel futbol oyuncuları apaçi basketbollcular üni+lisans yapıyorlar

/>

Tamam arkadasim tum futbolcular apaci olmayabilir ama üni okumayan basketbolcu soyler misin bana

• Satranç biraz daha ilgi görse çok güzel olacak.
  • Su sporları ...

• bisiklet tabiki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.