Şimdi Ara

Türkiye'de General Mobile Yurtdışın'da Gionee Elife

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün biraz araştırma yaptım.Geçenler de Erdi Özüağ'ın bize tanıtmış olduğu dünyanın en güçlü telefonu Gionee Elife E7 aslın da bize gelecek olan GM Discovery Elite.

http://www.youtube.com/watch?v=7DPU24G1EOY
    http://global.gionee.com/eng/home/
    http://www.youtube.com/user/GioneeSmartphone/videos

Gione Elife e3 - e4 - e5 - e6 e7 şeklin de devam ediyor.

Bizde ki General Mobile Discovery - Gione Elife E3 olarak geçiyor.Google ve youtube'dan Gione Elife şeklin de bir araştırma yaparsanız bir çok bilgiye ulaşırsınız.

Tabi ben bunu umursamıyorum.Şahsen böyle güzel telefonlara benim ulaşma şansım yok.Bu telefonu bize ulaştıran ve aracı olan kişilere teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IDiamond -- 1 Şubat 2014; 0:41:43 >

• tek başına mı araştırdın yoksa yardım aldın mı ?

zaten forumda 50 farklı başlıkta 50 farklı kişi bunu söylemiş kalkıp yeni araştırdım diye konu açıyorsun
  • Magara sogukmuydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve tanrı mağra adamını yarattı
  • General Mobile ürünlerini pek takip etmiyorum, 1-2 incelemesini izlemiştim sadece, Mesut Çevik olsun diğer incelemlerde olsun telefon %100 türk malı gibi lanse ediliyor, hatta mesut çevik'in roportajlarında işte komponent seçimi çok önemli tasarımını yapmak çok önemli vs diyor GM yetkilisi. Son roportajda mesuıt çevik çinden getiriyorsunuz gibi söylentiler var diyor kesin bir dille olmasa da aksini iddia ediyor yetkili. Bu noktayı anlayamadım açıkcası gayet açık bir şekilde adamlar çinden telefon getirip marka basıp satıyorlar.Mesut Çevik'in bahsettiği Ar-ge ekibiymiş yok donanım ekibiymiş yok yazılım ekibiymiş felan roportajların %90'ı ve GM firmasının dediklerinin %90'ı yalan o zaman ben burdan bunu çıkarırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rf.id -- 1 Şubat 2014; 23:02:58 >
  • bu cihaz daha önce de söylendildiği gibi gionee elife e7 ile özellikleri aynı olan bir telefon. bunda yanlış olan birşey yok. kendileri ithalat yaptıkları için isterse üstüne dh,ya da muzaffer gölcü ve hatta telpa bile yazdırabilirler. önemli olan bunu bir eksiklik gibi göstermeye çalışmaları. tabiki türkiyede de saha testlerini yapacaklar ki, burada bahsedilen baseband sürümü oluyor, telefon kendi şebekeleri (turkcell, vodafone, avea) ile daha iyi çalışsın. tabiki kendileri arayüzü istedikleri gibi değiştirebilirler. kendileri arkadaş telefonun orjinali bu ama biz içinde şu şu özelleştirmeleri ve değişiklikleri yaptık deseler kimse ağzını açamaz. yalnız elife e7deki gibi bataryanın aynı 2500 mah olması olmamış. temmuzda lumia 920yi 1100tlye almıştım onu almasaydım bunu kesin alırdım. ama şimdi bu batarya ile zor. umarım elite 2-3 şeklinde snapdragon 810 ve devamı ile böyle performanslı ama uygun fiyatlı bir cihazı mutlaka alacağım. Lumia 1520 2200tlden giriş yapıyor, galaxy note 3 1800tl civarında lg g2 ise hala 1400tl civarında geziyor. Ve bu cihazlar performans olarak elite'in arkasında kalıyor. GENERAL MOBILE İÇİN EN ÖNEMLİ ŞEY SERVİS KALİTESİ NASIL OLACAK? Kullanıcı bir sorunla karşılaştığında bunu kullanıcının üzerine mi yıkmaya çalışacaklar, yoksa Avrupa standartlarında bir teknik servis hizmeti mi verecekler, bu gerçekten önemli.

• Ayrıca Gionee Elife e7 nin arayüzü daha güzel ama Türkiye ye Gm Disc olarak geldiği için haliyle arayüzü de değiştiriyorlar.Gionee Elife nin arayüzü daha güzel benim gözüm de..Gm disc arayüze biraz daha önem verirse tadından yenmez..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.