Şimdi Ara

Türkiye'de gangster varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler Türkiye'de gangster tarzı takılan insanlar gruplar varmı bildiğiniz şehir bölge falan ?

• zeytinköye gel gör
  • Apaciler. Yiyosa laf at yanliz basinayken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gangster Squad filan mı izledin?
  •  Türkiye'de gangster varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmazmı var tabi

ben groove street üyesiyim mesela bizim reyizimiz cj ne yaptığını bilmiyo kamil kamil geziyo uyardım da reyizimiz sonuçta tınlamadı.Araba yarışlarının düzenlendiği stadyum var zeytinburnu sahil onun çaprazında bir kanal geçiyo heemn onunda çaprazındayız.Bir meydan,bekleriz.

Eğer gelirseniz önceden söyleyin cj nin olmadığı bir zamanda gelin ha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

olmazmı var tabi

ben groove street üyesiyim mesela bizim reyizimiz cj ne yaptığını bilmiyo kamil kamil geziyo uyardım da reyizimiz sonuçta tınlamadı.Araba yarışlarının düzenlendiği stadyum var zeytinburnu sahil onun çaprazında bir kanal geçiyo heemn onunda çaprazındayız.Bir meydan,bekleriz.

"Selam beyler ben, san fierro’da ki ki polis karakolunun emniyet müdürüyüm. Arada bir bi tane adamın teki gelip içerideki meslektaşlarımı öldürüyor, katliam yaşatıyor. Ne kadar polis göndersekte öldürüyor . Sonra da aniden büyü mü yapıyor, ne yapıyor anlamadık ama gözümüze birden iyi biri gibi gözüküyor. Aynı zamanda ne kadar hapse atıp üstündeki silahlarını alsak da dışarı çıkar çıkmaz, elinde bazukayla arabalara saldırıyor. Düşmedik helikopterimiz, yanmadık polis aracımız kalmadı. Bu adamdan kurtulsak da ben ve ekibim bi rahatlasak.

San Fierro Emniyet Müdürü"

çok tehlikeli biri sanırım bu cj taşınıyorum sizin mahalleye bi hoşgeldine gelirsiniz artık cj reyizlede tanışmak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caterrev

quote:

olmazmı var tabi

"Selam beyler ben, san fierro’da ki ki polis karakolunun emniyet müdürüyüm. Arada bir bi tane adamın teki gelip içerideki meslektaşlarımı öldürüyor, katliam yaşatıyor. Ne kadar polis göndersekte öldürüyor . Sonra da aniden büyü mü yapıyor, ne yapıyor anlamadık ama gözümüze birden iyi biri gibi gözüküyor. Aynı zamanda ne kadar hapse atıp üstündeki silahlarını alsak da dışarı çıkar çıkmaz, elinde bazukayla arabalara saldırıyor. Düşmedik helikopterimiz, yanmadık polis aracımız kalmadı. Bu adamdan kurtulsak da ben ve ekibim bi rahatlasak.

çok tehlikeli biri sanırım bu cj taşınıyorum sizin mahalleye bi hoşgeldine gelirsiniz artık cj reyizlede tanışmak isterim.

adamın imzasını sen de kullan istersen ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

quote:

Orijinalden alıntı: Caterrev

quote:

olmazmı var tabi

adamın imzasını sen de kullan istersen ..

şartlara baktımda beni almazlar asosyaller kulübüne bile giremiyorum daha ne olsun

• Türkiye'de var mı bilmiyorum ama, Almanya'da yaşayan Türk gangsterler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlaughTeR `

Türkiye'de var mı bilmiyorum ama, Almanya'da yaşayan Türk gangsterler var.

almanyadaki kuzenimde bunlardan biri türkiyeye geldiğinde çok iyi anlaşıyoruz aynı kafadanız yaşım küçük almanyaya taşınırsam dili hemen çözerim aralarınada girerim kalmaya yerde var gidiyorum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.