Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakası Ucuz Lpg fırsatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
1
Favori
21.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Maltepe köprüsünden geçtim total lpg 2,56 fiyat yükselmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert63

Bugün Maltepe köprüsünden geçtim total lpg 2,56 fiyat yükselmiş.

Hocam esenyol dan minibüs yoluna inersen solda po da 2.37

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün pendik köprüsünün alt tarafındaki classdan aldım 2.35 di.

İlk açıldığı günden beri oradan alırım sıkıntı yaşamadım.hatta dün sıra bile vardı o derece.4 lpg tabancası da doluydu ve sırada bekleyenler vardı.

• Bu sabah 2,35 TL' den Cevizli Class' dan aldım üstüne 5 TL verip köpüklü dış yıkama yaptırdım.

• KARtal e-5 pendik yönü TOTAL:2.50 , aytemiz 2.52, BP:-- fiyat yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Bu sabah 2,35 TL' den Cevizli Class' dan aldım üstüne 5 TL verip köpüklü dış yıkama yaptırdım.

cevizlideki hala class mı
  • cevizli class tan son 2 dir aldığım lpg normal yaptığım km min 20-30 aşşağısına düşmesine sebep olduğundan ben bıraktım almayı... Bilgi vereyim dedim...
  • Herkes mi kartal pendik tarafında oturuyor yahu? Yenisahradaki Class ın güncel fiyatı ne bilen var mı orası da bayağı uygun oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowsprince

KARtal e-5 pendik yönü TOTAL:2.50 , aytemiz 2.52, BP:-- fiyat yoktu.

C.tesi indirimi sanırım.

KARtal e-5 pendik yönü TOTAL:2.41 , aytemiz 2.42
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Herkes mi kartal pendik tarafında oturuyor yahu? Yenisahradaki Class ın güncel fiyatı ne bilen var mı orası da bayağı uygun oluyordu.

Ataşehir

• Bugün Ataşehir class tan lpg aldım lt fiyatı 2.39 Pendik ve Maltepe ne durumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert63 -- 21 Ağustos 2017; 18:35:33 >
  • Cevizli eğitim araştırma hastanesinin karşısı po 2,37 bu gün aldım

• Class oilden bir kere gaz almak nasip oldu ne durumda halen uygun mu çarşamba günü nasipse istanbul konya yolcuğum var avrupa yakasında oturuyorum. Anadoludan Class oil sonrası kaynaşlı ve Ankara gölbaşından lpg alacağım kaynaşlı ve gölbaşı için lpg tavsiyesi verebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forum_m -- 27 Ağustos 2017; 18:29:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Class oilden bir kere gaz almak nasip oldu ne durumda halen uygun mu çarşamba günü nasipse istanbul konya yolcuğum var avrupa yakasında oturuyorum. Anadoludan Class oil sonrası kaynaşlı ve Ankara gölbaşından lpg alacağım kaynaşlı ve gölbaşı için lpg tavsiyesi verebilecek var mı?

2.35 tl hocam

• forum_m F kullanıcısına yanıt
    Düzcede otobandan çıkarsanız istemediğiniz kadar indirimli lpg satan firma görürsünüz. Pendik köprüsü petrol ofisi de şu an 2.37 ₺

bende bayramın ilk günü yola çıkacağım ama batı karadenizde düzceden sonra hiçbiryerde indirimli lpg satan yer yok. karabükte 3₺ den alırız artık
  • Çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forum_m -- 28 Ağustos 2017; 12:48:52 >
  • ucuz benzin lazım =)
  • extinct kullanıcısına yanıt
    Pendik köprüsü Classoil de benzin şu an 5.03 ₺
  • Ben şunu fark ettim.cevizlideki class da norm gaz yazıyor.pendik sahildeki class da milangaz, pendik köprüsünün altında ki class da ise class gaz yazıyor.sanırım her bayi farklı yerlerden alıyor gazı.ben hep pendik köprüsünün altında ki class dan alıyorum,tanıdıklar da oradan alıyor herkes memnun.

• Bu classin mazotu kacak mi gaz yagimi yoksa su mu katiyolar neden ucuz bi kac kez aldim motor sesli calisiyo ama cekisi normale yakin icim rahat etmiyor biri aciklasa bari

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.