Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakası Ucuz Lpg fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
1
Favori
21.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek hocam. Dün alıp ta buradan memnun kalmayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 6da cevizliye inmeye uşendiğimden pendik e5 yanyolda ki aytemizden aldım. 2.29₺. yolum düşerse cevizliden de doldururum.

yazın o aytemizden 1.89₺ ye alıyorduk ama
  • Dizele geçtim araba değişikliği yüzünden ama hâlâ lpg konularını keyifle okuyorum 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Lpg ye geri dön hocam türkiye nin yüzde 40 ı yanılıyor olamaz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Ne demek hocam. Dün alıp ta buradan memnun kalmayan var mı?

bu kadar ucuz lpg bir daha bulamam

bu yüzden arabayı garajda yatıırdım

istanbulda 3 vesait değişrmeyi göze alarak hemde

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Baskan ben daha almadim beykozdan isim duserse doldurcam depo bos totalin benzinini kullaniyorum:)) opetten 15 yakit puan var onu da kullanirim :)

• Lpg konusunda katı değilim aksine çevreci olması dolayısıyla destekliyorum. Umarım turbolu, Lpg'li araçlar çıkar fabrikadan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Sabah 6da cevizliye inmeye uşendiğimden pendik e5 yanyolda ki aytemizden aldım. 2.29₺. yolum düşerse cevizliden de doldururum.

yazın o aytemizden 1.89₺ ye alıyorduk ama

Cumartesi günleri velbaba aytemiz 2.25 den veriyor hocam.yolun düşerse kaçırma.pendik köprüsünden yukarı doğru çıkınca yol üzerinde sağda kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Lpg ye geri dön hocam türkiye nin yüzde 40 ı yanılıyor olamaz:)

Resmi veriler %40.

Ruhsata işli olmayan çok lpg li araç var.

• Fiyat baya iyiymiş. Sivasta ikamet ediyorum. Bir ara shell iyidir diye sürekli shellden alırdım. Sonra bi Milangaz bulduk her zaman piyasadan 20 kuruş altına veriyor. Menzilide her seferinde dikkat ediyorum Shellden çok gidiyor.
  • bu arada pompacıya ne kadar sürecek bu indirim dedim
    agabey boşver ne kadar süreceğini bak göreceksin diğer istasyonlarda indirecek fiyatları
    iyide şu an 2,5 liradan ucuza satan yok
    sen bekle agabey sen bekle . . .
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hocam tuketicinin isine yarasin

• Fiyat çok iyimiş, iki ay önce buradan aldım, aracın gidişinde ve menzilde diğerlerinden bir farkı olmamıştı.
  • İndirimli fiyat devam ediyor mu?
    Bu arada Küçükyalı Metro istasyonunun yanındaki Petrol Ofisi de büyük indirim yapmış.
    Lpg'nin fiyatı 3.21'den 2.98'e inmiş. Büyüksün PO! Sana da bu yakışırdı zaten!
    https://yandex.com.tr/harita/115702/maltepe/?ll=29.126222%2C40.947006&z=17&mode=poi&poi%5Bpoint%5D=29.123490%2C40.947895&l=sat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 6 Nisan 2017; 21:37:5 >
  • Göztepe Medical park hastanesi yanındaki Class petrolde 2.29du 2gün önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

İndirimli fiyat devam ediyor mu?
    Bu arada Küçükyalı Metro istasyonunun yanındaki Petrol Ofisi de büyük indirim yapmış.
    Lpg'nin fiyatı 3.21'den 2.98'e inmiş. Büyüksün PO! Sana da bu yakışırdı zaten!
    https://yandex.com.tr/harita/115702/maltepe/?ll=29.126222%2C40.947006&z=17&mode=poi&poi%5Bpoint%5D=29.123490%2C40.947895&l=sat

muhahah al hocam daha cok gider:))

• Yaklaşık 7-8 yıldır lpg li araç kullanıyorum , öncelikle bir istasyondan aldığınız lpg ile gittiğiniz menzilin başka bir istasyondan aldığınız lpg ile aynı olmama sebebi lpg yakıtının basınç ile basılması yani bazı istasyonlar 30 litrelik depoya pompa basıncını düşük tuttuğu için 28lt basabiliyor bazıları ise emniyet subabını da aşarak 32-33lt basabiliyor ben pompa basıncı yüksek olduğu için kozyatağı yanyoldaki aytemizi kullanıyorum (bp ye yakın olan ) 2. Olarak çoğu firmanın lpg kalitesi bence %100 farklı mesela opetten aldığım gaz arabaya bir kaç gün performans katmasına rağmen motorda ciddi bir ses bozukluğuna sebep oluyor bu yüzden kesinlikle opet kullanmıyorum. Shell lpg si iyi ancak onlarında istasyonlarının 10da9 unun pompa basıncı düşük az basıyor dolayısıyla 300km de bir alacağım gaz 250km de bire düşüyor.

• Şu en son 20kuruşluk indirimden sonra fiyat ne oldu acaba

• Dün akşam 2.40 ti 😄

• holapsp kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 haftada 1 kampanya yapiyorlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.