Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakası Ucuz Lpg fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
1
Favori
21.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Bunun için Kahramanmaraştan Maltepeye gittim gidiş dönüş 410 + 410 lira mazot yaktık ama bunun için değer haber veren arkadaşa teşekkürler.

Hayret maraşlı varmîş forumda benden başka :)

Olmaz mı hocam Kahramanmaraş'lılar olarak heryerdeyiz..

Tanışalım hocam bir maraş buluşması düzenlemek gerekli en kısa zamanda :)

Tabii ki hocam organize edebilirsek neden olmasın.. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Class oil mazotu kullanıyorum
    Mazot filtresini söküp inceledim
    Hiç bir kirlenme pıhtılaşma tortu toz yok
    Litresi 3.96 TL'ye

Bende gebze cayirova da ki class tan aliyorum ama valla tirsiyorum bir yandan da mazot mu gaz yag mi diye

1 yıl boyunca pendikteki class dan aldım mazotu sorun yaşamadım.

Hala alıyor musunuz hocam

Yok almıyorum.dizel aracımı sattım.class ın mazotu diğer istasyonlara göre baya uygundu.her önünden geçtiğimde doldururdum.ama şimdiki aracım lpg li.

Lpg yi de alırdım ama evimin önünde aytemiz var.arasında lt de 2 kr fark var.2 kr için gerek duymadım.fiyat farkı biraz daha fazla olsaydı alırdım ama.

• Dün ilk defa class petrol maltepeden gazı fulledim. 100 km Yol yaptım opet ve shell den aldığım gaz ile arasında fark göremedim. Tavsiye ederim.
  • Pendik Class petrol de lpg nin fiyatı 2.09.

Cevizli den geçtiğimiz hafta sonu aldım lpg 2.11.

Ben gayet memnunum tavsiye ederim.

• mert63 M kullanıcısına yanıt
    Hocam istanbul veya baska bir yerde yamuk yapma sansları yok kendi ayaklarına sıkarlar kapanır direkt devlet bu konuda çok hassas

• Mazotta,yamuk yapma olanağı nedir ucuZ satanlar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam istanbulun ortasinda kaçak satma olanağı yok hepsi aynı yerden alıyor sonuçta sadece filtreleme ve katkı konusunda fark olur lakin üst düzey performanslı araclara katkılı kullanmakta fayda var 1.3 multijet veya 1.5 dci ye al hocam en ucuz nerdeyse sorun yok

• Ben zaten 7 senedir alıyorum nerede ucuz varsa da performans düşüklüğü falan yok zaten servis katkılı kullanmayın kitapçıkta da katkılı yakıt kullanmayın yazıyor

7 senedir bir sorun cikmadiysa daha cikmaz hocam yamuk yapani kapatirlar istasyonlari fena denetliyorlar

• İzmit körfezi geçince netoil var 3.89 du pompacı nereden geliyor dedim mazot öper dedi opette buradaki rafineriden mi opet dedi tamam dedim uzatmadın

Hocam sonucta buyuk firmalar banka promosyonlarını bizden cıkarıyor degil mi kücük firmalar banka kampanyasi yapmiyor yapamiyor zaten ucuz

• Hava basıyolar

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    Muahhah klasik desteksiz sallamalar.hocam tse den ekipler ayda bir kez habersiz debi ölcümüne geliyorlar usulsuz bir durumda kapatıyorlar kac tane istasyon gördüm kapatilan

• Pendikten kartala giderken olan classta milangaz satılıyor 2.09 dan. Her zaman ordan alıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Aracımızda 1,4 motorlu fiat doblo.ufak tefek kasalı birşey değil. Yük vs doldurduğumuzda hiç sorun yaşamadık. Evin yanında po var 2.69dan satıyor. 60 kuruş bir depoda baya fark ettiriyor.aradaki farkla benzin alıyorum. Benzin deposu dolacak tamamen yakında :))

Pendik köprüsüne çıkan class ta classgaz yazıyor ordada fiyat aynı.bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 2 Temmuz 2017; 15:40:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Gaz aynı gaz hocam sorun olacagini sanmam sonucta istanbul burasi denetim cok fazla hatta sen bile sikayet et hava basiyorlar de yarin tse gider olcum yapar uygunsuz ise istasyonu kapatir

• bende bir müddet buradan aldım(cevizli).(buraya çok yakın oturuyorum)sonra aracımın arıza lambası yandı.
    gösterdiğim usta yakıtı nerden alıyorsun diye sordu.ben de burayı söyledim.
    usta sakın bir daha buradan alma aracına yazık dedi.
    bende artık buradan almıyorum.(bildiğmden değil sadece usta tavsiyesi üzerine vazgeçtim)
  • Arkadaslar ben Ankaradan ucuz gazı alıp istanbula bahcelievlere geliyorum. Fakat dönerken istanbuluda çok bilmediğinden e5 ve e6 dan çıkmadan mehmetçik vakfina kadar geliyorum orada da gaz aşırı pahalı. Böyle kaybolmadan e5 ten veya e6 dan uzaklasmadan ucuz ve düzgün gazı nereden alabilirim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Hocam cevizli koprusunden asagi in maltepe kartal yoluna orda zaten class petrol

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Hocam cevizli koprusunden asagi in maltepe kartal yoluna orda zaten class petrol

Konumunu veya tam adresini atabilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.