Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakası Ucuz Lpg fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
1
Favori
21.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uydurma baskan ispatla kapatsinlar istasyonu her 6 ayda birölçüm yapiyor tse isterse hava bassin kapatirlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun için Kahramanmaraştan Maltepeye gittim gidiş dönüş 410 + 410 lira mazot yaktık ama bunun için değer haber veren arkadaşa teşekkürler.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Adamsin

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Beyler petrol muhendisiyim lpg yi nerden alirsaniz alin katki dediklero 0000.1 bir katki menzil olarak fazla bir farki olamaz tse ve epdk surekli denetliyor ben de zaten lpg sorumlu mudurum petrol ofisinde

Tam adamini buldum, sorayim o zaman. Benzinde istasyondan istasyona en fazla 1, bilemedin 2 krs fiyat farki varken, nasil oluyor da lpg'de litre basina 50-60 krs fark oluyor? Bastan soyliyeyim, "indirim yapiyorlar, surumden kazaniyorlar" cevabini kabul etmiyorum. Tesekkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 litre aldım

sadece lpg var başka bir petrol ürünü yok

gaz İpragaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Beyler petrol muhendisiyim lpg yi nerden alirsaniz alin katki dediklero 0000.1 bir katki menzil olarak fazla bir farki olamaz tse ve epdk surekli denetliyor ben de zaten lpg sorumlu mudurum petrol ofisinde

Tam adamini buldum, sorayim o zaman. Benzinde istasyondan istasyona en fazla 1, bilemedin 2 krs fiyat farki varken, nasil oluyor da lpg'de litre basina 50-60 krs fark oluyor? Bastan soyliyeyim, "indirim yapiyorlar, surumden kazaniyorlar" cevabini kabul etmiyorum. Tesekkurler.

hocam şunu söylim mesela petrol ofisinin veya opetin rekabet olan yerlere verdiği lpg fiyatlarına bak mesela cevizli için konuşuyoru m azıcık ilerisinde petrol ofisi var orada fiyat 2.29 veya 2.39 dur zaten geliş fiyatı 2 tl civarında bu firmalara da en katkısız lpg den bahsediyorum bizim bayilere de soruyorum ne kadar kar ediyorsunuz diye yüzde 15 civarında kar bırakıyor class biraz da sürümden kazanıyor ve propan bütan oranını ayarlıyor firmalar sonucta birim fiyatları farklı ona göre ucuz satıyor zaten performansı yüzde 20 düşük demiştim fazla da düşmez bende kullanıyorum menzile fazla etkisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

23 litre aldım

gaz İpragaz

ipragaz mı olmus hocam daha iyi bu demek ki direkt ithalatcılardan alıyor fiyatı bu sekilde düşürüyor helal olsun nasıl begendin mi fark etti mi?
  • quote:

quote:

23 litre aldım

gaz İpragaz

ipragaz mı olmus hocam daha iyi bu demek ki direkt ithalatcılardan alıyor fiyatı bu sekilde düşürüyor helal olsun nasıl begendin mi fark etti mi?

arabanın sesi inceldi

• quote:

quote:

quote:

23 litre aldım

gaz İpragaz

arabanın sesi inceldi

psikolojik hocam tamamen ama ipragaz iyidir
  • yok

benim hurdanın her yeri ayrı ses yapar ama motor sesi rölantide sinir bozucudur

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah kaza bela vermesin

• Sayin kefeniyle yola cikan adam, sunu bir turlu anlamiyorum. Nasil oluyor da Kucukyali metro istasyonunun yanindaki Petrolofisi istasyonunda bu indirimden once 3.21 TL'den satilan Lpg, Cevizli istasyonundaki Class petrol'de 2.19 TL'den satilabiliyor? Bugune kadar ben de nerede ucuz lpg bulursam oradan aliyorum. Diger istasyonlardan aldigim gazlarla aralarinda herhangi bir fark goremedim. Ancak buna ragmen bazen bir hile olabilecegini dusunuyorum. Tamamen bos olan depom bazen 29lt ile bazen de 31,5-32lt ile doluyor. Gittigim km degismeyince ister istemez bir hile olabilecegi akla geliyor. Bunun mantikli bir aciklamasi olmali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Hocam senden ricam o 3.21 den satandan alman ve farki bize aktarman

• quote:

Hocam senden ricam o 3.21 den satandan alman ve farki bize aktarman

Hocam ben 3.21TL'den gaz alirsam 3 gun uyuyamam. Bir sicak firsatci, acik ara İstanbul'un hatta Turkiye'nin en pahali gazini satan yerden alisveris yapmaz.

Dedigim gibi marka takintim yok. Ucuz buldugum her yerden aliyorum. Ancak her depoda 2-2,5 ya da 3 lt fark olursa burada gidilen km degismese de maliyet artmis ve gizlice kaziklanmis oluyoruz. Deponun her seferinde farkli miktarda gazla dolmasini nasil aciklayacagiz?

nornalde istanbulda kışın en soğuk gününde 37 litreden fazla almayan depo ankaradaki opetten tam 42 litre arabayı sallamadan alabildi ve km de kayıp hiç yoktu

iller arasında fark var

• quote:

nornalde istanbulda kışın en soğuk gününde 37 litreden fazla almayan depo ankaradaki opetten tam 42 litre arabayı sallamadan alabildi ve km de kayıp hiç yoktu

iller arasında fark var

Depo fazladan 5lt aldiysa, o kadar fazla km yapmasi lazim. Fazladan 5litrenin parasini odeyip karsiligini alamamak can sikici.

Hocam map sensoru yuzunden:) kitle alakali biraz da soguk sicak muhabbeti

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    En son tadilattaydi, acildi mi acaba? Tskler..

• evimin yani ama arabam yokki

• quote:

Hocam map sensoru yuzunden:) kitle alakali biraz da soguk sicak muhabbeti

Çok açıklayıcı olmuş. :) Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.