Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böön depoyu doldutmaya gittim fulle dedim elamana 40lık depo 32 kilodan fazla almadı.Adama dedim sallayak tam doldur diye abi adamlar bekliyo olmaz dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

Böön depoyu doldutmaya gittim fulle dedim elamana 40lık depo 32 kilodan fazla almadı.Adama dedim sallayak tam doldur diye abi adamlar bekliyo olmaz dedi.

BENİM ARAÇTA 40 LIK DEPOLU BENİM DEPODA GENELDE 30-32 LT ALIR..BU NORMAL ZATEN..
  • dün dikmen petrolden 1.57 ye aldım baya fark varmış gitmeye deger heralde
  • dün trabzon'dan 1.79 tl'ye aldım.
    artvin'de 1.85 tl.

• bugün az önce oradan geçtim yine sıra vardı
  • Dün gaz aldım aktaş şubesinden iftar vaktiydi...Sırada fazla yoktu ve o esnadada GAZ tırı yeni gaz için yükleme yapmaya gelmişti...Fullleyelim dedim ama eleman fullememnn sonlarına doğru tmm abi doldu bu diyip kesti...Noldu dedim daha bitmedi, abi sırayı görmüomsn ayakları çekti...Valla bana kalırsa bu fırsat fazla sürmeyeceğe benziyor gibi...Demirören grubunun piyasaya yaptığı nakit dönüşüm operasyonu senaryosu bana çok gerçekçi geldi birdenbire...
  • gazı ucuz niye ucuz demem baktım iyi gaz yamuk yok demirören operasyon yapıyorsa devlet var alsın önlemini o beni aşar ben ucuza gazımı almayı bilirim
  • Demir ören çorap ören beni ilgilendirmez ben ne kadar faydalanırım orası ilgilendirir beni gerisi hikaye......
  • bu lpg ucuzluğu Ankara'ya özel mi? Neden başka illerde yok. Mesela Konya'da 1.740'tan aşağı yok. Biz üvey evlat mıyız. Sebep gaz şirketleri mi?
  • lpg nin ankarada neden ucuz oldugu yönünde çok söylenti var

ama gerçek nedeni nedir kimse bilmiyor
  • gerçek nedeni milangazın ankarayı pilot bölge olarak kullanması ve şu an lpgli aracın çok olması tahminim..
  • lpg li araç izmir ve istanbuldada çok ve oralara yakın rafinerilerde var ama birtek ankarada ucuz
  • O detayı milangaza sormak lazım çünkü lpgde fiyat rekabetini yapan milangaz.. ama ankaranın milangaz için önemi büyük..
  • Arkadaslar ankara haricindeki şehirlerde rekabete girmeyip standart fiyattan sattıkları için öyle oluyormus, hele konyada zaten şirketlerin anlaşıp milleti kazıklaması adettir resmen, ankaradan 3- 3 bucuk saatlik konya 23 tl iken ankaradan 7 saatlik sivas 15 tl rekabet olmayınca böyle oluyor işte. İyiki ankaradayım. Arabanın ankaradaki şehir içindeki yakıt tüketimi baska şehirden gaz aldığımdaki şehirler arası yakıt tüketiminden daha az, çok acı koyuyo alışınca gidip 1 74 e gaz almak
  • rekabetin milangazla alakası yok çünkü aynı bölgedeki diğer istasyonlarda bu rekabete dahiller
    milangaz ortada yokken emda petrol ile akçagaz rekabet ederdi ve şimdi akçagazda gaz 1,35 tl emda da 1,42 tl
    totalde 1,42 tl opette 1,56 tl bu dedigim istasyonların hepsi aynı bölgede
  • quote:

Orijinalden alıntı: norveçli balıkçı

bu milangaz sadece ankarada mı gaz satıyor? başka nerelerde var?

yoksa neden yok, tüm ülkeye yayılmalı bu rekabet!

duy bizi eyy demirören!
  • süper.
    Aklıma memleketimin köyleri geldi. "cocuklarınan beraber bööön alısverise gidec-ceeez." gibi cümleler.

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

Böön depoyu doldutmaya gittim fulle dedim elamana 40lık depo 32 kilodan fazla almadı.Adama dedim sallayak tam doldur diye abi adamlar bekliyo olmaz dedi.

• Ya arkadaşlar acaba yedek depo tarzında bir uygulama yok mudur ki piyasada...alsak şöyle depolasak çokçana...
  • sonunda ucuz otogaz kaynağımız kapandı herhalde.bugun gaz almaya uğradım kapalıydı.
  • yapma yaw.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.