Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat_5320

İskitler shell de kartımizi okutabilirsiniz.

Yalnız şöyle bir durum var shell kartinizi plaka ile eşleştirdiginiz zaman shell kartı okutmaya gerek yok. Plaka yi girince otomatikman shell karta yükleniyor puanlar. Siz shell kartıniza plakayı tanımlamadiniz mı acaba?

Alıntıları Göster
    kart yuzde kac puan verıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali9949

kart yuzde kac puan verıyor?

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum hocam ama çok düşük. Anca kampanya falan olursa kullanmaya değiyor zaten kartı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devasaldost

arkadaslar boyle ne oldugu belırsız otobuslerın dızel aldıgı istasyonalrdan mumkun mertebe yakıt almayın. Otobustekı enjektor sıstemı 10 numara yag koysan su bıle koysan yakıyor motor hasat oluyor ama zaten faturayla ucuza tamır edılıyor. Ama bınek araclarda durum farklı ve bu tarz yakıtlar kardan cok zarar verıyor uzu vadede. Uzun yol otobuslerıınn su anda 5 tlye dızel aldıkları yerler var ama bınek araclara bu tıp yakıtları koymayın. LPG de de benzer durum sozkonusu. Aygaz lpg 10 km gidiyorsa ne oldugu bılınmeyen bu lpgler 8 km yol gidiyor ve kar etmıyorsunuz. Bunu pompada olcum yaparsanız gorursunuz zaten. Turkıyede lpg alabılecegınız ıstasyonlar aygaz , shell ve bp.. bunlar dısında lpg alınmaz

• quote:

arkadaslar boyle ne oldugu belırsız otobuslerın dızel aldıgı istasyonalrdan mumkun mertebe yakıt almayın. Otobustekı enjektor sıstemı 10 numara yag koysan su bıle koysan yakıyor motor hasat oluyor ama zaten faturayla ucuza tamır edılıyor. Ama bınek araclarda durum farklı ve bu tarz yakıtlar kardan cok zarar verıyor uzu vadede. Uzun yol otobuslerıınn su anda 5 tlye dızel aldıkları yerler var ama bınek araclara bu tıp yakıtları koymayın. LPG de de benzer durum sozkonusu. Aygaz lpg 10 km gidiyorsa ne oldugu bılınmeyen bu lpgler 8 km yol gidiyor ve kar etmıyorsunuz. Bunu pompada olcum yaparsanız gorursunuz zaten. Turkıyede lpg alabılecegınız ıstasyonlar aygaz , shell ve bp.. bunlar dısında lpg alınmaz

Alıntıları Göster
    Daha fazla ödeyince bi rahatlama mı oluyo

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben opetten aldigimda araba daha az km gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul yolu sincan ayrımına gelmeden radarın orada PO 3.19 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali9949 A kullanıcısına yanıt
    Po gaz nasıl? Ben po alıyorum javpet istanbul yolundan

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Po gaz nasıl? Ben po alıyorum javpet istanbul yolundan
    po bıldıgım kadarıyla mılangazla aynı gazı satıyor ve dandık mlsf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cezdim34

Daha fazla ödeyince bi rahatlama mı oluyo

Alıntıları Göster
    daha fazla odeme meselesı degıl sen arabanın enejktorlerını bozuyorsun araban daha fazla yakıyor ve enjektorler bozuluyor sonra bıde enjektor amsrafı yaparsın kar degıl zarar edersın yanı sıkıntı bu dizel için. LPG'de ise az km yaparsın yıne kar etmezsın bosuna kendınızı yormus oluyorsunuz yanı pompada km hesabı yapın dedıgımıa anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Alıntıları Göster
    cevredekı baska ınsanlara da bır sor bende daha fazla km yapıyor ve enjektorlerde temız kalıyor yenı gıbı
  • quote:

cevredekı baska ınsanlara da bır sor bende daha fazla km yapıyor ve enjektorlerde temız kalıyor yenı gıbı

Alıntıları Göster
    Çevremdeki diğer insanlarda aynı kanıda malesef. burda bilmiyorum neden övüyorsunuz ama ;

son aracım 3 yıldır bende toplamda 120 bin km yaptım . En uzun menzil güvenalgaz dan aldığım zaman oluyor sürekli depo hesabı yapıyorum 5-6 günde bir depo fullüyorum. Siz ne kadar uzun süre kullandığınızı yazarsanız ve bilginizi paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. 3 farklı büyük opet istasyonundan aldığım lpg ile daha az km yaptım. Opet bende tavsiye etmem.

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaş haklı. İşin aslı ucuz diye aldığımız otogazlar da aynı fiyata geliyor, üstüne bir de arabaya sıkıntı vermiş oluyoruz. Shell'den 10 kuruş pahalıya aldığım otogaz 20 km daha fazla yol yaptırıyor bana. Şahsi deneyimlerime göre şu anda en iyi otogaz shell'de.

• Kaç arabada denedim lpg de mazot da değişmedi tüketim.

• quote:

Çevremdeki diğer insanlarda aynı kanıda malesef. burda bilmiyorum neden övüyorsunuz ama ;

son aracım 3 yıldır bende toplamda 120 bin km yaptım . En uzun menzil güvenalgaz dan aldığım zaman oluyor sürekli depo hesabı yapıyorum 5-6 günde bir depo fullüyorum. Siz ne kadar uzun süre kullandığınızı yazarsanız ve bilginizi paylaşırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Ben ılk cıktıgı zamandan berı kullanıyorum yanı 15 sene olmustur. Ilk bp kursunsuz yakıtı trmızleme ozellıkkı yakıt uretmkstı ultımate ondan sonra aygaz + dıye lpgde bu urunu cıkardı sonra ben yılda 45-50 bın km yol yaptıgımdan cok denedım ve bunu kullandım ara ara ızın yolda ucuz urunlerı aldım depoda olctum ve sonra bıfaahada opet aygaz dısı lpg almadım. Dızelde de shell ve bp ultımate, total excellıum onerimdir ama ucuz rafınerı mazotu ılerde cok masraf cıkartır

• Lpg ülkemizde belki 20 yıldır vardır. 20 yıldır aynı soru. Hangi gaz daha iyi, hangisinin menzili iyi. Maalesef bu konuda resmi bir test yok. Herkes eş dost duyumları ve kendi gözlemlerine göre hareket ediyor. Ben de öyleyim. Kullandığım tüm araçlarda Milangaz ile sıkıntı yaşadım. Performans alamadım. Aygaz’da tüm araçlarımda memnun kaldım. Yine Shell de memnun etti. Bp ve Po’nunkiler ise bazı arabalarıma iyi gelirken bazılarına yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erAn_ -- 1 Aralık 2018; 10:56:36 >
  • Son indirimle kadoillerde kaç oldu acaba

Yine gülveren tarafımı ucuz 2.80 2.85 beklyorum!

• Ankarada en ucuz taurun biraz gerisinde kalan kadoil deydi. 3.19 du litre fiyatı. Simdi 2.80 e inmesi lazım. Yada bilen varmı baska en ucuz otogaz nerede?

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    Aracın modeli eskiyse milangazı beğenmeyebilirsiniz lakin aygazda eski model araçlara yaramıyor bence..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son indirim ile lpg nerede ne kadar oldu, bilen arkadaşlar paylasirsa seviniriz.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.