Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışkapı hastanesi BP 2.42'den 2.38'e düşürdü dün gece fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

Samsun Yolu Üzeri Kayaşa gelmeden Milangaz: 2.29

Surekli burdan aliyorum. Aracim ve LPG sistemimle cok uyumlu ve urunden cok memnunum. Ucretsiz cay da var. :)

Aracın çekişi nasıl,samsun yolu siteler kavşağındaki milangazdan gaz aldığımda benim araç gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 20 Nisan 2017; 7:46:22 >
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Ben de memnunum oradan. Aracın çekiş sıkıntısı olmuyor. İyi km yapıyor. Havalar ısınınca 50 tllik gazla 250 km civarında gidiyorum

• Shell için, AKM'yi geçtikten sonra alıyordum. Daha uygunu var mıdır? Shell'den başka kullanmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtkaliber

Sultan Fatih Caddesi Total: 2.56

Doğukent Bulvarı Karşılıklı BP'ler: 2.54

Natoyolu Ege Mahallesi Opet: 2.47

Natoyolu Ege Mahallesi Shell: 2.47

Samsun Yolu Üzeri Kayaşa gelmeden Aygaz: 2.38

Samsun Yolu Üzeri Kayaşa gelmeden PO: 2.38

Samsun Yolu Üzeri Kayaşa gelmeden Kadoil: 2.29

hafta sonu İzmir -Çorum yapacağım iyi oldu bu çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

Orijinalden alıntı: tano

Surekli burdan aliyorum. Aracim ve LPG sistemimle cok uyumlu ve urunden cok memnunum. Ucretsiz cay da var. :)

Aracın çekişi nasıl,samsun yolu siteler kavşağındaki milangazdan gaz aldığımda benim araç gitmiyor

Gayet memnunum. Karsisinda PO var orada 2.38 oranin gazindan daha iyi oldugunu dusunuyorum. Hem cekis hem de menzil acisindan.

• kazımkarabekirden iskitlere dönerken sebze bahçeleri caddesi milangaz 2,29 du en son

• quote:

Orijinalden alıntı: husamabi

quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Ostimdeki milangazın fiyatını bilen var mı?

2.29

Teşekkür ederim.

Rica ederim. Eger alacaksaniz milangaz yerine yukardaki guven al gazi oneririm. Milangazin menzili dusuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kale gaz nasıl? Hiç kullanan oldu mu? 2.19 iyi fiyat. Ama çekişi kalitesi menzili nasıl hiç bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Ben de memnunum oradan. Aracın çekiş sıkıntısı olmuyor. İyi km yapıyor. Havalar ısınınca 50 tllik gazla 250 km civarında gidiyorum

Bi sakıncası yoksa aracınızın ve lpg kitinizin markası öğrenebilirmiyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

bugün şaşmaz içinde kadoilden 2.19 dan aldım.. kale gaz

Kalegaz nasıl iyi mi? Kimisi kötü diyor. Daha önce kullandığın mı? Bayağı iyiymiiş fiyatı

Hocam oradan aldığım gazla bugün şehirlerarası yol yaptım hiç bi sorun yaşamadım aracın çekişinde falan da herhangi bi düşme olmadı. Yakıt Km de 160 kuruşa kadar indi benim araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecemavisi06 -- 20 Nisan 2017; 22:20:58 >
  • İndirim mi geldi bilmiyorum ama samsun yolu siteler kavşağındaki aygaz 2.49 tlden 2.29 tlye çekmiş fiyatı

• ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Fiat siena 1.2s. Ramses marka dandik bişey. İşimi görüyor 2 yıl önce taktırdım

• quote:

İndirim mi geldi bilmiyorum ama samsun yolu siteler kavşağındaki aygaz 2.49 tlden 2.29 tlye çekmiş fiyatı

Karşısındaki milangaz 2.29 diye indirmiştir. İlk kez aldım o milangazdan ve nedense araba çekmiyor gibi hissediyorum. Aygazdan alırım aynı fiyat oldu madem.

• quote:

quote:

quote:

Kalegaz nasıl iyi mi? Kimisi kötü diyor. Daha önce kullandığın mı? Bayağı iyiymiiş fiyatı

Hocam oradan aldığım gazla bugün şehirlerarası yol yaptım hiç bi sorun yaşamadım aracın çekişinde falan da herhangi bi düşme olmadı. Yakıt Km de 160 kuruşa kadar indi benim araba.

Merhabalar.

Tam yeri neresi acaba? ana cadde üzerinde 1 istasyon var ama orası mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

quote:

İndirim mi geldi bilmiyorum ama samsun yolu siteler kavşağındaki aygaz 2.49 tlden 2.29 tlye çekmiş fiyatı

Karşısındaki milangaz 2.29 diye indirmiştir. İlk kez aldım o milangazdan ve nedense araba çekmiyor gibi hissediyorum. Aygazdan alırım aynı fiyat oldu madem.

O milangazdan gaz alınca benim araçta gitmiyor du,gaz azalınca üzerini aygazdan doldurdum aracın çekişi kendine geldi.

• Kale gaz iyi aracin gidisinde performans degisikligi olmadi bi fark yok opet ve shellden aracim 2010 1.4 fiesta kit atiker gold

• quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

quote:

quote:

Merhabalar.

Tam yeri neresi acaba? ana cadde üzerinde 1 istasyon var ama orası mıdır?

ana cadde üzerinde değil.. meslek lisesi var sanayinin içinde oraya yakın.

• Ankara İzmir yolu fiyatlar ne durumda bilen var mı? Çevre yolu çıkışında Opet diğerlerinden ucuzdu geçen ay.
  • emrah06 kullanıcısına yanıt
    Eskişehir, istanbul, Konya ve Samsun yollarını duydum ama İzmir yolu neresi oluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.