Şimdi Ara

Türkiye'de Doğduğum Güne Lanet Olsun.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
363
Cevap
6
Favori
43.949
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkiye'de Doğduğum Güne Lanet Olsun.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kelise

hadi lan ordan. bilincaltiniza neler islemis ya. daha avrupaya atim atmamissindir hayatinda eminim. bati mantiginda halk devlet veya hukumet icin kole olmaz. devlet halk icin saglayabildigi en iyi imkani saglar her zaman. devlet halka hizmet eder halk da karsiligini verir vergisini oder ulkede calisir. turkiyede sizin gibi halk devlete kole, mal olmali mantigiyla yasayan yalaka sozde milliyetcilerden dolayi bu durumdayiz. 1000 TL'ye tamah edip boyun egip haksizliga ses cikarmadiginizdan dolayi. Simdi boyle cukka cukka goturuyorlar mallari oh iyi oluyor.
    Ağzının payını vermişsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ryzen 5 2600//MSİ B450 MORTAR TİTANİUM//2X8=16 GB CORSAİR 3000 MHZ DDR4 2400//GİGA RX 5600 XT 6 GB OC //TOSHİBA RC500 M2 SSD//WD BLUE 500 GB M2 SSD//DEEP COOL TESSERACT //CORSAİR CX 750M/JVC LT-55VU6905T 4K TV//XBOX 360 CONTROLLER//PS4 PRO (7216B)

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 5 saat 42 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Türkiye'de doğduğum her güne lanet olsun." diyor. Aslında orada da hata var, yazdım.

Türkiye Cumhuriyeti'nin suçu ne? Yönetenler suçlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JeamBeam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj

Mantıklı

|
    |
    YeşilOk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1781 Mesaj
    arkadas gide gide bi bitmediniz.

siz gidin, bir kismimiz burada kalip buradakilere ragmen bu bolgeyi yasanabilir bir hale getirmek icin calisacagiz. basaramasak bile denerken oluruz en azindan.

sanirsiniz avrupa denen cografya bir gecede bu refaha ulasti. sanirsin fabrikalarda insanlari karin tokluguna calistirmadilar o cografyada. sanirsin daha 100 yil once somurmek icin dunya savasi cikartmadilar da simdi imrenerek bakiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 3 Aralık 2019; 21:27:48 >
    Suriye'de de doğabilirdin. Saçma bir konu.
    |
    |

malesef katılıyorum. avrupa iyi güzel alım gücü yüksek ama oranın vatandaşları için geçerli. biz nasıl suriyelileri sevmiyor istemiyorsak onlarda türkleri istemiyor. türkleri kimse sevmiyor. online oyunlarda bile türk olduğunu öğrenince dışlıyorlar,küfür ediyorlar.

istenmediğim yerde ''rahat'' yaşamaktansa kendi vatanımda sürünürüm. kıbrısa gittim geldim. havalanında türk polisini görünce şükür kavuşturana dedim.

vatan sevgisi başka..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAY10 -- 3 Aralık 2019; 21:37:59 >
    |
    |
    zengier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biloya anlatır gibi anlatmışsın ağzına sağlık
    |
    |
    JeamBeam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam, orda doğsaydın, arabayı montu ucuza alırdın, evi değil, ev'ler çok pahalı.
    Ama hayat, monttan, arabadan, telefondan ibaret değil. Orda olsaydın, derdin mont araba olmazdı, ama şimdi sorun dert olmayanlar, orda dert olabilirdi başına.. bunu kimse bilemez.

Hem hayat da öyle 100 yıl falan da değil, mutluluksa çok uzun değil, darlık sa o da değil. Ağaç değilsin, istediğin yere gidebilirsin. Senin bu durumun da kalıcı değil.

Avrupada, abd'de mülteci sorunu varsa da, evsizler sorunu da var! Zengin devlette evsizler tam bir sosyo-ekonomik araştırma konusu. Adamlar neden bunu tercih ediyorlar, neden bıkkınlar mesela...

Benim önerim, elindeki şartlar dahilinde en iyisini yapmak. Bir şeyleri başarmak duysunun tarifi yoktur.

Allah kolaylıklar versin işlerinde..
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Suppose27now

Konu sahibi nedense bana suç ve ceza kitabında ki ana karakteri hatırlattı
    Raskolnikov
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj
    7.5 milyarlık dünyada norveç isveç gelmesi de şov biraz hocam. Yani şu an dünyaya gelen bir bebek, ülkelerin doğum sayısı listesine göre bakılırsa, 20. sırada olan türkiyenin üst sıralarında, çok daha rezil şartlara sahip ülkelerde doğma şansına sahip

https://www.wikizeroo.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi5tLndpa2lwZWRpYS5vcmcvd2lraS9MaXN0X29mX2NvdW50cmllc19ieV9udW1iZXJfb2ZfYmlydGhz

Bu listede pek çok insanın isteyeceği, 6.sırada olan abd de doğma olasılığı hadi kısmen yüksek diyelim, ama tekrar bebek olarak rastgele bir ülkede doğma şansı verilse, ben şahsen istemem büyük riskler var ona gelene kadar en basitinden nijerya, kongo, hindistan, etiyopya vs var.

Dünyadan rastgele seçilen bir insanın hangi ülkede yaşıyor olacağı olasılığı yaklaşık şöyle.

Bence neye isyan ediyoruz ve ne istiyoruz iyi düşünmek gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorah Mormont -- 3 Aralık 2019; 23:26:17 >
    |
    |

• Yarbay
    12189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zig47

amma aglandiniz h A al 70 tl bot

https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/erkek/Bot/3742018/632965
    of bu botun içinde ayak ne kokar beeee . misssss

insanlara şu leş ayakkabıları giymek zorunda bırakanlar utansın
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.