Şimdi Ara

Türkiye'de Dindar Mantığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    +biz inançlı insanlarız yavrum inanç olmazsa ahlak olmaz
    -baba neden seni hırsızlıktan tutukladılar
    +şey yavrum allah affeder nasılsa yavrum herşeyi din için yaptım camiye yardım olsun diye
    ----
    * olum din çok havalı yeeeaa hırsızlık bile yapsan nasılsa müslümanım dersen cennete gidersin boşalt her yeri
    ----
    2019 üniversite: moruqqq hadi gidip kızlarla zina yapalım sonrada camiye gider tövbe ederiz nasılsa allah affeder
    ----
    olum bir mucizeler var aklın var durur kenkss asa yılana dönümüş çok havalı yeaaa deniz ikiye falan yarılıyo yanii
    ----
    beybisi biz şeriatçıyız biliyonmu osmanlı torunuyuz
    öyle mi kanka kanka islamı şartları nelerdir
    - ııı meleklere iman
    - ııı seccadeye imaaa şey ne biliyim olum öyle birden sorunca unuttum
    -----
    -kanka kuranı okudunmu hiç
    -okumadım ama olum yaratıldığımıza göre kuran gerçek hem bukadar insan inanıyorsa gerçektir
    ----
    -elhamdülillah müslümanız kanka yeaaa
    -öyle mi kelime şahadetin anlamını söylermisinz
    -o ne lan şey kem küm
    ----
    -ıı şey çok zor durumdayım yardım edermisiinii...
    -yok kardeşim allah versin
    ---
    -moruq müslümanlıktan geberiyoruz ya şeriat gelse süper olur kank
    -aa kız mı la şu şşşşt yavrum hepsi senin mi
    ---
    -kanki sürekli hava atıyordun ben müslümanım diye oruç tutup namaz kılıyormusun
    -yok kanka ben oruç tutamaıyorum ilaç kullanıyorum ayrıca namaza vaktim yok yeaa
    ---
    -aaa olum sen müslüman değilmisin allah belanı versin kardeşim yanlış yoldasın nasıl müslüman olmazsın
    neyse ben şurdaki dükkanı boşaltıyım sonra konuşuruz nasıl olsa allah affediyor
    ----
    -birader sen imam değilmisin neden tecavüz ettin
    -şeytana uydum allah affeder
    ----
    -kanka bugune kadar kac kızla yattın
    - olum hatırlamıyom okadar çokki
    -hani zina yasaktı
    -olum zina yapmadımki s*x yaptım sadece.
    ----
    sorsan hiç kuran okumamıştır sağdan solda duyduğu şeylerle dincilik taslamaktadırlar.
    allaha karşı gelip madımakta insan yakmaktan çekinmemişlerdir.
    arap prensleri türkiyede kadınlarla zina yapmaktan çekinmemiştir.
    ensar vakfında ve kuran kurslarında çocuklara tecavüz etmekten çekinmemişlerdir.

malesef günümüz dindarlarının çoğu böyle tamam hepsi böyle değil gerçekten dinin bütün gerekliliklerini yerine getirip adam gibi inananda var.
    ve hayatında hiç kuran okumadan körü körüne inananlar var.

bu konu diğer konuya istinaden açılmıştır.

• https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/books/news/maos-great-leap-forward-killed-45-million-in-four-years-2081630.html

https://www.wsj.com/articles/100-years-of-communismand-100-million-dead-1510011810

Komunizmin insanlığa faydalarını anlatıyor yukarıdaki makalele ve haberler koca bir insanlığın inançsız insanların elinde yok edildiği insanı eşyadan farksız gören zihniyetin sonuçları.

İnsanların İslamı bilmemesi İslamı küçültmez. İnsana değil İslama bakacaksın. Sen İslamı eksik öğrenirsen peygamberin ve sahabenin yaşadığı gibi yaşamaya çalışmazsan ve kendi kafana göre yorumlarsan böyle cahil müslümanlar ortaya çıkar.

İslama göre sevabın günahından bir fazlaysa bile cennete girersin. Müslüman olman direkt cennete gitmeni garantilemez. Fakat iman etmiş olman seni sonsuz cehennem azabından korur. Ve eğer müslümanlar yeterince bilselerdi ve korksalardı tek bir kere dahi cehennemi görmek istemezlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C59A4F632 -- 4 Kasım 2019; 13:21:6 >

• tembel ergen gençliğimizin akıl dışı mantıksızlıklarını referans alıyoruz ?
  • 60 yaşına gelince iman edersen tokat aticakmisin kendine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorsan "Müslümanım" deyip Allah'a Kitaba küfredeni de ekle listeye.

Maalesef bunlar yüzünden ateistlere ekmek çıkıyor bir de.
  • Yobaz dediğin bu saydiklarin işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.