Şimdi Ara

Türkiye'de çocuk istismarı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcealtyazi.org sitesinde rastgele filmlere bakarken bir filmdeki yorum dikkatimi çekti, daha sonra o üyenin yorumlarına baktığımda üyenin mesajları +18 olarak derecelendirilmiş sinema filmlerine ufak kızımla izledik çok beğendik, eşim ve 8 yaşındaki çocuklarımla izledik bayıldık tarzı mesajlar atmış ve bu mesajlar gayet ciddi gözüküyor..

yorumları burada

Filmleri izlemedim ama kids-in-mind adlı site çocuklar ve aile için filmlerin derecelendirmelerini yapıyor bunu referans alacağım
    https://kids-in-mind.com/l/loveotherdrugs.htm

Bu film cinsellik konusunda 10 gibi tavan puan almış ve küfür de 10 üzerinden 9.. Yorumcu ise ''kesinlikle sevgilinizle, ailenizle izleyeceğiniz film. Eşim, ufak kızım duygulandık... Romantizm, seks ve birliktelik çok iyi işlenmiş. İzleyin vallaha yazmış..

https://kids-in-mind.com/p/paingain.htm
    Cinsellik 7, şiddet 7, küfür 10 gibi değerlendirmeler almış ve imdb gibi sitelerde +18 olarak derecelendirilmiş bu film için çocuklarım 8 yaşında olmasına rağmen bayıldı yazıp mühtehcen içeriklerden bahsedip güvendesiniz demiş...

https://kids-in-mind.com/g/goodluckchuck.htm
    Yine cinselliğin 10 üzerinden 9 aldığı film için çocuklarımın en sevdiği film yazmış..

Kids-in-mind sitesi her filme de şiddet - cinsellik konusunda yüksek puan veren bir site de değil mesela American History X filminde hapishanenin banyo sahnesi var anadan doğma erkekler tecavüz ediyorlar ve başka sahneler.. o film bile cinsellik olarak 10 üzerinden 7 almış yani sitenin abartısı söz konusu değil..

Üyenin yorumlarına baktım, ciddi ciddi değerlendirmeler yazmış, başta troll sanmıştım, kinaye sanmıştım ama bu filmlere 10 üzerinden 10 puan vermiş kinaye de yok yani.. Bir insan nasıl 8 yaşındaki kızıyla, çocuklarıyla R Rated, +18 , yüksek derecede cinsellik, şiddet, kan, küfür içeren filmleri izler, bunu nasıl tavsiye eder.. Bu sitedeki yöneticiler nasıl bu yorumları yayınlar. Bu üyenin mesajları 2 yıldır duruyor nasıl hala şikayet edilip kaldırılmaz.. Bu yorumlar beğeni alıp (+)'lanmış yorumlar bir de.. 8 yaşındaki çocuklara şiddet, küfür, cinsellik izleten aileler genç nesil için büyük tehlike.. Sonra haberlerde bolca şiddet, taciz haberleri görüyoruz..

Edit: şimdi baktım üyenin tüm yorumları silinmiş. sabah şikayet etmiştim yöneticiler kaldırmış. geç de olsa birinin farkedip kaldırtması iyi oldu... bazı ergenler var, trollük olsun diye raydan çıkmış mesajlar atıyorlar, ama bunun da sınırı var, sapkın hayal güçlerine ufak çocukları katmak ciddi tedavi gerektiren bir durum. Yorumu yazanın bulunacağını bilsem şikayet eder, psikolojik tedavi önerirdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 3 Aralık 2018; 19:44:10 >

• Oha lan acayip creepy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E184FE49

Oha lan acayip creepy
    Hocam bahsettiğim üyenin ismi resimde görüldüğü üzere johnwick2, sizin de üye ismi John Wick olunca bildirimi ilk gördüğümde oha yoksa bahsettiğim üye forumda kendini görüpte yorum mu yaptı düşüncesine kapıldım bir an

• quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Hocam bahsettiğim üyenin ismi resimde görüldüğü üzere johnwick2, sizin de üye ismi John Wick olunca bildirimi ilk gördüğümde oha yoksa bahsettiğim üye forumda kendini görüpte yorum mu yaptı düşüncesine kapıldım bir an

Alıntıları Göster
    Yalnız konu tam Efe Aydal'lık he, onun böyle creepy şeylere acayip ilgisi var
  • Baya creepy

• filmide söyleseydin kardeşimde işimizi göreydik

he tamam bizim hattawayin filmiymiş

yanlız o filmlerin sansürlü versiyonunu izlettirmiş olabilirler neden bu kadar takıldınız anlamadım

ben gorada ki robotun tecavüz edildiğini 2-3 sene önce izlediğimde farketmiştim ki izlediğim hiç bir versiyonda o sahne yoktu ki o filmlerde ki cinsellik kısımları öyle genele yayılmayıp belli kısımlarda belirgin olup sansürlenmesi çok kolaydır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 3 Aralık 2018; 7:19:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

filmide söyleseydin kardeşimde işimizi göreydik

he tamam bizim hattawayin filmiymiş

yanlız o filmlerin sansürlü versiyonunu izlettirmiş olabilirler neden bu kadar takıldınız anlamadım

ben gorada ki robotun tecavüz edildiğini 2-3 sene önce izlediğimde farketmiştim ki izlediğim hiç bir versiyonda o sahne yoktu ki o filmlerde ki cinsellik kısımları öyle genele yayılmayıp belli kısımlarda belirgin olup sansürlenmesi çok kolaydır
    Elemanın yorumları resimde, ayrıntılı anlatmış. Sansürlü olsa o detaylara girmezdi

"" Chuck'ın duştaki kızla arkadan seks yaptığı bölüm biraz aşırıya kaçmış olsa da bence dahiceydi. Senaryo inanılmazdı, oyunculuklar başarılıydı. Çocuğum ve eşimin en sevdiği filmlerden birisi. Kaçırmayın. ""

Bunun gibi bir çok ayrıntıya girmiş adamın sansürlü izleme ihtimali var mı sence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 3 Aralık 2018; 7:35:20 >
  • Cimere şikayette bulunun hocam onlar ilgilensin bir durum varsa, başka yapabileceğiniz bir şey yok. İş gerçekten sakat gözüküyor ama

• Güzel istihbarat yapmışsın. Ve ayrıca bahsettiğin derecelendirme sitesi çok güzel uzun zamandır arıyordum böyle bir site. Ailecek birşey izlemeden önce genelde ben kontrol ederim. Ama artık bunu kullanırım.

Not: Pedofili hastalık değil sapıklıktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sapkın hayallerini yazan bir trolldür kesin

• Azgırlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki genişlerdir neden hemen pedofili diye değenlendirdiniz ki? Yakın zamanda kısa gündem olan bir konu vardı ebebeynlerin çocuklarını dudaktan öpmesine dair. Sapkınlık olarak değerlendirmemek lazım hemen. Onlarda normal hatta gerekli olarak görülen yaşantı şekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuklarımızı önce kendi cinsel dürtülerimizden sonra başkasının dürtüsünden ve çocuklarımızın başkalarına olan dürtülerinden korumalıyız.

• Cimere şikayet edelim konu yukarı

• creepy yazan ellerinizi.
  • Ben bunun gerçek olduğuna inanmak istemiyorum ama herifin troll olmadığı kesin umarım sadece şizofren filandır

• How to raise a ho.

• yillar once universitede koyden gelen saf arkadas "Dedem ziyarete gelecek dugun bir film oner izleyelim cinsellik vs olmayan dedem vurdu kirdi sever " dedi. A Serbian Film i onerdim adam sabaha karsi vefat etmis Allah rahmet eylesin.
  • Creepy ne lan

• kurban bayramlarında küçük çocukların önünde kurban kesiliyor

erkek çocukların penisinin derisi kesilip alınıyor

bunları geçtim haberlerde bile kötü şeyler var

ha bu yorumlarda sorun yok demiyorum ama çoğu kişinin normal gördüğü bazı olaylar çocuklar için daha büyük tehlike.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.