Şimdi Ara

Türkiye’de 'Çin aşısı' programına katılan 2 bin gönüllüden 12'sine koronavirüs bulaştı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
5
Favori
20.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bizde de mavi ekran çıkarsa ne olacak :)

• Ara rapora göre Pfizer/Biontech aşısında da 170 vaka var, bunlarda 8 tanesi gerçek aşı vurulanlardan çıktı. Pfizer'ın sitesinde mevcut açıklama.

Bu arada 4 gönüllüde de yüz felci meydana geldiğine dair haberler var, araştırmak lazım.

Çin aşısının da ara raporu çıkınca açıklama gelecektir , beklemek lazım. Ara rapordan sonraki siparişlere bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

geç gör üşüm k.b.. sade,e kovid değil grip de depresyona sebebiyet veriyor. bende olduğu gibi. araştırdığımda da böyle bir bilimsel çalışma okumuştum. şiddetli griplerde aklı yetinizi bile kısa süreli kaybedebiliyorsunuz.. 15 yaşındaylen çıplak dışarda koştuğumu biliyorum 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaland

aynen gelecek aşıdır..

yandık desenize :( teşekkür ederim bilgi için

• Hıfzısıhha enstitüsünü kapatırsan

Böyle ellere muhtaç olursun.

• bankai B kullanıcısına yanıt

Gruplar açıklandı plasebo çıktim asi gurubunda olup pozitif osadece bir kişi çıktı oda çok rahat geçirdi ,gözlemlediğim kadarıyla aşı grubu çıkan arkadaşlar da yaklaşık 4-5 aydır herhangi bir sıkıntı olmadı arkadaşlar yan etkisi yok güvenli bir aşı coronovac

Aşı olun

• quote:

Orijinalden alıntı: bankai

Gruplar açıklandı plasebo çıktim asi gurubunda olup pozitif osadece bir kişi çıktı oda çok rahat geçirdi ,gözlemlediğim kadarıyla aşı grubu çıkan arkadaşlar da yaklaşık 4-5 aydır herhangi bir sıkıntı olmadı arkadaşlar yan etkisi yok güvenli bir aşı coronovac

Aşı olun

hocam aşı gurubunda olup corona olan arkadaşınızda tat koku kaybı , öksürük gibi kalıcı belirtiler oldumu

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Hayır hafif sırt ağrısı olmuş o kadar

Aşı bir etkisi de ağır geçirmenize engel oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bankai

Hayır hafif sırt ağrısı olmuş o kadar

Aşı bir etkisi de ağır geçirmenize engel oluyor

aşı olunca korona olsak bile tat koku kaybı vs yaşamayız dimi hocam yada ciğer tutulumu

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Kesin konuşmak yanlış olur , asi herturlu faydası olur dusunuyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.