Şimdi Ara

Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
189
Favori
77.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumdaki en değerli konulardan biri destek olan herkesin emeğine sağlık.Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

• Up progamer up

• Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı

Hürriyet Game Club 03 Cd'si Görüntüleri

Oyunlar

1-Imposibble Creatures

2-Harry Potter The Chamber Of Secrets

3-Rallisport Challenge

4-Nascar 2003

Yamalar

1-Command & Conquer Generals 1.04 Patch

2-Dungeon Siege 1.11 Patch

3-Warcraft III 1.05 Patch

Freelancer Tanıtım Videosu Bulunuyor!!!

!!!FredoomAp2!!!

SAYGILARIMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razorttrex -- 27 Ocak 2023; 23:32:39 >

• Hürriyet Game Club Cd'sini İndirebilirsiniz

!!!İLGİLENENLERE DUYURULUR!!!

!!!FreedomAp2!!!

SAYGILARIMLA

• Elinize sağlık hocam.

• konuya yazalım da güncel olsun gerçekten süper bi konu ya

• ProGamer CD'leri | sayı 7-10-11-13-19-20-22-24-25-28 olmak üzere bu 10 CD'yi şu linkteki yerden indirebilirsiniz. Elinde başka ProGamer CD'si olan varsa bize ulaşsın buraya upload edebilir.

Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arşivini paylaştığın için teşekkürler.

Gönderildi mi bilmiyorum, progamer 7. ve 12. sayıları jpg olarak gönderiyorum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4R4B4S4N -- 30 Ocak 2023; 4:45:44 >

• K4R4B4S4N kullanıcısına yanıt

CD'ler bana ait değil, hazırlayıp ulaştıran hocama ben de teşekkür ederim. Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

Dergiler için de sana teşekkür ederiz hocam, emek verip uğraşmışsın. Tek eksik bu iki sayı idi. Gönderdiğin JPG'leri PDF kitaba çevirip arşivimizin içinde paylaştım. Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı Sanırım telefondan foto çekilerek taranmış, ileride mümkün olur da tarayıcıdan daha kaliteli bir çıktı alabilirsen müthiş olur. Elinde başka dergiler de var mı?

• Bazı arkadaşların dergiyi bilmiyor olabileceği aklıma geldi :) Elimde olan Game Master dergilerini de zaman buldukça tarayıp atayım dedim :) keyifli okumalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrhanYüceer -- 31 Ocak 2023; 16:56:46 >

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Dergiler tamamlandı. Sıra CD'lerde. Elbet bir gün tamamlanır.

• 2004 kışında kar fırtınası yüzünden İstanbul da basım evleri çalışmamış, gazete dağıtımı yapılmamıştı. Progamer da sabah gazetesi ile dağıtıma çıktığından o hafta bulunamamıştı. Koca şehirde neredeyse tüm bayileri dolaşıp yok cevabı almıştım.

Keşke aynı kadro sosyal medya üzerinden bir şeyler yapsa. Serpil Ulutürk falan oyungezer dergisini teşkil ettiler daha sonra ama, güzel olmasına karşın Progamer havası yoktu.

• elimde birkaç tane baya eski dergi vardı ama nereye koydum ya da attım mı bilemiyorum, progamer cd leri de olacak bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4R4B4S4N -- 4 Şubat 2023; 20:1:52 >
  • K4R4B4S4N kullanıcısına yanıt

Yukarıda paylaşılanlar dışında elinizde mevcutsa paylaşabilir misiniz?

• Evet fırsat bulunca yükleyeceğim. Kasaya dvd okuyucu takmam gerekiyor. Okuyucu ve cdler çabuk bozulabiliyor malum, inşallah okurken sorun çıkmaz.

• Öncelikle ülkemizin başı sağolsun, büyük bir felaket yaşadık. Umarım herkes ve yakınları iyidir... 🤲

_________

@Kustumize ben de elimdeki ProGamer CD'lerini buldum (büyük resim), sadece 2 tane eksik; 8 ve 27 nolu cd'ler. Disk girişli eski bir laptobum var yani ISO'ya dönüştürebilirim fakat benim sıkıntım internet. 8down/1up temelli ve paylaşımlı bir binada oturuyorum. Anlık hızım şu şekilde Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı  @K4R4B4S4N hocam, senin elinde kaçtane cd var ve hangi sayılar benim gibi açıklar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 6 Şubat 2023; 18:49:47 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.