Şimdi Ara

Türkiye de Challenger Olma Taktikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
38
Favori
34.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kural 20 ) Challenger olursan kendini pro zannetme tr çöp.
  • Dari al teQ le qnq bunların hiçbirine gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fnatic'ten teklif aldm qnq sağolasın.
  • Takımda Rengar top, Zed mid, Warwick jungle varsa çıkın.

• hepsini okudum
  • ben 50 ap gragas giriyodum gayet ope şimdi niye bana laf attın .s
  • Naysss

• quote:

Orijinalden alıntı: Blood TR

Peki bir sorum var ; sen challenger mısın ?

Edit : Bunu sorma nedenim şu : Doktor olmayıp doktor olmanın yolları nasıl diyebiliyorsun ?

Challenger olmadan Challenger olmanın yolları diye bir seyler saymışsın. Türkiyede challenger olmak hiçbir şey demişsin ki buna daha çok güldüm. Adam sanki Korede Challenger.

http://beta.donanimhaber.com/m_89204049/f_//tm.htm#89204049

sezon3 tede challengerdım az köşede otlan
  • güzel yazmış arkadaş gelip trollemişler aslında her şey doğru sayılır
  • Arkadaşın jungle kafası benimle birebir uyuşuyor.Burası tr, jungle'a tank tercih ederseniz bile ofansif item yapın; takımın saçmalama ihtimali yüksek, tank kasmak takıma bel bağlamak demek.
    Ayrıca draven
    Dediklerine birebir katılıyorum, dodge atma biraz abartı olsa da cidden bazen şampiyonlara, konuşmalara bakar hissedersiniz; 3puan için 40 dakikanızı ve 20 küsür puanını heba etmeyin!
  • Ben veriyim taktiği; günde 12 saat lol başına oturup bu süre zarfında oynuyoruz. sezon başı başlarsak ligimiz ne olursa olsun çilincır oluyoruz sezon sonu. ggwp
  • 2 adımda challenger olma (Tr de çalışır)

1) oyuna gir
    2) sabahtan akşama kadar ranked spamla en az 3 maçtan birini kazan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiora alan olursa dodge atın demişsin de sen ne zaman challanger oldun? Birkaç aylık geçmişin varsa illa ki denk gelmişizdir özelden nick atayım o fiorayı hatırlarsın.
  • ilk defa okuyayım dedim yok ama olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

2 adımda challenger olma (Tr de çalışır)

1) oyuna gir
    2) sabahtan akşama kadar ranked spamla en az 3 maçtan birini kazan

zaman olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

@Efesto kardeşim bu dediğin inan birçok kişiye oluyor ama nadir olur. LOL sonuçta takım oyunu ve takımının beyni yetersizse faker ol yine kaybedersin oyunu , ama sen elinden geleni yaparsın baktın olmuyor zorlamıyacaksın ancak oyunu kazanman için takımınında az da olsa sana destek vermesi lazım. bu tip durumda quit atcan camı aç hava al su iç evde barfiks dumbell kum torbası varsa sinirini at ve önündeki maçlara bak ben 3ünüde aldım hatta bisiklet aldım bide kol kası oldu sinirden bacaklarıda çalıştırıyorum arada.

Tr diamond'ın özeti bu . Takım beyinsiz arkadaş . Hele adc de isen taşınmıyor . Laneden 5-0 çık bir bakıyorsun top tek atıyor . Mid tek atıyor . Jungle Vi tek atıyor .

• o değilde draven harbiden sorun çıkartıyor beyler karşıya draven geldiğinde ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

o değilde draven harbiden sorun çıkartıyor beyler karşıya draven geldiğinde ne önerirsiniz

Ellerini aç ve tüm içtenliğinle dua et.

Geyik bir yana safe picklerin olsun. Cait gibi . Yakalanırsan kaçabil. " Counterlicam olum ben bunu " diyip Varus alırsan bir hatanda lane gider.
  • terazine tıkladım knk

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.