Şimdi Ara

Türkiye de Challenger Olma Taktikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
38
Favori
34.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rapid Step

Kural 29 ) Ping sistemini iyi kullan ve mape iyi bak takım arkadaşın topta pushladıysa ve rakip jungler haritada yoksa kaç lan kaç pingi at adama sanki jungler geliyor zannetsin geri dönsün ölmesinden iyidir.

Kural 30 ) Gank atarken 100 tane ping at yoksa farektmiyor adam geldiğini.

Kural 31 ) Rakip Jungler nerden başladı jungle dikkat et mesela rakip bot lane alta geç indiyse bottaki bufftan başlamıştır adam demekki ilk gankini ya mide ya topa atıcak demektir bu oralara trinket at veya rakip ormancıya yakın dolaşmaya çalış ki counter gank yapabilesin.

Kural 32 ) Supporta ne istediğin yerlere ward attır bu genelde bot lane in giriş çalısı yerine senin ve rakibin ormanı olsun ve ejderin oralarda olsun adam gelince adamı görmenin bir anlamı yok orman girişlerini wardla veya rakip mid lane in çıkış yerlerini wardla adam bunları okuyup roamluyor olabilir sadece sen okumuyorsun sonuçta.

Alıntıları Göster
    Bi tane de ben vereyim

1 ) En ufak flame duyarsanız /mute all yapıp herkese sövün ve 10 dakka sonra muteları açın , hem rahatlarsınız hem de takım fazla konuşmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

bazı taktikler kesinlikle değerli, her zaman karşımdaki ezik oyuncuyu belirlerim genelde assassin oynarım.
    ''Silver - Gold isen rakibini lane de ezip all/ dan sizin adam bilerek feedliyor sanırım reportlayım mı iti ? falan yazıp takım içinde kavga çıkartın.''

Bunu uygulasam yeterli olur sanırım
  • quote:

Kural 29 ) Ping sistemini iyi kullan ve mape iyi bak takım arkadaşın topta pushladıysa ve rakip jungler haritada yoksa kaç lan kaç pingi at adama sanki jungler geliyor zannetsin geri dönsün ölmesinden iyidir.

Kural 30 ) Gank atarken 100 tane ping at yoksa farektmiyor adam geldiğini.

Kural 31 ) Rakip Jungler nerden başladı jungle dikkat et mesela rakip bot lane alta geç indiyse bottaki bufftan başlamıştır adam demekki ilk gankini ya mide ya topa atıcak demektir bu oralara trinket at veya rakip ormancıya yakın dolaşmaya çalış ki counter gank yapabilesin.

Kural 32 ) Supporta ne istediğin yerlere ward attır bu genelde bot lane in giriş çalısı yerine senin ve rakibin ormanı olsun ve ejderin oralarda olsun adam gelince adamı görmenin bir anlamı yok orman girişlerini wardla veya rakip mid lane in çıkış yerlerini wardla adam bunları okuyup roamluyor olabilir sadece sen okumuyorsun sonuçta.

Alıntıları Göster
    Güzel kurallar

• quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

''Silver - Gold isen rakibini lane de ezip all/ dan sizin adam bilerek feedliyor sanırım reportlayım mı iti ? falan yazıp takım içinde kavga çıkartın.''

Bunu uygulasam yeterli olur sanırım

Alıntıları Göster
    @Efesto kardeşim bu dediğin inan birçok kişiye oluyor ama nadir olur. LOL sonuçta takım oyunu ve takımının beyni yetersizse faker ol yine kaybedersin oyunu , ama sen elinden geleni yaparsın baktın olmuyor zorlamıyacaksın ancak oyunu kazanman için takımınında az da olsa sana destek vermesi lazım. bu tip durumda quit atcan camı aç hava al su iç evde barfiks dumbell kum torbası varsa sinirini at ve önündeki maçlara bak ben 3ünüde aldım hatta bisiklet aldım bide kol kası oldu sinirden bacaklarıda çalıştırıyorum arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: LordM

Bil bakalım ne oldum? Ne olcam la daha 10 dakika önce yazmışın.

• quote:

@Efesto kardeşim bu dediğin inan birçok kişiye oluyor ama nadir olur. LOL sonuçta takım oyunu ve takımının beyni yetersizse faker ol yine kaybedersin oyunu , ama sen elinden geleni yaparsın baktın olmuyor zorlamıyacaksın ancak oyunu kazanman için takımınında az da olsa sana destek vermesi lazım. bu tip durumda quit atcan camı aç hava al su iç evde barfiks dumbell kum torbası varsa sinirini at ve önündeki maçlara bak ben 3ünüde aldım hatta bisiklet aldım bide kol kası oldu sinirden bacaklarıda çalıştırıyorum arada.
    1-2 tanesi hariç hepsi altın kurallar.

Yararlı konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Granes

quote:

Alıntıları Göster
    @Senmatsu Jax top veya jungle oynanıyor şuanki metada top lane oynarsan diğer lanelere etki edemediğin için oyunu kaybetme ihtimalin yüksek zaten topta çok sıkıştırılığ kasamama ihtimalinde var atıyorum karşına renekton aldılar jungle a pantheon leesin falan aldılar adam paso gank atsa sana oraya darien koysan 0-20 oynar beni koysalar 2 kere ölüp quit atarım heralde oyüzden jungle oynamak daha mantıklı ama jungle da kasamıyabilirsin oyüzden tavsiye etmem jungleda iteme muhtac champ oynamak riskli olur jax alırsan trinity botrk alana kadar tr de oyun bitebiliyor.

• quote:

Ana Kural: Chati kapat. Master yi al. Sağ tuşa bas. Challenger a hoş geldin.

• Rapid Step kullanıcısına yanıt
    Haklısın saolasın. Bakalım işte sinirlerime hakim olamıyorum.. Onuda halletsem rahatlarımda çelıncıra bile çöp diyolar platın hali ortada Eloboost yapan adamlar nasıl lose almadan oynuyolar ona imreniyorum. Arkadaş gitti yaptırdı herif lee sin alıyor lose almadan 15-20 win alıp bırakıyor. Skoruda hep uçuk 25/5 gibi gibi. Hiç mi her lane mal çıkmıyor nasıl yetişiyor vb oyunlarını izlemek istiyorum öyle tiplerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granes

quote:

Alıntıları Göster
    Takip
  • Kural 31. Gece gündüz işsiz gibi oyun at . 2oyundan 1inde düzgün takim gelse kazansan her mac en az 10lp kar
  • quote:

+1. mekik şınav çekiyorum ben. önceki oyuna sinirim hala geçmemişse que sırasında falan dumbell kaldırıyorum. cidden işe yarıyor arkadaşlar hem sinirinizi bi nebze olsun atıyorsunuz hemde ufaktan kas yapıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: whocares.

quote:

+1. mekik şınav çekiyorum ben. önceki oyuna sinirim hala geçmemişse que sırasında falan dumbell kaldırıyorum. cidden işe yarıyor arkadaşlar hem sinirinizi bi nebze olsun atıyorsunuz hemde ufaktan kas yapıyorsunuz

Alıntıları Göster
    Kural 9 çok iyiymiş denemek lazım.

• Kural bilmem kaç - Draven banla.

Seni doverim çocuk
  • Silver 5 ten gold a 3haftada çıktım sadece jarvan Lee sin nidalee ile , söylediklerinde haklısın 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinoritze

Silver 5 ten gold a 3haftada çıktım sadece jarvan Lee sin nidalee ile , söylediklerinde haklısın 👍
    güzel yazmış
  • Peki bir sorum var ; sen challenger mısın ?

Edit : Bunu sorma nedenim şu : Doktor olmayıp doktor olmanın yolları nasıl diyebiliyorsun ?

Challenger olmadan Challenger olmanın yolları diye bir seyler saymışsın. Türkiyede challenger olmak hiçbir şey demişsin ki buna daha çok güldüm. Adam sanki Korede Challenger.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johathan Touch -- 4 Nisan 2014; 21:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

güzel yazmış

Alıntıları Göster
    amacına ulaştın kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

amacına ulaştın kardeş

Alıntıları Göster
    güldürdün
  • Kural 8 ) Q da lastpick kalırsa ve mid / jungle diye chate yazdılarsa bana atıyorum thresh alın ( X supportu yani ) değişelim de sonra midi jungle ı pickle sonra değiştirmeyi unutup içeri su içmeye git.

Kural 9 ) Q da birbirine söven varsa sende ikisine söv birbirlerini unutup sana sövsünler sonra ikisinide ignorela.

Kural 10 ) Q da baktın adam topa soraka aldı 300 game i var çok pro dodgela çünkü soraka useless. bunun gibi masteryi fiora falan alan varsa quit at. -3 LP sorun değil hatta ben serilerde bile quit atan bir insanım MMR/Hidden Elo gitmesin diye.

hömkürdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flareon -- 4 Nisan 2014; 21:51:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.