Şimdi Ara

Türkiye’de caps’lerin en meşhur adamı bu kez reklam filminde oynadı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
2.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch V

Bunlarda sporcu değil mi?

bilgisayardan oyun oynamaya spor mu deniliyor? eğer deniliyorsa gerçekten çok yazık...

Artık e-spor diye bir kavram var. Alışıp çağı yakalamakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -EDD-

quote:

quote:

bilgisayardan oyun oynamaya spor mu deniliyor? eğer deniliyorsa gerçekten çok yazık...

tamamen ergenlerin oluşturmuş olduğu bir kavram. bilgisayar başında oyun oynayarak spor yap. çok mantıklı gerçekten...

alışıp çağı yakalamaya bakarsak çok yanlış şeyler yaparız. gerek yok.. ayrıca TDK'nın sözlüğünede baktım elektronik spor diye bir kavram yok.

az önce bende f-spor diye bir kavram çıkardım. forumlarda konulara cevap yazarak spor yapıyoruz. en çok yorum yazan ve en çok artıyı alan kişi turnuvayı kazanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 8 Ağustos 2016; 20:42:34 >

• Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tamamen ergenlerin oluşturmuş olduğu bir kavram. bilgisayar başında oyun oynayarak spor yap. çok mantıklı gerçekten...

alışıp çağı yakalamaya bakarsak çok yanlış şeyler yaparız. gerek yok.. ayrıca TDK'nın sözlüğünede baktım elektronik spor diye bir kavram yok.

az önce bende f-spor diye bir kavram çıkardım. forumlarda konulara cevap yazarak spor yapıyoruz. en çok yorum yazan ve en çok artıyı alan kişi turnuvayı kazanıyor.

Beğensende beğenmesende elektronik spor diye bir kavram var.Bu gerçeği kabullenmen için TDK'da yazması gerekmez.Keşke sadece ''ergenlerin'' oluşturduğu bir kavram olsa.Bir sürü ünlü spor klübü,ünlü firmalar bu olaya sponsor oluyor.Milyonlarca kişi bu turnuvaları izliyor.Bu olayın spor oldugunu TDK,sen mi belirliyeceksin ? Yoksa milyonlarca firma,klüp,kişi ve oyuncu mu ?

• reklam iğrenç ötesi

• Çok başarılı bir reklam olmuş ellerinize sağlık :)

• Dayı bile hepsinden sempatik durmuş geri kalanların hepsi itici hiç olmamış reklam :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gidip TDK'dan bakacağına keşke google da biraz araştırsaydın, bugün BJK ve Schalke gibi spor kulüpleri bu işe sponsor oluyor ve kendi takımlarıyla bu rekabette yer alıyorsa hiç değilse biraz düşünmekte ve saygı duymakta fayda var.

Çağı yakalamakta nasıl bir zarar gördün acaba merak ediyorum, laf olsun torba dolsun diye yorum yapmışsın, sana cevap verdiğime pişman ettin. Kal sağlıcakla.

Not : Sene 2006'da üniversitedeyken counter turnuvalarına giderdik kimsenin ruhu duymazdı, bilmezdi şimdi en dandik twitch yayıncısı bile turnuvaya katılan onca insandan fazla kişi tarafından izleniyor. 10 yılda olan bu değişim senin için bir şey ifade etmeyebilir ama oyun oynayan benim gibi orta yaşlı insanlar için vay be dedirtecek cinsten.

• bu ne rezilliktir ya ajkdska

• Başı çok saçma

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valencia, Schalke gibi ünlü spor takımları bu işe yatırım yapıyor, korede çinde milyonlar dönüyor ama bizim türk gelip ergence diyor

• Reklamı bilmem ama Türkiye'den bir takımın desteklenmesi güzel bir gelişme.. Üstelik dünya devi olan bir Türk firması tarafından.. Tebrikler.. Arkadaşlara başarılar..

• Yabancıların cringe dediği şeyi hiç bu kadar ağır şekilde yaşamamıştım, teşekkürler.

• Sırf spor kulüpleri sponsor oluyor diye bilgisayar başında oturmanın spor olsuğuna kendini inandıranları görüyorum asdjfkf. Gidin ldl trigliserit kolesterol değerlerinizi ölçtürün bi ara buradan akıl vereceğinize. Yarın bi gün doktor spor yap tavsiyesi verdiği zaman "klavye başında spor yapıyorum" diye doktorunuza cevap verirsiniz artık. 😀

• Glikoz Şurubu ülker mi. IYYYYYY!

• quote:

Orijinalden alıntı: kb824

Sırf spor kulüpleri sponsor oluyor diye bilgisayar başında oturmanın spor olsuğuna kendini inandıranları görüyorum asdjfkf. Gidin ldl trigliserit kolesterol değerlerinizi ölçtürün bi ara buradan akıl vereceğinize. Yarın bi gün doktor spor yap tavsiyesi verdiği zaman "klavye başında spor yapıyorum" diye doktorunuza cevap verirsiniz artık. 😀

Bakin burada esporu takip eden herkesi "deli,asosyal,kilolu" gören bir arkadaş var.Yazık cidden böyle gerikafalilarin hala yaşıyor olmasi.Bakın belki anlarsınız diye tekrar ediyorum,espor 10 saat oyun oynamak,pc başından kalkmamak degil.

• Dayı hariç hepsi yapmacık kalmış paralarını alıp bir an önce gitmek istiyor hepsi çok belli, hepsini toplasan o dayı etmez. Çok amatör bir reklam olmuş.

• Dayı hariç zorlama olmuş

• reklam olmamış...

• Reklam yan sanayi üretimi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.