Şimdi Ara

TÜRKİYE'DE BİR İLK : BLACKBERRY VODAFONE’LA GENÇLİĞİNİ YAŞIYOR ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fusem

BIS aboneliğini bu nedenle yapılıyor. BIS aboneliği olmadan bu cihazlar boş.

yoksa tanıtımda 7,99 cepnet ile yapılırdı. cihazı alanların da işine gelirdi. niye 2 lira fazla ödesin.

hocam bütün planlarım suya düştü desene :D
  • hocam varda blackberry deyince insan kendinden geçiyor yahu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Bu makinada 3G yok mu ben mi göremedim?

Cihazda 3G yok EDGE uzerinden baglaniyor bende cok isterdim 3G destegi olmasinin (:
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emrefurkan06

hocam varda blackberry deyince insan kendinden geçiyor yahu :)

yüksek SAR değerlerinden mi ?

her yönüyle hocam.. :)
  • Yuh adamlar BIS e mahkum etmişler.. 1 yıldan sonra napıcam ben peki cihazı yok aga kalsın..

Gider 350 TL ye e63 alır bakarım keyfime daha iyi...
  • Demek ki doğru noktaya parmak basmışım :)
  • BİS olmadan başka bir paketle kullanılmadığından emin misiniz arkadaşlar? Şu linke bir göz atar mısınız :http://www.black...berry.gen.tr/smf/turkcell/turkcell-internet-paketleri-ve-bis-disinda-kullanimi-t6943.0.html (noktaları kaldırın)
    Almayı düşünüyorum, çok kararsız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 58_transporter_58 -- 28 Şubat 2011; 0:10:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

quote:

bu telefon sadece bis ile mi kullanılabiliyor yoksa birşekilde bir faturasız hat üzerinden alıp kendi faturalı hattımda cepnet ile kullanabilirmiyim acaba ?

neyin kafasini yasiyorsunuz anlamiyorum sadece bis ile calismiyor bu urun..

ne kafası asıl ben seni anlamadım :) sadece bir soru sordum bb kullanmadığımdan bilmiyorum bi bistir yürüyüp gidiyor mantık yürütürsek neden 9 küsür verelim, aynı pakete 7.99 a cepnet kullanır millet ozaman. neden çok uygun gibi bisi öne sürüyorlar bu yüzden sorma gereği duydum bilen arkadaşlara.Hep ben cevap verecek değilim arada soruda sorayım değil mi :D

Blackberry nin bağlantı özelliklerini kullanmak için BIS(bireysel) yada BES(kurumsal) aboneliği gerekiyor.

diğer internet paketleriyle kullanamazsınız.

bilginize...

wi-fi denen birsey var hocam cok gerektigi zaman gir bir yere bak isini hallet cik,ha cok onemli biriysen git bis al yani,paketle calismiyor ama wifi denen sey var alette

wi-fi için bile BIS gerekiyor desem ?

ayiptir sormasi ben 2.el 2 senelik bold 9000 kullandim onda hic bisi yoktu nasil ben wifi giriyordum o zaman ?
  • Arkadaşlar bis kullanmak paralı istersen interneti alma normal internet al.
  • Ben her türlü catir catir kulallnıyordum yok öyle bir dünya
  • Siz Neyin tartışmasınız yapıyosunuz ben cihazı aldım ...hiç bakıyemde yok içinde aklınıza gelebilcek herşyi yapıyorum cihazla 3g yok almam yok etmem aaa almam almayın o zaman arkadaş siz ne beklıyosunuz 399tl süper kaliteli süper kampanyalı bişiler ....yok 12 ay için gecerli sonra ne olcak sanki siz biz degilmiyiz 4 aydır kaç tane telefon degiştiren .....iphone satmak zorunda kaldım şuan bu kapmanyayı duyar duymaz aldım çokda iyi bbs msn whatsapp google herşey içinde daha ne istiyosunuz çok şy istiyosanız 3-5kuruşun lafını yapmadan en ıyısını alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatsappiiz

Siz Neyin tartışmasınız yapıyosunuz ben cihazı aldım ...hiç bakıyemde yok içinde aklınıza gelebilcek herşyi yapıyorum cihazla 3g yok almam yok etmem aaa almam almayın o zaman arkadaş siz ne beklıyosunuz 399tl süper kaliteli süper kampanyalı bişiler ....yok 12 ay için gecerli sonra ne olcak sanki siz biz degilmiyiz 4 aydır kaç tane telefon degiştiren .....iphone satmak zorunda kaldım şuan bu kapmanyayı duyar duymaz aldım çokda iyi bbs msn whatsapp google herşey içinde daha ne istiyosunuz çok şy istiyosanız 3-5kuruşun lafını yapmadan en ıyısını alırsınız

Ben diyoprum hocam işte en dogrusunu yapmisin afferim sana hocam
    Hayrini gör güle güle kullan
  • n8 olan bir vodafone bayi biliyor musunuz????
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*
    n8 olan bir vodafone bayi biliyor musunuz????

bayileri aramak lazim
  • quote:

quote:

bayileri aramak lazim

aramaz mıyım.... hepsni arıyorum hiçbirinde yok
  • quote:

quote:

quote:

bayileri aramak lazim

aramaz mıyım.... hepsni arıyorum hiçbirinde yok

o zaman yoktur hocam :s
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu telefon sadece bis ile mi kullanılabiliyor yoksa birşekilde bir faturasız hat üzerinden alıp kendi faturalı hattımda cepnet ile kullanabilirmiyim acaba ?

ne kafası asıl ben seni anlamadım :) sadece bir soru sordum bb kullanmadığımdan bilmiyorum bi bistir yürüyüp gidiyor mantık yürütürsek neden 9 küsür verelim, aynı pakete 7.99 a cepnet kullanır millet ozaman. neden çok uygun gibi bisi öne sürüyorlar bu yüzden sorma gereği duydum bilen arkadaşlara.Hep ben cevap verecek değilim arada soruda sorayım değil mi :D

Blackberry nin bağlantı özelliklerini kullanmak için BIS(bireysel) yada BES(kurumsal) aboneliği gerekiyor.

bilginize...

wi-fi denen birsey var hocam cok gerektigi zaman gir bir yere bak isini hallet cik,ha cok onemli biriysen git bis al yani,paketle calismiyor ama wifi denen sey var alette

yok artık daha neler, cihaza müdahalede mi bulunuyor bunlar. WI-FI den istediğin gibi gezersin nette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 1 Mart 2011; 1:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilginize...

yok artık daha neler, cihaza müdahalede mi bulunuyor bunlar. WI-FI den istediğin gibi gezersin nette

Diyorum anlamıyor kimse işte ..
  • ben bu 3g olayından pek anlamıyorum açıkcası yardımcı olursanız sevinirim...

ben bir telefon beğendim samsung wifi yi var ama 3g yok

şu an mevcut telefonum 3g li olmasına rağmen görüntülü konuşma olayını hiç kullanmadım açıkcası pek kullanabileceğim bir hizmet değil internet olayında da evdeki net sınırsız açıkcası ağır işlerimi netten halledebiliyorum cepten ancak bir iki sayfaya bakarım o da mecbur kalırsam...

bu mecbur kalma durumlarında wifi olayını kullanırım diye düşünüyorum bu saydıklarım dışında telefonda 3g olmamasının bana getireceği bir negatif durum var mıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gollory
    ben bu 3g olayından pek anlamıyorum açıkcası yardımcı olursanız sevinirim...

ben bir telefon beğendim samsung wifi yi var ama 3g yok

şu an mevcut telefonum 3g li olmasına rağmen görüntülü konuşma olayını hiç kullanmadım açıkcası pek kullanabileceğim bir hizmet değil internet olayında da evdeki net sınırsız açıkcası ağır işlerimi netten halledebiliyorum cepten ancak bir iki sayfaya bakarım o da mecbur kalırsam...

bu mecbur kalma durumlarında wifi olayını kullanırım diye düşünüyorum bu saydıklarım dışında telefonda 3g olmamasının bana getireceği bir negatif durum var mıdır...

bence yok hocam acikcasi ben kullanmiyorum gerekte duymuyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.