Şimdi Ara

Türkiye’de bilgisayar satışları bu sene de düşüşte (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
7.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 23 Ocak 2018; 21:4:36 >
  • Şu an meteliksizim ama para olunca 4x titan-v li kasa hazırlayacam. İşlemcisi de epyc olacak. Sonra binicem üstüne, vurucam kırbacı vurucam kırbacı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 23 Ocak 2018; 21:3:40 >
  • Yazın pc topladım youtube için 8kya şimdi sahibindene koydum.Hevesimi aldım.Suriyeli arıyo: "abi ben alacam diyo" telefonda ağlanacak halimize gülmekten başka bir şey aklıma gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Gültekin -- 23 Ocak 2018; 21:46:43 >
  • Ulan el insaf be yurt dışında öğretmen maaşıyla geçinen 1080 ti rahat olabilirken bizde 1060 bile alamıyoruz. Hakikaten biktim artik ne zaman mutlu olacağım veya olacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Ahahaha bu neydi şimdi lan?

Aramızdaki dusuncesizler bitmesse 1080 ti gibi kartların 6000 tl olacağı dönemi de göreceğiz maalesef.

• pc ürün ve bileşenlerini amazondan alıyorum kafam rahat
  • Satılan bilgisayarların çoğu GT920M,MX,940,940MX gibi orta ve orta-giriş seviye ekran kartlarına sahip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Alım gücü falan düşmedi.

Memlehet coheie gedüii

Bunlar kriptocu fetöcü liginin oyunları,

Patika yollarda araba süren Almanlar yollarımızı kıskandığı için bize oyun oynuyor.

Ayrıca gılıctar ssk yı batırdı.

Veladdallin Amin.

Kılıştar SSD'yi batırdı diye okudum

Fiyat konusunda maaş doviz olduğu için ve kullandığım çoğu ürün yurtdışı olduğu için sıkıntım yok

• dolar kuru + gereksiz vergi + düşük maaş : sonuç
  • Ps4 ile dandik bir bilgisayar aynı paraya geliyor. Orta seviye bir bilgisayar ise minimum 2000 den başlıyor. Ps4 üm yok ama pc almaktan daha cazip geliyor bazen. En çok şaşırdığım nokta ise bilgisayarlar bu kadar pahalı iken ps4 nasıl 1400 - 1500 tl bandında kalıyor. Xbox vs. ile rekabet bu kadar etkili olamaz herhalde fiyatta ???
  • Haberin ss indeki mağaza hangi vatan şubesi?

• Haderslev kullanıcısına yanıt
    Amazonda da kalmadı bir şey. 400-500 euro olan kartlar 700-800 olmuş

• Oyun oynamak için sistem toplanmaz ki bu zamanda. Oyun konsolu al geç.
  • Konsollarda üretim sıkıntısı yok. Aşırı talep de yok. Piyasa dengeli.

Zira konsolla mining yapmak şimdiye kadar mümkün olmadı.

• Kur her dk artarken Pc satışlarının artmasını bekliyorlardı bide.
    Akgezenler sayesinde hiç bişey alamaz olduk sağolsunlar..
  • Bu fiyatlarda aklı başında olan elindeki bilgisayara iyileştirmeler yapıp kullanıyor. Sağlam bir sıfır bilgisayar almak gerçekten çok zor.

• Bizim memleketin öyle şeylerle işi olmaz..bugune kadar yine iyi satmış..bilgisayarla niye uğraşsın ki a haber varken..acin sabahtan aksama kadar izleyin mis gibi..bu kafayla devam

• İyi bir bilgisayar toplamak 10 bin lirayı buluyor. Bu durumda artması beklenemez.
  • Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    aynı tadı vermiyor.

FPS tarzı oyunları, klavye mouse gibi donanımları alsanda PC'deki oyun hazzını sunmuyor.

O oyunları kalkıp Joy padle oynamak ise yıllarca mouse klavye kombiansyonuna alışmış bir gamer için çok yapay geliyor.

En basitinden Diablo. PS versiyonu çok tatsız, yapay, soğuk ve zevksiz.

Konsolda oynanan oyun başka, PC de oynanan oyun başka.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    İstatistiğe dahil olanlar hazır satılan PC ler. Kurumsal firmalar ve devlet daireleri dışında hazır pc satışı çok az. Onlar da falanca işlemci çıkmış, gtx bilmem kaç çıkmış değiştirmek lazım demezler. İş görmez olana kadar kullanırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 25 Ocak 2018; 10:43:39 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.