Şimdi Ara

Türkiye’de bedava internet dönemi resmen başlıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
5.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bedava diye bir'şey yok onun parasını vergilerden alıyorlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaku06

Gençlere diye başlayıp yoksul aileler adı altında yandaşlarına dağıtmazlar umarım sadece

Sen git hdpyo chp hi destekle sonra bozo nodon bolos ontornot yoook diye agla burda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlığı görünce

• quote:

Orijinalden alıntı: Axl R

quote:

Orijinalden alıntı: kaku06

Gençlere diye başlayıp yoksul aileler adı altında yandaşlarına dağıtmazlar umarım sadece

Sen git hdpyo chp hi destekle sonra bozo nodon bolos ontornot yoook diye agla burda

Akp'ye oy verdim arkadaşım. Ama yandaşlarından daha çok bütün vatandaşların yararlanmasını düşlüyorum.

• kaşıkla verip kepçeyle aldıkları için çokda önemli degil oy ugruna verilen sözler sıkıntı yok vergileri arttırsın sen ben öderiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0.50 mbit internete 4gb kota koyarlar. bu ücretsiz internet olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 10 Şubat 2016; 4:10:13 >
  • Çaldıklarını halka dağıtmaya mı karar vermişler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de hakkımı helal etmiyorum ailem öyle böyle parasını ödediği halde akk saçmalığı yüzünden ne video izlenebiliyor ne bir şey yapılabiliniyor üstelik tr altyapısındaki ping rezalet seviyede evet arkadaşım evimde oturup film izlemek oyun oynamak istiyorum bu bir tercih meselesi sana ne ki ? Bu pinglerle internetle heralde millet evinde oturup çocuk yapsın istiyorlar birileri çıkıp beni de fakirler haketmiyor mu internete girmeyi diye eleştirmesin her şey senin benim vergimle dönüyor üstelik mültecilerle saraya harcanan para maliyet hiç aklına gelmiyor mu yani ciddi ciddi bu adamların fakir insanlara yardım etmek istediğini düşünüyorsun yazık sana !
  • Türkiye'de bedava değil de ucuz internet ve kaliteli hizmet dönemi başlasa çok daha iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaku06 kullanıcısına yanıt
    İnternet, gazete, kitap, dergi gibi kavramlar söz konusu ise endişeniz yersizdir, gerçi okumaktan çok seyretmeyi seven bir toplumda imkansız diye bir şey yoktur.
  • 8 mbt 50 gb AKK 64 TL TTNET
    8 mbt internet bulundugumuz yerden dolayı 4-6 mbt arası değişmeli olarak veriliyor. 50 gb internet 1 hafta dayanıyor. Ardından 3 hafta 1-2 mbt internet hızıyla sürünmece. Birakin HD videoları 480p video dolmasını bile beklemek zorunda kalıyoruz.

Bu iğrençliği anlatacak kelimeler henüz keşfedilmediği için yazamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

0.50 mbit internete 4gb kota koyarlar. bu ücretsiz internet olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Hakkımı helal etmiyorum.

Ben ay da 60TL verip, youtube'de HD klibi donarak izleyeceğim, millet bedava kullanacak. İnternet faturamda ki vergileri helal etmiyorum.

Ben 12 senedir düzenli bir gün aksatmadan internet faturası ödedim fahiş fiyatlar ile.

O zaman bana da %75 fatura indirimi yapın, bu hükümet hep oy için fakirleri mi kullanacan ayıptır, rezalettir.

Bu devlet ne yapsa problem oluyor anlamadım.
    Ya zengini koruyor, fakire yer yok bu ülkede.
    Ya da hep fakirleri mi kullanacan föşik dövlöt !!!!!
  • Bize altyapı yetersiz diye vaadelin hız verilemezken acaba nasıl başaracaklar merak ediyorum. Bizden alıp onlara verecekler herhalde.

• Nasıl olacak bilmiyorum ben 64 TL ödüyorum doğru düzgün bağlanamıyorum

• bu türk Telekom dan o kadar nefret ettim ki marka nın isminde türk geçmesine üzülüyorum gerçekten olsa bir israel li rakip firma 10 lira fazla ödeyip kaçıcam türk Telekom dan lanet olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Hakkımı helal etmiyorum.

Ben ay da 60TL verip, youtube'de HD klibi donarak izleyeceğim, millet bedava kullanacak. İnternet faturamda ki vergileri helal etmiyorum.

Ben 12 senedir düzenli bir gün aksatmadan internet faturası ödedim fahiş fiyatlar ile.

O zaman bana da %75 fatura indirimi yapın, bu hükümet hep oy için fakirleri mi kullanacan ayıptır, rezalettir.

zotacing ben seni hep eleştiren hep hükümete karşı yazan biri olarak zaten öğrendim her yer de bu tarz cümlelerinle varsın ama sonuç bana göre bir sonuç yok yazdığın şeyle hak vereceğim nokta olabilir sonuçta çoğunluğa göre bakarsak sen de bu ülke vatandaşı olarak vergini ödeyen insan veya ailesin ama şuna bakarsak bu ülke de milletimizin verdiği vergilerle bir sürü muhtaç insana yaşlılık aylığı durumu kötü olana bakım aylığı sosyal esirgemedeki çocuklarımız yani aklına gelebilecek çokkkk veriglerimizle muhtaç ihtiyacı olan insanlarımıza ödemeler yapılıyor şimdi bir de buna yoksul ailelere interneti ekledi bu devlet bu mu çok geldi sana hadi interneti iptal ettiler diyelim diğer vergilerimizle verilenler ne olacak o zaman senin mantığınla gidersek onlara da vermeyelime geliyor bu iş yani sadece bir şeye odaklanarak yazman mantıksız oluyor gündeme göre hareket etmek olmuyor mu bu yaptığın, yani anlamıyorum sizin gibileri ki bende senin gibi vergimi ödeyen vatandaşım bizim de zaman zaman anlam veremediğimiz şeyler yaşıyoruz ama bu demek ki her şeye şikayet etmemiz mi lazım, bunu mu yapalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 10 Şubat 2016; 19:18:00 >

• Bende fazla para veriyorum 4k izliorum ben daha fazla veriyorum ama yoksullara dağarması iyi bnde mi isyan ediyim şimdi 64 lira veriyonuz yok hakkımı helal etmiyomlar kaç kişi sokakta yaşıyor onlarda siz onları o durumda bıraktığınız için haklarını helal etmiyorlar hadi bakalım.

• Wimax var hayat var sitabil 8 mgbit net ve sinirsiz kullanim akk olmadan fullhd videolari kesintisiz izliyorum aylik 44 tl ye

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Yorumların %95i akp karşıtı sokaktaki vatandaş dahil ama her seçimde %50 oy alıyor çözemedim gitti. Uzaylılarmı oy veriyor.

ben akpye verdim ama yazınca yada destekleyince tartışma çıkıyor. hemen her tartışmadada hakaret ediliyor. neden münakaşaya gireyim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.