Şimdi Ara

Türkiye'de artık Asrock satılmıyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baylar, yurtdışı ve askerlik derken yaklaşık 2 yıl piyasadan uzak kaldım, şimdi gelişmeleri yakalamaya çalışıyorum... Merak ettiğim 2 sene önce kalitesi ve fiyatları ile gönlümde taht kuran Asrock anakartlara hiç bir yerde rastlayamıyor oluşum..... Ülkemize getirilmiyormu? Sebep nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frequen z -- 3 Ocak 2009; 15:19:15 >

• evet süper anakarttı p4v88+ vardı bende yandı yenisini aradım yok artık piyasaya soket 478 bakımındanda anakart yok güzel . haliyle sistemi değiştirmek zorunda kaldım
  • Sanırım kimseler cevabını bilmiyor......
  • asrock kalıtelı ve ucuz urunden zıyade sansasyonel urunlerı ıle gundemde kaldı.

mesela pcı-ex ve agp barındıran anakart.
    adamlar bıraz daha ugrassalar amd ve ıntel ıslemcılerı bıle aynı board uzerınde calıstıracak
  • Bende bir asrock kullanıcısı olarak asrock türkiye distribütörü kont bilişime diyorum hiç biyerde yok asrock modelleri getirmeyecekseniz niye asrockun distribütörlüğünü yapıyorsunuz anlaşılır şey değil

• o kadar çok anakart kullandım.
    ama asrock gibisi yok.
    şuan bende iyi bir asrock arayanlardanım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kingmetall

Bende bir asrock kullanıcısı olarak asrock türkiye distribütörü kont bilişime diyorum hiç biyerde yok asrock modelleri getirmeyecekseniz niye asrockun distribütörlüğünü yapıyorsunuz anlaşılır şey değil

Artık değil. Kont sitesinde artık Asrock logosu yok. Yazık oldu. Tamda şu ürün dikkatimi çekmişti.
    Asrock M3A790GXH/128M

• asrock a yazık olmuş harbiden
  • Asrock şuanda Data star tarafından ithal ediliyor
  • Asrock anakartlar gerçekten çok iyi 2 adet kullandım bi sorun çıkarmadı hele bi kombo anakart kullandım öyle bi ürün hiçbi yerde yoktu.
    LGA 775 agp pci-e ddr ddr2 arkdaşın dediği gibi nerdeyse amd işlemci destekleyecekti :D
  • Bende şu an için tercih etmeyi planlıyorum. şekil itibariyle de fiyat itibariyle de cezbediyor..

http://www.asrock.com/MB/overview.asp?cat=CPU&Model=H77%20Pro4/MVP

Türkiye Distribitörühttp://www.cizgi.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.