Şimdi Ara

Türkiye’de 2. dalga yasakları bu haftasonu başlıyor (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
3
Favori
33.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
176 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ne bilgiçlik taslaması? kafan mı iyi?

ipini koparan burada yazıyor arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leoon17

ne bilgiçlik taslaması? kafan mı iyi?

ipini koparan burada yazıyor arkadaş.

yanliş kişiye yazmişim kanka kusura bakma diğer konuya yazacaktim:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 20 Kasım 2020; 14:4:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

SEN de onun yan hesabımısın değişik nickte cevap veriyorsun

Alıntıları Göster

Saçma soru görünce dayanamıyor yazıyorum.

Soru sorduğun adam istediğin cevabı vermek için görevli değil ve bunun için maaş almıyor. Cevapları biz vereceksek, makamlarda oturanlar bir zahmet istifa etsin, maaşları bize verilsin. Bunlar olduktan sonra cevaplarımızı, çözümlerimizi anlatırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

arkadaşlar okuma özürlülüğünüz yoksa yasakların sadece cumartesi 8 - pazar sabah 10 , pazar aksam 20 - pazartesi 05.00 arasinda oldugunu gorebilirsiniz

hocam spor salonları açık olacak değil mi haftasonu

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

hocam spor salonları açık olacak değil mi haftasonu

Alıntıları Göster

Evet açık. Kapali olan yerleri saysak daha kisa surer

• Cuma namazi serbestmis arkadaslar.
  • Allah askina 20 yas altindakiler haftasonu 10-8 mi yine 13-16 mi bilen var mi
  • Okulları açmak büyük hata idi , bu sene komple kapalı kalacaktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Okulları açmak büyük hata idi , bu sene komple kapalı kalacaktı

Kesinlikle öyle bence de birincisi okullar ikinci kurban bayramının yasaklanmaması fazlaca etkili oldu bu kadar şiddetli hale gelemeyebilirdi.

• izayoi kullanıcısına yanıt
    "virüs yok" veya "hepsi oyun" ifadelerini hiçbir yerde kullanmadım onlar kendi hayal aleminizde yumurtladığınız şeyler. Virüs var; vücutta bozulan dokulara karşı reaksiyon olarak, vücudumuz virüs üretiliyor. Yani virüs kendi kodları ile, kendi aklı ile coğalmıyor, vücudumuz tarafından sentezleniyor, üretiliyor. Bu önemli ayrıntıyı bi anlamadın.
  • Herkes dikkatli olsa, gerekli önlemleri bireysel alabilse keşke....

• Geç gelen yasaklar başladı şükür
  • Aşı gelmesi lazım
  • Spor salonları kapanması lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Saçma soru görünce dayanamıyor yazıyorum.

Soru sorduğun adam istediğin cevabı vermek için görevli değil ve bunun için maaş almıyor. Cevapları biz vereceksek, makamlarda oturanlar bir zahmet istifa etsin, maaşları bize verilsin. Bunlar olduktan sonra cevaplarımızı, çözümlerimizi anlatırız.

Alıntıları Göster

HANGİ sorumu saçma buldun sana inanamiyorum 

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

sonraki aşama o zaten ama o da çözüm değil çünkü tam sıfırlasan bile yine gelecek başta nasıl geldiyse. geçici kısa süreli çözümler yerine sürekli tedbirler olması daha mantıklı görünüyor.

• konuyu gene at gözlüğüyle, sahibine tapan insan müsveddeleri basmış.

bütün yaz aman esnafa bişi olmasın mantığıyla serbestlik sağlayacaksın, sonra kalkıp salgın tırmanıyor diye yasakları uygulamaya koyacaksın. yersen diyecem de yıllardır yiyolar zaten.

• bugun yasak var mı arkadaşlar

• Bu kadar şerefsizlik olmaz ya.Sevk tarihine 3 gün kalmışken kasım celbini erteleyip aralık celbi işe birleştirdiler.Ulan sanki aralıkta vaka daha az olacak.Sanki 2 kat kişi aralıkta askere gidince daha az risk olacak.İnsanlar ona göre yazın iş ayarlayıp planını yapıyor bakanların şeyinde mi.Yapacağınız işin .......

Edit: Bu arada virüs bedellilere bulaşmıyormuş.Onların sevki ertelenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 20 Kasım 2020; 17:42:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

"virüs yok" veya "hepsi oyun" ifadelerini hiçbir yerde kullanmadım onlar kendi hayal aleminizde yumurtladığınız şeyler. Virüs var; vücutta bozulan dokulara karşı reaksiyon olarak, vücudumuz virüs üretiliyor. Yani virüs kendi kodları ile, kendi aklı ile coğalmıyor, vücudumuz tarafından sentezleniyor, üretiliyor. Bu önemli ayrıntıyı bi anlamadın.

Okul okudunuz mu?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.