Şimdi Ara

TÜRKİYE ÇİN VE İRAN'I GEÇTİ.CORONAVİRUS TEDBİRİNDE DALGA GEÇMİŞTİK OYSA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye Coronavirus vakasında tedbirleriyle dalga geçilen Çin ve İran'ı geçmiş bulunmakta

Bilindiği gibi Çin coronovirüsle mücadele tatbikatları ile iran ise ölüleri değişik gömme haberleriyle epey tuhaf karşılanmıştı ülkemizde

TÜRKİYE ÇİN VE İRAN'I GEÇTİ.CORONAVİRUS TEDBİRİNDE DALGA GEÇMİŞTİK OYSA

Tabii ordaki bilgiler gercekçi görülmeyebilir. Bunu Türkiye içinde söyleyenler olacaktır nerdeyse tüm ülkeler kendi ülkesindeki ölümleri düşük göstermekte Çin 2900 ,ABD 3700 ölümü bu virüse bağlı olduğunu virüs tespit edilmese de eklemiştir( test cihazları %65 oranla virüsü tespit edebiliyor sadece). Türkiye henüz böyle yapmamaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 19 Nisan 2020; 20:7:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tebrikler Hollanda ölü sayın neredeyse bizim 2 katı olsa da, vaka sayısında sen çok iyisin tebrikler uhuvv aferin bravo herkes hollandayı örnek alsın!

• quote:

Orijinalden alıntı: aofdestek

Tebrikler Hollanda ölü sayın neredeyse bizim 2 katı olsa da, vaka sayısında sen çok iyisin tebrikler uhuvv aferin bravo herkes hollandayı örnek alsın!
    Bu hastalık geçmedi, bitmiş değil daha bizim aktif vaka sayımız Hollanda'nın 3 katı. Hastalık geç ulaşanlarda ilk başlarda ölü sayısı düşük olacaktır . Zaten gerçek hesap için kapanan vakalara bakmak lazım

Şimdi en çok vaka Rusya'da var . Biz 3. sıradayız Rusya'da bu vakaların sonuçları birkaç hafta sonra belli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 19 Nisan 2020; 20:23:14 >
  • Ben forumda daha önce yazmıştım ilk 3 e kesin gireriz. Büyük ihtimal ikinci olacağız.

1. zaten belli Amerika.

Demekki neymiş. Başkanlık sistemi çok güzelmiş. İliklerinize kadar hissedip zevk alın eserinizden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Ben forumda daha önce yazmıştım ilk 3 e kesin gireriz. Büyük ihtimal ikinci olacağız.

1. zaten belli Amerika.

Demekki neymiş. Başkanlık sistemi çok güzelmiş. İliklerinize kadar hissedip zevk alın eserinizden.
    Hm anladım Abd bizden daha önce bşknlık sistemine geçtiği için onlar bir biz iki oluyoruz 🤔

• aofdestek A kullanıcısına yanıt
    vay be ilk mesajında baya kolay kavramışsın forum u?

kimsin sen açıkla bakalım hangi yan hesapsın.
  • iranda 82k vaka var 57k kişi iyileşmiş o kadar da kötü sayılmaz
  • verdikleri sayı kesinlikle gerçek değil, yaptıkları test sayısı bizden az

• genç muallim G kullanıcısına yanıt
    Muallimliğe daha çok ekmeğin var.

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Benim ekmekle olur belki ama sen buğday yesen olmaz.

• Siz çinin ve iranin verdiği sayıya inaniyormusunuz?Ya da neden abd de çok yüksek?Çin her seyin merkez üssü.Bu kadar nüfusun olduğu yerde bu vaka sayıları doğru olabilor mi?Iran düne kadar vaka sayılarını saklamakla suçlanıyordu.Abd de yüksek olmasinin sebebi inanilmaz test sayısına ulaşılması.Bizde de yapilsin 100bin test her gün 15k 15k artar her gün sayı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.