Şimdi Ara

Türkiye Büyük Finali (!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-0 :DDDDDDDDD baya büyük finalmiş yalnız

• Ne saçma gereksiz konu.
    Büyük final olması için 3-2 mi bitmesi lazım? Senin büyüklüğün zamanın uzun sürmesi anlamında mı ? Yoksa verdiği zevkten dolayı mı ?

Gayet güzel finaldi , hakeden kazandı . Üye banlanabilir konu da silinebilir.
  • Analiz Masası 5 maça uzar diyordu , yükselme ligi vs şampiyonluk ligi tadında bir seri oldu. İşin garibi lane win, game lose olması çok garip. Lane de her istediğini yap, fightlarda eli boş dön.

Ama bana kalırsa, seçim yasaklama ve koç seçimleri batırdı. Meta dışı tercihler ile rakibi ters köşeye yatırmak varken, amatörce seçimler, sürekli ıskalayan tercihler gördük SUP tarafında. FB oynadığı oyun olsun, seçimlerle olsun resmen rakibe "arkadaş ben mi söyliyeyim banlayacağın heroları" dercesine üzerine üzerine gitti SUP un. Eh koça burada büyük iş düşüyor, Naru zaten her daim 1-0 geride Frozzen karşısında, takımı ateşleyen herhangi bir oyuncu da olmayınca, mental açıdan her türlü üstün olan FB maçı aldı.

• sanjayra S kullanıcısına yanıt
    Ben zevk alamadım sup hiç oynamadı gibi hissettim yani. 3-0 yazmamın sebebi bu takımlar arasındaki farkı kısa bir biçimde dile getirme isteğimdi de yanlış anladın işte.
  • Crew-Fb maçı erken finaldi zaten
  • Daha çok yanlış anlatmışsın diyelim bence.
  • iyi işte önceki finallerde 3-2 bittiğinde bilerek sattılar seri uzasın izlensin diye geziyordunuz ortalıkta
  • LOL maçlarını sadece NA LCS'in bazı takımları ve Worlds, Msi için izleyin.

Aslında hiç izlememek daha iyi aşırı kötüleşti çünkü 40 dakika farm almalarını izliyoruz

Edit: Evet unutmuşum LCK maçları da efsane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 20 Ağustos 2017; 0:59:44 >
  • Katılıyorum. Tsm, c9 dışındaki maçlar sarmıyor pek. Lck maçları da çok iyi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litallion

LOL maçlarını sadece NA LCS'in bazı takımları ve Worlds, Msi için izleyin.

Aslında hiç izlememek daha iyi aşırı kötüleşti çünkü 40 dakika farm almalarını izliyoruz

MSI SKT-FW maçı.https://www.youtube.com/watch?v=tov6KSdYBLA dakika 32 skor sadece 1-2. Ve SKT maçın yüzde 70 ni kazanmış.Her şey skor değil illa hurra takım savaşı yapalım değil asıl kaliteli maçlar bunlar işte takımlar akıl oyunlarıyla birbirlerini yenmeye çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AcemiKovboy

quote:

Orijinalden alıntı: Litallion

LOL maçlarını sadece NA LCS'in bazı takımları ve Worlds, Msi için izleyin.

MSI SKT-FW maçı.https://www.youtube.com/watch?v=tov6KSdYBLA dakika 32 skor sadece 1-2. Ve SKT maçın yüzde 70 ni kazanmış.Her şey skor değil illa hurra takım savaşı yapalım değil asıl kaliteli maçlar bunlar işte takımlar akıl oyunlarıyla birbirlerini yenmeye çalışıyorlar.

Bunu kore ligi dışında yapan yok. Onlar görüş almalarıyla yenilikçi oyun stilleriyle insan her türlü merak ederek izliyor.

Diğer maçlarda bunu göremezsin. Hele hele Wildcard takımlarında bu imkansız. Madem onu göremiyoruz bari bol skor görelim. Bu haliyle aşırı zevksiz.

• Sup üst Garen bile alsa bir maç kazanırdı ya.Ve ulan bir kez Cho banlayin mal degilsen anlayıp hamle yaparsın.Bu kadar kötü bir takımı Fener'in delik deşik etmesi kaçınılmaz zaten.Thal zaten Fab'dan bayağı iyi oynadı,Thaldrin sayesine 3-0lik bir sonuç çıktı.

• Neyse vazgeçtim spoiler vermicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kek2 -- 20 Ağustos 2017; 1:4:51 >
  • kek2 K kullanıcısına yanıt
    GoT spoilerı mi verecektin la
  • 8.sezon 2. bölüme kadar spoiler verdim isteyen izlesinhttps://www.youtube.com/watch?v=nurmqmvloug
    O senaryo doğru değil diyorlar ama yine de yazmadığın için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi central CEE -- 20 Ağustos 2017; 1:38:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaqenn

O senaryo doğru değil diyorlar ama yine de yazmadığın için çok teşekkür ederim.

bence doğru.Ne bekliyosun ki akgezenlerin bütün insanlığı süpürmesini mi herkese tek atarak.Veya insanların akgezenlere tek atmasını mı?
    ula 2. bölümde herkes ölüyor o zaman 3. bölüme oynayacak adam kalmıyor anasını satiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanSunHwa

ula 2. bölümde herkes ölüyor o zaman 3. bölüme oynayacak adam kalmıyor anasını satiyim.

Kardes martinin felsefesi su: savaslarin kazanani yoktur.Bu yuzden martinin senaryolarinda savasta her 2 tarafta kaybeder

• yararli konu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.