Şimdi Ara

Türkiye Bir Gün Bölünür mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Türkiye Bir Gün Bölünür mü?

(En Son Oy Tarihi: 19.9.2022)
Giriş
  • Ülkem adina çok korkuyorum suana kadar kac tane Türk devletini yerle yeksan ettiler topraklarimizi caldilar kanimizi doktuler neler neler ettiler yurtsuz biraktilar bizi sonunda koca koca milyonlarca kilometrekarelik alanlardan 780 bin km kareye sıkıştık kaldık Atatürk olmasa muhtemelen bunun yarisinin yarisini anca elde tutabilecektik tum bunlara ragmen hala her bir yandan saldiriya ugruyoruz
    Hdp pkk
    Ermeniler
    Rumlar
    Multeciler yoluyla demografik saldiri (araplar)
    Radikal solcular dhkpc vs
    Vs vs sayisiz ic ve dis dusman varken sizce bir gun Türkiye bölünür mü?

Ordumuz 2011de dunya 6.siyken suan 11. 10 senede 5 ulke bizi geçmiş envanter acisindan bu cok korkunc bir sey guvenlik adina ve hizla gerilemeye devam ediyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şahlanıyoruz her yeri fethediyoruz ne bölünmesi

• 10 seneye gg şıkkı yok mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Türkiye bölündüğü gün yokolur. O yüzden bölünmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF0CD106

10 seneye gg şıkkı yok mu
    Vallaha bana da 10 seneye gg gibi geliyor

2011i hatirliyorum da ulke hayvan gibi gelisiyordu herkeste umut ve mutluluk vardı

Bir de bugune bak

• Bölünür. Bölünse birşeyde olmaz. Batıdaki iller keyfine bakar doğudakiler düşünsün.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt

Eğer bölünme falan gerçekleşirse 5-6 sene içinde AB üyesi olması işten bile olmaz ayrıca batı illerinin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Eğer bölünme falan gerçekleşirse 5-6 sene içinde AB üyesi olması işten bile olmaz ayrıca batı illerinin.

Tabiki öyle. Doğu hatta doğu karadeniz batının sırtında yük. Parayı buradan alıp oralara yediriyorlar.

• Tsk diye bir gerçek var türkiyenin bölünmesi baya zor bide ülkedeki en uzak adamda bile millet vatan sevgisinin dünyadaki bir çok milletten yüksek olduğunu düşünüyorum.Elbet halk sahip çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 6 Eylül 2021; 8:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aimstein

Tsk diye bir gerçek var türkiyenin bölünmesi baya zor bide ülkedeki en uzak adamda bile millet vatan sevgisinin dünyadaki bir çok milletten yüksek olduğunu düşünüyorum.Elbet halk sahip çıkar
    Tskyı da bitirdiler envanter olarak ve subay kalitesi olarak 10 yıl öncesinden çok geride ordu

• Açığı kapatmak için doldurdular bayat balık bakışlıları

• Bölünür mü?

BOP eşbaşkanı görevini başarı ile tamamlarsa bölünür.

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt

Yok olmasının nedeni ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5B03C6EDC

Yok olmasının nedeni ne ?

Akbabalar toplanır

• artık devletlerin bölündüğü değil, birleştiği bir yüzyıldayız, dahası, sürekli küreselleşen bir yapı içindeyiz.

Bölünen asla ve kat'a karda olmaz hatta tamamen batar.

Endişeniz olmasın, bu ülke asla bölünmez. millet olarak buna izin vermeyiz, çünkü başka gidecek bizi kabul edecek ülkemiz yok. ölürüz bu uğurda ama bölünmeyiz.

listenizde saldıranlardan ülke bölünmez. hele mülteciler zaten kendi vatanlarını terketmişler, en ufak sorunda burdan da kaçarlar. ülke bölecek birleştirecek güç yok onlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

artık devletlerin bölündüğü değil, birleştiği bir yüzyıldayız, dahası, sürekli küreselleşen bir yapı içindeyiz.

Bölünen asla ve kat'a karda olmaz hatta tamamen batar.

Endişeniz olmasın, bu ülke asla bölünmez. millet olarak buna izin vermeyiz, çünkü başka gidecek bizi kabul edecek ülkemiz yok. ölürüz bu uğurda ama bölünmeyiz.

listenizde saldıranlardan ülke bölünmez. hele mülteciler zaten kendi vatanlarını terketmişler, en ufak sorunda burdan da kaçarlar. ülke bölecek birleştirecek güç yok onlarda.

Mültecilerin iclerindeki radikallerden ve gelecek nesillerinden korkuyorum hocam tavşan gibi uruyorlar

• Türkiye'de daima iç savaş çıkması muhtemel iki kesim var

Sünni - Alevi

Türk - Kürt

Sünni Alevi gerilimi son yıllarda azalmakta iken Türk Kürt ayrımı giderek artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 6 Eylül 2021; 14:16:5 >
  • 5-10 sende dünya çok değişçek zaten derdiniz iphone araba değilde kuru ekmek ve karınızı doyurabilmek olucak o derece 2022 sonu büyük buhran başlangıcı bekliyorum, türklük bitmez kolay kolayda rejimler sınırlar ülke adları her bolgede değişebilir dünyada hiç bir ülke sınırı sonsuza kadar yaşamamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Eylül 2021; 14:25:31 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.