Şimdi Ara

Türkiye-Belçika ATV'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 39
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • inonu88 (4 mesaj) TiSKE (2 mesaj) Darbeli Matkap (2 mesaj) Sudafed (2 mesaj) mAh0 (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Milli Takımlar >> Türkiye-Belçika ATV'de
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    924 Mesaj
    yorumcu budur

http://vidomido.superonline.com/video/2008/06/18/5418.html

rıdvan dilmen çıldırıyor
  • Binbaşı
    1839 Mesaj
    Selçuk Manav ve Ömer Üründül ikilisi

Artık Selçuk Manav ın abuk sabuk surat ifadelerini görür ve Ömer Üründül ün kombinezon, kollektif futbol, varyasyon, gibi laflarını duyarız bol bol
  • Yarbay
    3807 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    3426 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Haşin_ErKeK

yorumcu budur

http://vidomido.superonline.com/video/2008/06/18/5418.html

rıdvan dilmen çıldırıyor

Oyuncu hakkı değiş... Doldu!
    |
    |

• Yarbay
    3869 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: inonu88

yaw ömer üründülün 10 yıl önce yazığı bi köşe yazısını al takımları ve isimleri çıkar bugün yazığı yorumu al onada aynı işlemi yap iki yazı arasındaki 1 farkı bulun deyim ben sağa.

-kora kor mücadele

-günümüz futbolu

-tek forvetli sistem ve bunu işleticek oyuncu

vb......... bi çok şey

Bu adamın en çok "ben daha öncede demiştim yazmıştım" demesine uyuz oluoyorum
  • Binbaşı
    1272 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

Artık Selçuk Manav ın abuk sabuk surat ifadelerini görür ve Ömer Üründül ün kombinezon, kollektif futbol, varyasyon, gibi laflarını duyarız bol bol

O Selçuk Manava uyuz oluyorum yaa
  • Yarbay
    3807 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: GkhnFB

quote:

Orjinalden alıntı: inonu88

yaw ömer üründülün 10 yıl önce yazığı bi köşe yazısını al takımları ve isimleri çıkar bugün yazığı yorumu al onada aynı işlemi yap iki yazı arasındaki 1 farkı bulun deyim ben sağa.

-kora kor mücadele

-günümüz futbolu

-tek forvetli sistem ve bunu işleticek oyuncu

vb......... bi çok şey

Bu adamın en çok "ben daha öncede demiştim yazmıştım" demesine uyuz oluoyorum

önceden yazmışındır tabi her takıma aynı yoruma yapıyosun ayda yılda birde tutuyo işte.oyuniçi varyasyonları güçlü olan ekip götürsün seni ömercik

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ATV de çok iyi değil ama TRT'den iyidir...
    |
    |
  • Binbaşı
    1245 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: gunship

quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

O Selçuk Manava uyuz oluyorum yaa

ya Selçuk Manav TV8 deki Fikret Engine hem tip hemde ses olarak benzemiyormu?

• Yarbay
    3057 Mesaj
    Arkadaşlar maça gideniniz yokmu? maça bilet aldım ben biletixten ama çok az koltuk satılmıştı... sanırım fedarasyon beleşe dağıtacak bilet millete
    Maçı D-Smart gibi şifreli kanallar göstermesin de neresi gösterirse göstersin
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Çakma ercan taner ayı fikret anlatır maçı atvde
  • Yüzbaşı
    433 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kartal4891

Çakma ercan taner ayı fikret anlatır maçı atvde

puhwuhwauhauh
  • Yarbay
    3057 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ITheHeavenI

Maçı D-Smart gibi şifreli kanallar göstermesin de neresi gösterirse göstersin

Milli maçların şifreli kanaldan gösterilmesi yasak sadece hd yayın gösterilebilir şifreli kanalda
    |
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Ömer Üründül yorumlarsa söyleyeceği şeyler az çok tahmin edilebilir..Bazı kalıpların dışına çıkmaz

Sabah gazetesinde son 1 ay içindeki yazılarına baktım az önce.

"Partizan maçı öncesi ve sonrası vurguladım; Fenerbahçe'nin bugün sakatlar yüzünden eldeki orta saha oyuncularıyla günümüz futbolunun istediği ilkeleri yerine getirmesi kesinlikle mümkün değil."

"Galatasaray'ın günümüz futbolunun istediği ilkeleri yerine getirebilecek, birbirlerinin özelliklerini tamamlayan oyunculardan kurulu, bol alternatifli bir kadrosu var."

"Maldonado'nun durumu ise ortada. Aslında futbolu biliyor, topu da iyi kullanıyor ama ağır tank gibi. 50 metrekarenin dışına çıkamıyor. Günümüz futbolunun orta saha formatına tam ters bir kutup."

"Galatasaray günümüz futbolunun istediği ilkelerinin büyük bölümünü yerine getirebilen geniş ve alternatifli bir kadroyla, sezon öncesinin en az sorunlu takımı konumunda. "

• Binbaşı
    1201 Mesaj
    Aslında iyi dediğimiz lig tv falan kesinlikle Bundesliga yayını yapan Alman tv lerinden çok daha kötü. Artık Bundesliga maçı izlemek Fifa, Pes oynuyormuş hissine kaptırıyor insanı. Bundesliga, futbol kalitesi olarak çok ciddi gelişmese de, hemen her takımın sahip olduğu modern stadlar ve üst düzey televizyon yayınlarıyla çok daha çekici hale geldi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman_PoweR

"Selçuk Manav" ve "Kalite". Ne kadar uzak.

hayatta akıl erdiremediğim şeylerden biri de selçuk manav'ın nasıl atv spor müdürü olduğudur. adamın tipine, yorumlarına falan bakınca hayretler içinde kalıyorum. euro2008 den bir kaç gün önce fatih terim atv'de canlı yayına katılmıştı. terim konuşmaya başlıyor 5 dakika geçiyor "çok özel bir bantımız var onu izleyelim", 5 dakika daha geçiyor yine aynısı bu sefer daha da abartıyor. en sonunda "sırada özelin de özeli çok çok özel bir bantımız var" gibi bi şey demişti adam.

bi de ömer üründül, gürcan bilgiç falan da orada, portekiz maçının taktiğini konuşuyorlar. selçuk manav, ilgili çok özel bantımızı izleyelim diye araya giriyor. bantta euro96 kampında fatih terim küçük kızlarıyla oynuyor, bant bitince selçuk manav "kızların da evlenme vakti gelmiş" diyor, ulan ne alaka?

yanlış hatırlamıyorsam maçtan sonra arda'yı zorla ağlatmaya çalışan ve tuncayla nihatı öpüştürmeye çalışan adam da buydu..

• Yarbay
    11476 Mesaj
    Şamp ligi dışındaki tüm maçlarda ve NTV deki maçlar dışında
    tüm kanallar bol reklam görüntüleriyle maçı mahvetmektedirler
    STAR şamp ligi kurallarından dolayı reklam koyamıyor
    Başka maçlarda alıyor ve yayınlıyor

NTV ise seyirciye saygısından dolayı
    Maçlarda yayını tek düzgün yapan kanal NTV dir
    Diğeerleri eğer açık varsa hepsini reklama kullanıyorlar

Ermenistan maçında kaç kere altta görüntülü reklam çıktı görmediniz mi?
    Maçın öncesi ve sonrasını göstermiyorlar
    DÜdükle başlayıp düdükle bitiyor yayınlar

ATV bu işi en rezil yapanlardandır

Akşam izlerken görürsünüz

O kadar çok reklam koyacaklar ki
    SOldan veya sağdan yapılan atakların bazılarını göremeyeceksiniz
    atvde iyi çok sanki TRT gene seviyeli dermişim
    bir dünya sağlam yorumcu var ama gene ömer üründül gibi "kollektif futbol" isteyen yorumcuyu çıkarır hükümetin kanalı
  • Yarbay
    12055 Mesaj
    Atv,show,kanal d kadar berbat yayın yapan kanal yok trt daha iyi bence
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.