Şimdi Ara

Türkiye batıyor diyen CHP'li Cankurtaran'a Halk'dan Müthiş cevaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asgari ücret ile insan gibi nasıl yaşanılır açıklasın o halk her gün ekmek makarna yemek yaşamak değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eheueheuehehe bence esas kapağı halka diyanet yapmış

Açıkladığı fitre zekat miktarı 16 TL . 3 çocuk yapmış bir aile için 2400 TL

Asgari ücret ne kadardı ? 1404 TL mi ?
  • Müthiş kapaklar:

Açlık sınırı 4000 lira oldu ülkede, işsizlik var.

1-Herkeste para var herkeste.

2-Adam yapıyor ya yapıyor (Yol)

Klasik Türkiye komedisi. Olumsuz bir eleştiri geldiği zaman durup düşünmek acaba doğru mu bunlar, doğruysa ne yapmalıyız diye düşünmek yerine; Çok güzel, çok güzel. Her bişeyciğimiz çok güzel deniliyor. Savunması olarakta devletin lütfu yollar (aslında görevi ama onlara göre lütuf) ileri sürülüyor. Her şeyin temeli olan eğitim (hem sistem hem ülke zihniyeti) kötüye giderken; yolları, ekonomiyi, Vergileri, insanları tartışmamız bile saçma. Neyse gidip Diriliş dizisini izleyip batıya posta koyayım biraz..

• Şu insanlara laf anlatmaya çalışmak bile gereksiz. Bu insanlar kayıptır. Önemli olan gelecek neslin iyi yetiştirilmesi.
  • Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun ben o zaman gorurum milletin samimiyetini.
  • Ya hem yazarım hem siyaset yaparim hem komigimdir ben. bi baksaniza dirilis felab dedim harbi komigim komik

Cumlen bir kere hatali basliyor evladim gerinisi okumanin luzumu dahi yok once arastir sonra konusmayi tercih et yani , parantezleri seviyorsun bunuda oku,(Once beyinde süz sonra dile dök) aclik siniri degil o yoksulluk siniri

Her seye muhalefet olma mantigindan siyrilip once bil kulakdan dolma gelme

• Pazardan ekonomiyi ölçen kadına sormak lazım neden pazardan alışveriş yapıyon?

Gitsene marketlere, sanki yarı yarıya fark var da aldıklarında.

• Uuuuvv kavgada söylenmez uuuvvv bu lafların altında kalacağıma trenin altında kalırdım uuuvvvvv

Klasik ekonomiyi pazardan AVM den kiyaslayan arkadaşlar. He zaten ekonomistler boşuna okuyor. Zaten böyle bi mesleğe ne gerek var. Ahahhahaha.

"Suçunun ne olduğunu söylemeden seni gözaltına alsalar ne olacak?"

"Niçin beni gelip almıyorlar,bir şey yapmadım almiyorlar, demek ki onlar yapmış bir şeyler" bu ne lan ahhahaha

• Beyin yok ki. Pazar cantasini dolduruyormus. Eee doldurdaktan sonra baska seyler icin paran var mi?
  • Hayatta kalmakla yaşamak farklı şeylerdir. Bazı beyinlerin önce bunu idrak etmesi gerekiyor. Saygılar.
  • batış yokta sıkıntıda olduğu aşikar ozellikle dolar bazlı gelen ürünlerde herşey müthiş pahalılık oldu...senin tuzun kuru herhalde sezmiyon?
  • Hanim teyzemiz refahi pazarda fileyi doldurmaktan ibaret goruyor. Cocugun iyi egitim aliyor mu? Saglik hizmeti yeterli mi? Depremde yikilmayacak saglam evin var mi? Yedigin gidalar gdo suz saglikli mi? Tatile muzeye vb gidebiliyor musun?

• Audisi olan zengin adam zannediyorki ulke harika refahli harika ekonomili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 24 Mayıs 2017; 16:19:48 >
  • Akepe ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizden nasıl cıkartacak merak ediyorum.Terör,işsizlik,suriyeli krizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anket Adamı

Audisi olan zengin adam zannediyorki ulke harika refahli harika ekonomili

Ona gore audi zenginlik degil ki. Luks araba degil diye israr ediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Aslında haklı çünkü modellerinin çoğu parçası VW'den aşırma olan bir marka sonuçta . VW de halkın arabası ona göre kendisi hem halktan hem de biraz orta direk ama lüks değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Mayıs 2017; 19:31:53 >

• Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    yaşanlara sorsana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

yaşanlara sorsana.

soruyorum zaten şükür diyorlar en son bodrum katında farelerle yaşayan akp li bir aileye gitmiştim herif acından ölüyor kapısına akp bayrağı asmış yalan değil bu kişi antepte adresini veriyim git bunlar böyle acından geberirler gene verirler sol partilere dinsiz desinler anca sağ partiler iliklerini kemiklerini kurutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Aslında haklı çünkü modellerinin çoğu parçası VW'den aşırma olan bir marka sonuçta . VW de halkın arabası ona göre kendisi hem halktan hem de biraz orta direk ama lüks değil

Kendini ulkedeki ortalama insan yasantisinda goruyor. Audiye binip, o seviyede evlerde oturup "iste siradan olanlar, ulkenin buyuk kesmi bu sekilde yasiyor" diyor. Boyle dusununce iktidari bu kadar canla basla savunmasi normal bence. Gercekten boyle olsa ben de savunurum, sen de.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.