Şimdi Ara

Türkiye APPLE STORE Online Mağazası Açıldı! - iPhone 5S 2063 Lira (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
7
Favori
34.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tahminim 999tl 16gb wifi modeli.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Yurtdisi aldigimiz, kullanmakta oldugumuz 1 sene garantili iphone'lar simdi garanti kapsamina girmis oldu mu?

güzel soru

Avrupa ise cihaziniz evet. Amerika falansa hayir.

Yanlış

BU GARANTİ NEYİ KAPSAR?
    Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi, Büyükdere Caddesi, No. 127, Astoria İş Merkezi, A Kule, Kat: 8/9/10, Esentepe, İstanbul, 34394, Türkiye (veya hukuki halefleri) ("Apple"), Apple kullanım kılavuzları, teknik şartnameleri ve diğer yayınlanmış Apple Ürünü talimatları ile uyumlu bir şekilde kullanıldığında, paket içinde yer alan Apple markalı donanım ürünü ve aksesuarlarını ("Apple Ürünü") malzeme ve işçilikten kaynaklanan kusurlara karşı nihai kullanıcı tarafından Türkiye'de perakende olarak satın alındığı asıl tarihten itibaren İKİ (2) YILLIK bir süre boyunca ("Garanti Süresi") garanti eder.

http://www.apple.com/legal/warranty/products/iphone-turkish.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trual -- 1 Kasım 2013; 16:27:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yucel_kandemir

quote:

quote:

quote:

Yurtdisi aldigimiz, kullanmakta oldugumuz 1 sene garantili iphone'lar simdi garanti kapsamina girmis oldu mu?

güzel soru

Yanlış

BU GARANTİ NEYİ KAPSAR?
    Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi, Büyükdere Caddesi, No. 127, Astoria İş Merkezi, A Kule, Kat: 8/9/10, Esentepe, İstanbul, 34394, Türkiye (veya hukuki halefleri) ("Apple"), Apple kullanım kılavuzları, teknik şartnameleri ve diğer yayınlanmış Apple Ürünü talimatları ile uyumlu bir şekilde kullanıldığında, paket içinde yer alan Apple markalı donanım ürünü ve aksesuarlarını ("Apple Ürünü") malzeme ve işçilikten kaynaklanan kusurlara karşı nihai kullanıcı tarafından Türkiye'de perakende olarak satın alındığı asıl tarihten itibaren İKİ (2) YILLIK bir süre boyunca ("Garanti Süresi") garanti eder.

Bu Türkiye'den alınan cihazlar için geçerli (2 yıl konusu). Diğerleri 1 yıl garantili. Apple ile online chat ve telefonda da görüştüm.

• Bu çıkan 5c modeli düz 5 modeliyle karşılaştırıldığında daha mı yüksek donanımlı daha mı düşük?
  • S tamam airler ne zaman satışa çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yucel_kandemir

quote:

quote:

quote:

güzel soru

Yanlış

BU GARANTİ NEYİ KAPSAR?

Bu Türkiye'den alınan cihazlar için geçerli (2 yıl konusu). Diğerleri 1 yıl garantili. Apple ile online chat ve telefonda da görüştüm.

iPHONE VE iPAD SERVİSİ İÇİN ÖNEMLİ KISITLAMA.
    Apple, iPhone ve iPad için garanti hizmetini Apple Ürünü'nün orijinal olarak satıldığı Apple veya Yetkili Distribütörlerinin bulunduğu ülkeyle sınırlandırabilir. iPhone veya iPad ürünlerine sadece Apple veya bir AASP servis vermelidir.

Birde böyle birşey yazmışlar, yedirebildiklerine yokuş yapacaklar sanki.

• .
     Türkiye APPLE STORE Online Mağazası Açıldı! - iPhone 5S 2063 Lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Bu çıkan 5c modeli düz 5 modeliyle karşılaştırıldığında daha mı yüksek donanımlı daha mı düşük?

Tamamen aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Bu çıkan 5c modeli düz 5 modeliyle karşılaştırıldığında daha mı yüksek donanımlı daha mı düşük?

Tamamen aynı

5c Plastik kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Tamamen aynı

Apple İphone 5c de ( plastik renkli kasa olan modellerde ) " Ön kamerası " daha iyiymiş

+ Bataryası 1507 mAh

http://www.anandtech.com/show/7340/the-iphone-5c-review

Olumsuzluklar ise KALIN VE AĞIR

• haydi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Hangi firmadan mail adresleri satın aldılar acaba. Bedavadan birilerine malzeme oluyoruz resmen.

Apple ID almadınız mı hiç? Benim Apple ID kayıtlı maile adresime gelmiş.

Yok hocam, Apple ile ilgili bi işim olmadı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • milletimize hayırlı uğurlu olsun, 3000 liraya satış yapmaya çalışan çakallara da geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone fiyatlarında güzel düşüşler olacak nihayet. En çok yurtdışı cihaz parası yaratan 3bin küsüre cihaz satmaya çalışan(ve satan) çakallara vurulan darbeden ötürü sevindim.

Çok merak ettiğim bir konu var. Eğitim için indirimli cihaz alma şansımız olabilecek mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

649$(amerika fiyatı) + %25 ötv + %18 kdv = 957$ = 1914 TL

belki ekstra giderleri daha vardır bilemiyorum ama aşağı yukarı çıplak fiyatı bu. bundan sonrası firma karı.

İyi de adam kendi ürününü satıyor zaten. Ne karı?

Şimdi bu ürünün maliyeti 200-300$ değil mi? E öyle. Hadi diyelim amerikada vergi dahil 700$ a satıyor mu? Satıyor.

Bizde niye pahallı. Telefon başı 400$ kar yetmiyor da bir de fark mı alıyor. Yok bir de vergi falan dahil fiyattan fazla yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halog

iPhone fiyatlarında güzel düşüşler olacak nihayet. En çok yurtdışı cihaz parası yaratan 3bin küsüre cihaz satmaya çalışan(ve satan) çakallara vurulan darbeden ötürü sevindim.

Çok merak ettiğim bir konu var. Eğitim için indirimli cihaz alma şansımız olabilecek mi acaba.

Öğrencilere indirim var laptoplarda. Diğerlerini bilmiyorum. Sitede bilgileri bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnDillinger

Ben gece 00:04 gibi verdim 5s siparişini

Hatta şimdi hesabım sayfasında sipariş tarihi 31 ekim görünüyor

ilk müşteri hediyesi bekliyodum eli boş döndük

hocam bende alytın rengi vericem sipariş ama 3 5 hafta yazıyor gun degil hafta !!!! gercekten öyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

Orijinalden alıntı: JohnDillinger

Ben gece 00:04 gibi verdim 5s siparişini

Hatta şimdi hesabım sayfasında sipariş tarihi 31 ekim görünüyor

ilk müşteri hediyesi bekliyodum eli boş döndük

hocam bende alytın rengi vericem sipariş ama 3 5 hafta yazıyor gun degil hafta !!!! gercekten öyle mi

Bugün öğlen altın rengini sipariş ettiğimde teslimat 11 - 13 kasım yazıyordu.

• 4s en baktimda simkilitsiz ibaresi var.Demek ki yurt dişi cihaz satiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.