Şimdi Ara

Türkiye, ABD'ye nota verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: asau

Ne çok Pkk sevici varmış arkadaşş. Bu OHAL'in en büyük yararı sanal ortamdaki PKK sevicilerin çoğunun enselenip kodese tıkılması oldu. Ama tükenmiyorlar, tıka tıka bitmiyorlar. Kodesler dolar, bunlar tükenmez.

Müzik notası diyen rtenin kendisidir. Suçu rteye mi yöneltiyorsun yoksa yanlış mı anladım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doblolu Esnaf kullanıcısına yanıt
    Bende sizi haklı buluyorum. Bu olayın bir tuzak olduğu belli. O durumda ben kalsaydım gidip göstericilerle konuşur olayı kendi lehime propagandaya çevirmeye çalışırdım. Tabi ki içimden ağızlarını burunlarını kırmak geliyor ama o an ülkemizin çıkarlarını düşünürüm. Sonra Türkiye'ye dönünce ararım jet üssünü, şu hevalleri bir ziyaret edin derim, rahatlarım.

• Reis sayesinde ülke amerikaya dahi nota veriyor , ayar çekiyor. Ahh ahhh bide bizim insanımız anlasa.

• quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Ne çok Pkk sevici varmış arkadaşş. Bu OHAL'in en büyük yararı sanal ortamdaki PKK sevicilerin çoğunun enselenip kodese tıkılması oldu. Ama tükenmiyorlar, tıka tıka bitmiyorlar. Kodesler dolar, bunlar tükenmez.

Müzik notası diyen rtenin kendisidir. Suçu rteye mi yöneltiyorsun yoksa yanlış mı anladım?

Ya şunu alıntılamayın ya herkeste bloklu birisi bu alıntı olunca yazdığı gözüküyor. yine millete terörist demiş. Boşverin bloklayın geçin. Onun için millet = akp = devlet = rte

Böyle bir kafası var.

• Doblolu Esnaf kullanıcısına yanıt
    Bence kesin şu medyadaki reisçilerden birinin yedek hesabı falan. Bu kadar akıl tutulması normal değil yani.
  • Ne notası bu, müzik notası mı? [quote rte&uzun adam]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 22 Mayıs 2017; 22:4:55 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.