Şimdi Ara

Türkiye 2-0 Kosova (Dünya Kupası Elemeleri) 12.11.2016 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
0
Favori
3.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • futbol fanatikliğim yoktur ama ben bu maçı hiç beğenmedim :)
    sanki amatör iki takımın maçı oynanıyor gibiydi (gerçi amatörlerde hırslı oyun olur ,bunlarda onu da göremedim)
  • Fatih Terim ide Ardayi da milli takimda görmek istemiyorum. Ikiside burnu havada milli duygu falan sıfır. Gerekirse anadolu takimlarindan oyuncular oynasın ama orda adam gibi mücadele etsinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Sakatlıktan çıkan bir oyuncu ki bu sene hariç 2 senede yaptığı işler belli. Siz bu maçta ligteki takım taraftarını kışkırtacak yorumlar yazıyorsunuz. Bizim naftalin kokulu formalarımız olsun, fark etmez. Küme düşecek konumuna düşürmedi rabbim. Ezik ezik lig sonu takılmadık haftalarca. Son cümlemi sadece size ithafen yazıyorum. Yazık size, almışsınız yanınıza sazcılar 3-5 artıyla bişey oldum sanıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çağırmasın fenerli adamları ya. oğuzhan gibi tiplerle oynayınca zaten bir şey yapamıyorlar. bari sakatlık riski olmasın
  • Sanki başarıdan başarıya koşan bir takımız yok şu kırılmış üzülmüş yenilgiler bu takıma müstahak

• Kosova gibi 3. sınıf bir takımı yenebildiler diye bu kadar gündem oluyorsa, bu millî takımın vay hâline!

• Türkiye bu guruptan cikamaz net. Görürsünüz.

• Milli takım, topluma açıklamayan skandal kararların döndüğü bir yer. Birileri ayyıldız için değil kendi menfaatleri için savaşıyor. Kendi aralarında bi anlaşma uzlaşma dönüyor, bu olayın baş sorumlularından birisi takıma geri dönüyor ve hiçbirşey olmamış gibi kaptanlık pazubandını takıyor. 2002'de gözlerimizi dolduran takımın düştüğü hale bak. Dün 20 dakika dayanamadım kapattım maçı.
  • Bitirdiler futbolu yazık çok yazık.. Canla başla ülkesi için oynayan kaç futbolcu var şu takımda..

• quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

quote:

Orijinalden alıntı: bisikletini satan bilge

At gözlüğünü çıkarırsan son 10 yıl içinde en iyi Avrupa perfonmansı gösteren takımın Beşiktaş olduğunu görürsün. Kıytırık ligimiz ne zamandan beri seviye belirtir oldu. Omurgalı hücum yapıyolar seninkileri gibi kadere kırkbeş değil yani.

Gene mi tiner!! Anlat bakalım ne yaptınız son 10 yilda

Bırak ne yaptıklarını artık sadece düzgün futbol oynasınlar bana yeter. Yenilseler de mücadele etsinler. Fenerin şampiyonlar ligi maçlarını da gördük. Beşiktaşla arada bariz bi fark var. Bunu görmüyosan futboldan anlamıyosun demektir. Ayrıca son şampiyon olur kendileri.
    Öyle fanatik değilim ben objektif değerlendiriyorum sadece..

• Terim dün baya yalan bilgiler de verdi. Volkan'ı milli takıma ilk ben aldım dedi oysa Volkan 2004 yılında 3-2 Kazandığımız Belçika özel maçında milli takımda yer aldı. bilmeyenler TFF sitesinden bakabilirler.
  • iyi galibiyet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

quote:

At gözlüğünü çıkarırsan son 10 yıl içinde en iyi Avrupa perfonmansı gösteren takımın Beşiktaş olduğunu görürsün. Kıytırık ligimiz ne zamandan beri seviye belirtir oldu. Omurgalı hücum yapıyolar seninkileri gibi kadere kırkbeş değil yani.

Gene mi tiner!! Anlat bakalım ne yaptınız son 10 yilda

Bırak ne yaptıklarını artık sadece düzgün futbol oynasınlar bana yeter. Yenilseler de mücadele etsinler. Fenerin şampiyonlar ligi maçlarını da gördük. Beşiktaşla arada bariz bi fark var. Bunu görmüyosan futboldan anlamıyosun demektir. Ayrıca son şampiyon olur kendileri.
    Öyle fanatik değilim ben objektif değerlendiriyorum sadece..

Boş yapma son 10 yılda avrupada ne başarı var onu söyle

• Benim arda konusunda yorumum şimdi farklıbir açıdan bakarsak çok yetenekli,bilgili çevirmen olarak düşünürsek arda Gs deyken 4 dil biliyordu İngilizce(futbol bilgisi),Rusça(Orta saha bilgisi),Almanca(Defans bilgisi),Fransızca(Hücum) çok iyi milli takım oyuncusuydu gol atıyor,attırıyordu sonra Atleticoya gitti bir dil daha öğrendi ispanyolca(Akıllı,dengeli ve hırslı) oynamayı öğrendi futbolu zirve yaptı milli takımda çok azda olsa düşüşe geçti.
    Sonra Barselonaya gitti bir dil daha öğrendi italyanca(pas oyunu) koskoca arda 6 dil yani tüm futbol yeteneklerini üstünde toplayan arda Gs de öğrendiği 4 dili yani yeteneği unuttu geriye kaldı 2 dil yeteneği atleticodaki arda'dan eser yok bildiğin barselona ikinci takımından gelmiş oyuncu gibi pas dışında yeteneği kalmamış bir insan ömrünü verdiği öğrendiği dilleri bir takımda barselonada nasıl unutabilir bunun örneğini milli takımda görüyoruz Arda bitmiş bir oyuncu gibi oynuyor en son hollanda maçında iyiydi o maçtan beri yok piyasada barselona bu adamın yeteneğini köreltti bana göre.
    Yahu fatih terim dediğiniz adam Gs ye geldiğinde ardanın formu zirvedeydi zaten atleticoya gitti arda sonra terim 5 sezonda kaç kupa almış ardasız açın bakın.
    Fatih hoca çıkıp dese ki Arda barselonaya gitti futbolu geriye gitti benim sistemime uymuyor ben atak oynayacağım pas oynamayacağım,zaten pas futbolu oynasam bile arda kosova maçında 10 tane top kaptırdı ya rakip almanya olsaydı nolacaktı dese millet hak verir.
    Bence milli takım kadrosunda arda,hakan çalhanoğlu,selçuk,burak fazla zorlama oluyor.
    Kosova maçında bile etki veremedi bu saydığım oyuncular.Türkiye milli takımı her zaman hücum futbolu oynamıştır.Arda,hakan,selçuk pas oyunu oynamak istiyor dikine gidemiyorlar.

• ozan tufan tripleri ya
  • FT, yönetici müsveddeleri ve siyaset Milli Takım, futbolumuz üstünden çekilmediği takdirde başarıyı daha çoooookkk bekleriz...

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Ribbery milli takımdayken ona yapılan şu anda ardaya yapılıyor . Herşey ardadan bekleniyor . Arda iyi bir tamamlayıcı oyuncudur ,takımı taşıyacak yıldız karakterinde değil. Eskiden yıldız oyuncu karakterinde olsa da atletico ve barcelonada sistem parçasına evrildi. Ardadan nefret ederim ama durum bu .

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.