Şimdi Ara

Türkiye 2-0 Kosova (Dünya Kupası Elemeleri) 12.11.2016 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
0
Favori
3.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finlandiya maçında gol atmamız zor diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiler:

Volkan, Yunus, Gökhan, Selçuk, M.Topal

Kötüler:

Oğuzhan, Hasan, Hakan

Oynamayanlar:

Emre Mor, Arda
  • Oh be şükür Mart ayına kadar şu rezil futbol için takımlarımızdan mahrum kalmicaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Ciddi şekilde bu takımda Selçuk İnan yerine Tolgay Arslan falan olmalı.

Tolgay Arslan bence de oynamalı ama ben Selçuk'u bu maçta beğendim.

Yapmayın hocam nasıl güzeldi selçuk? sağına ve gerisine pas vermekten başka ne yaptı ki Allah aşkına.
  • Cenk tosun ,Burak yılmazi alkışlatmak için oyuna sonradan dahil olan bir futbolcu sanırım :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye maçın favorisiydi kazandı. Kosova milli takımının bir kaç ay önce kadroları olmamasına rağmen, kısa sürede bir kadro kurup turnuvaya katıldılar. Zamanla performanslarını arttırarak, Karadağ milli takımı gibi yükselişe geçerler. İlk kez turnuvaya katılmalarına rağmen güzel maçlar çıkartıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artes16

Cenk tosun ,Burak yılmazi alkışlatmak için oyuna sonradan dahil olan bir futbolcu sanırım :/

Parator prim alacak futbolcuları maçtan önce belirlemiştir ondan girmiştir.
  • Buyuk galibiyet..bosuna imparator demiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Ciddi şekilde bu takımda Selçuk İnan yerine Tolgay Arslan falan olmalı.

Tolgay Arslan bence de oynamalı ama ben Selçuk'u bu maçta beğendim.

Yapmayın hocam nasıl güzeldi selçuk? sağına ve gerisine pas vermekten başka ne yaptı ki Allah aşkına.

Gereken yerlerde top çaldı, bastı, basit oynadı, bence faydalıydı.
  • Arda topla çok fazla oynuyor.Milli takımın santraforu her zaman buraktır kabul edin o bölgede yıllardır arayış içindeyiz ama buraktan iyisi gelmedi kötünün iyisi adam yani.Selçuk inan yerine tolgay oynasa fark yaratır.Oğuzhan ilk yarı kayıptı sebebi yanında savunma ağırlıklı bir oyuncu olmadan oğuzhan rahat oynayamıyor belki topal oğuzhan iyi olabilir.Herkesin 3-4 attığı takıma bu kadar pozisyon vermemeliydik.Hala kör topal ilerliyoruz maalesef doğru düzgün bir sistem yok takımda hakkımızda hayırlısı.

• Oguzhan 50 milyon eder yeaa.

• Sanki almanya ispanyayı yendik anasını satayım adamlardaki egoya bak arda güya barcelonadaki pasa dayalı oyunu oynatmaya çalıştı gidin az ötede oynayin

• quote:

Orijinalden alıntı: BaYoFFHeLL

iyi yendi milli takım fatih gs den uzak dursun icine edip gidiyor takimin sonra

Şİmdilik tehlike geçti çok şükür. Mart sonuna kadar rahatız.
  • Maçı izlemeye stada gittim gitmez olaydım takımda bir tane iyi oyuncu yok bir Beşiktaşlı olarak Oğuzhan resmen oyunda yoktu gerçi diğer oyuncularda öyle bu gruptan zor çıkarız biz

• Zemin rezaletti yalnız, başka dikkat eden oldu mu bilmiyorum. resmen oyuncular her hareket ettiğinde kramponla beraber zeminlerde kalktı sürekli.
  • quote:

Zemin rezaletti yalnız, başka dikkat eden oldu mu bilmiyorum. resmen oyuncular her hareket ettiğinde kramponla beraber zeminlerde kalktı sürekli.

Zeminden ziyade yok Antalya yok Konya buralara maç verilmemesi lazım. Hep seyirci öne sürülüyor bu bölgelerde seyirci şöyle iyiydi böyle iyiydi ama kesinlikle o şehrin insanlarının futbol kültürü zayıf. Rakibi baskı altında bırakıp, bizim oyuncuları çoşturan bir yapıları yok. Sırf hükümet protesto edilecek korkusu ile İstanbul'a maç verilmiyor. Kardeşim siz siyaset olarak spora burnunuzu sokmayın, futbolcular efendi gibi oynasın kimse protesto edilmez bu memlekette. Kalan maçlarda kesinlikle İstanbul'daki statlarda oynamalıyız. Özelikle Hırvatistan ve İzlanda maçları.

• Hoca hala kalbim alınmış değil/kırgınlık var minvalinde konuştu. Ulan bunlar İspanya maçı sonrası İspanyol bayrağı mı açtılar hocanın önünde?Hunharca gülüp,pasta mı kestiler mağlubiyetlere?Başka birşey aklıma gelmiyor.Hoca baya içerlemiş yahu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Bu cengiz kim ya

başakşehir de oynuyor hocam

FM 2016'da Wonderkid idi sanırım, öyle hatırlıyorum hep almaya çalışırdım ya da alırdım takımıma. Baya iyi gelişiyor yanlış hatırlamıyorsam.
  • oğuzhan milli takımın sistemine uyum sağlayamıyor bu onun kötü olduğunu değil taktikte sıkıntı olduğunu gösterir. işin komik tarafı bu takımın gerçek bir ''TAKTİĞİ'' yok. oğuzhanın görevi pas dağıtmaksa eğer topları ona atacaksın, sürekli topu öldüren ya da kaptıran arda'ya, selçuk'a falan değil. adam aylardır top oynamıyor, milli takımda da sürekli oynayan bir oyuncu değil.alışması, uyum sağlaması, sorumluluk alması zaman alacaktır. arda şu maçta yaptığı hataları barcelonada yapsa fişini çekerlerdi. iyi futbolcu kesinlikle ama son yıllarda, özellikle son maçlarda kambur gibi çöktü milli takımın üstüne ve toparlayamadı. gg'nin suratını görünce önde bile olsak moralimiz bozuluyor :) o surat hep işkence görüyormuş gibi ekşi olmak zorundamı.
  • Arda böyle oyna diye mi çağırdılar seni. O pazu bandını da bir zahmet topala ver

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.