Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
270
Favori
171.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gitar malzemeleri satan satıcı bilen var mı ?

Nut-pin-fret-tel fln , benim bulduklarım TURKEY post kullanmıyor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 3 Ağustos 2017; 11:51:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf24. Y kullanıcısına yanıt
    30$ üzeri etiket vurmadılarsa ki genelde olduğundan düşük ücret yazıyorlar gümrükten geçer ben aldım daha önce
  • Eskiden Turkey Posta rağbet olmadığı için mi erken geliyordu acaba. Turkey post popüler olmadan önce bir haftada gelen kargo şimdilerde 10 gün oldu sistemde hareket yok. Geçen hafta china post ile aldığım ürün şimdi geldi. Turkey postu bekliyoruz hala
  • Satıcı china post registered air mail yazan kargoyu turkey post ile göndermiş ne yapayım arkadaşlar neden böyle yaptığını sordum henüz bir cevap yazılmadı.
  • Takipsiz kargolar 3 güne çinden çıkıyor tr ye geliyor turkey post daha çinde dolaşıyo keşke hiç bulaşmasaymışım

• Ptt yeni bir uygulamaya geçti sanırım turkey post haricindeki tüm postaları geri gönderiyor heralde china post kargom vardı(Takipli) bugün izmire geldi karşıyakada 1 saat durup tekrar izmire gitti aradım adres isim aldılar yarın gelir dediler baktım izmirden yine karşıyakaya gelmiş aramazsan direk geri gidiyor bu nasıl iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 3 Ağustos 2017; 17:0:21 >
  • Arkadaşlar turkey post ile 2 gün önce kargolanan ürün hala çin warehouse da gözüüküyor dün kargolanan takipsiz kargo ise havaalanından alınmış olarak gözüküyor.

Kimbilir kaç gün daha bekliycez daha çinden çıkamadı.

• https://tr.aliexpress.com/store/1495338

turkey post kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Takipsiz kargolar 3 güne çinden çıkıyor tr ye geliyor turkey post daha çinde dolaşıyo keşke hiç bulaşmasaymışım

aynen hocam bende bulaştığıma bin pişmanım. 15 gün oldu hala çinden çıkamadı benimde

• balci1987 kullanıcısına yanıt
    Takipsiz kargolar 9 günde geliyor turkey post daha hareletlenemedi maşallah. Okadar övülünce bende bişey sanmıştım. Keşke china post seçseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 4 Ağustos 2017; 17:28:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 26/7/17 tarihinde verdiğim 2 sipariş den china post registered air mail dün itibari ile elime geçti. Turkey post olduğu gibi duruyor. Tam tersini beklerdim doğrusu.

• Şahsen bir ürünün kargo ücretine bakıp hangisi ucuzsa onunla alacağım. China Post ile Turkey Post'u kastediyorum. 0,30 $ fazla vereyim Turkey Post olsun demeyeceğim. 2 siparişim oldu şu ana kadar Turkey Post'un farkını görmedim. Takipsiz kargomun 8 günde kapıma kadar teslim edildiğini de gördüm (ücretsiz kargo), 4,95 $ kargo ücreti verip 20 günde İstanbul'a gelen siparişim de oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh33

Şahsen bir ürünün kargo ücretine bakıp hangisi ucuzsa onunla alacağım. China Post ile Turkey Post'u kastediyorum. 0,30 $ fazla vereyim Turkey Post olsun demeyeceğim. 2 siparişim oldu şu ana kadar Turkey Post'un farkını görmedim. Takipsiz kargomun 8 günde kapıma kadar teslim edildiğini de gördüm (ücretsiz kargo), 4,95 $ kargo ücreti verip 20 günde İstanbul'a gelen siparişim de oldu.

Ben ucuz olsada tr post seçmem bidaha rezalet resmen kaç gündür çinden çıkamadı saate kordon almıştım 2 tl ye o bile tr ye gelmiş gümrükte gözüküyor

Saatin kendinden gelmedi kordonu gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

quote:

Orijinalden alıntı: dh33

Şahsen bir ürünün kargo ücretine bakıp hangisi ucuzsa onunla alacağım. China Post ile Turkey Post'u kastediyorum. 0,30 $ fazla vereyim Turkey Post olsun demeyeceğim. 2 siparişim oldu şu ana kadar Turkey Post'un farkını görmedim. Takipsiz kargomun 8 günde kapıma kadar teslim edildiğini de gördüm (ücretsiz kargo), 4,95 $ kargo ücreti verip 20 günde İstanbul'a gelen siparişim de oldu.

Ben ucuz olsada tr post seçmem bidaha rezalet resmen kaç gündür çinden çıkamadı saate kordon almıştım 2 tl ye o bile tr ye gelmiş gümrükte gözüküyor

Saatin kendinden gelmedi kordonu gelecek

Çin'den 10 gün ve üstünde çıkan ve ödediğim kargo ile beraber siparişlerimi yazıyorum :
    Post NL 10 gün (1,38 Kargo ücreti) 1. kez
    Post NL 10 gün (1,38 Kargo ücreti) 2. kez
    BPost 16 gün (Ücretsiz Kargo)
    China Post 14 gün (Ücretsiz Kargo)
    China Post 11 gün (3,02 Kargo ücreti)
    China Post 13 gün (4,95 Kargo ücreti)
    Turkey Post 12 gün (2,08 Kargo Ücreti)

Post NL ile 4 kez aldım ikisinde 10 günde çıktı.
    BPost ile 1 kez aldım o da 16 günde çıktı.
    China Post ile 22 kez aldım 3 kez 10 günü geçti.
    Turkey Post ile 2 kez aldım biri 12 diğeri 9 günde çıkış yaptı.

Aslında burada bir strateji belirleyemiyoruz. Benim tek stratejim şudur : Aaa 1 dolar fazla vereyim de Turkey Post ile alayım "DEMEMEK"... Onun dışında China Post ile 5 günde gelen kargo da oluyor 25 günde gelen de. Aldığın firma Beijing gibi merkezi bir yerde ise -2 günde Çin'den çıkıyor. Daha uzak bir yerde ise aktarmalar nedeniyle 10-15 günde de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh33 -- 5 Ağustos 2017; 14:22:32 >

• https://www.aliexpress.com/store/1994049

• Mi band 2 için ekran koruyucu film alıcam da bu satıcılardan birinde denk gelemedim, sizin Turkey post kullanıp bu ürünü satan bildiğiniz satıcı var mı acaba?
  • Konuşan hamster almak istiyorum bi kaç satıcıya mesaj attım ama tr post la yollamıyorlar..

Tr post ile gönderim yapan satıcı var mı bildiğiniz

2017 Talking Hamster Fare Hayvan Peluş Oyuncak Sıcak Sevimli Konuşun Talking Ses Kayıt Hamster Eğitici Oyuncak Çocuk Hediye için

http://s.aliexpress.com/6N7fQVzM

(from AliExpress Android)

• Geçen pazartesi kargoya verilen paket İstanbul, İzmir ve Muğla dolaşıyor. Normalde Antep üzerinden Maraş'a geliyordu

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress)
  • qualcomm 3.0 destekli şarj aleti ve kablo almak istiyorum önerdiğiniz satıcı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

Konuşan hamster almak istiyorum bi kaç satıcıya mesaj attım ama tr post la yollamıyorlar..

Tr post ile gönderim yapan satıcı var mı bildiğiniz

2017 Talking Hamster Fare Hayvan Peluş Oyuncak Sıcak Sevimli Konuşun Talking Ses Kayıt Hamster Eğitici Oyuncak Çocuk Hediye için

http://s.aliexpress.com/6N7fQVzM

(from AliExpress Android)

turkey posta güvenme erken gelir diye.
    china post registered air mail ile al. 26sında sipariş verdim kaç gün oldu daha ülkeye girecek.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.