Şimdi Ara

Turkey post nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
13
Favori
30.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir urun aldım kargo şirketi turkey post yazıyo turkey post nedir
    Ürünün aliexpress uygulamasından takip edince İstanbul başakşehir item is ready for ship yazıyo Urin nerde ve ne zaman gelir bir bilginiz varmı
    RH023315008TR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanırım ptt çinde şube açmış ve ordan geliyor ürünler, direkt pttye verildiği için çok hızlı geliyor haliyle, en geç bir haftada eline geçiyor turkey post ile alanların

bir mağaza vardı nerdeyse tüm ürünleri turkey post ile yollayan, linkini bulabilirsem yazarım buraya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkey post yurt dışından ürün direk Türkiye'ye hiç bir yere uğramadan direk geldiği için son derece hızlı oluyor.

Yurt dışında takip edemezsin o yüzden sadece Türkiye ye girince takip numarası aktif oluyor..Benim kargoyu kaybetti ler inşallah senin ürün sorunsuz gelir.

• En baba shipping yöntemi şuan için. AliExpress'te bazı satıcılar kullanıyor. Max 10 güne geliyor.

• Merhaba, bir türlü turkey post kullanan satıcıya rast gelemiyorum. Özellikle usb gadgets vs ürünler satan turkey postlu satıcı varsa paylaşırsanız makbule geçer :)
  • bana çinden 2 günde gelmişti sonu tr uzantılı olduğu için.
  • Benim aldığı. Urun aslında cin post Talipli kargoydu satıcı turkey post ile yolladı

• Konuyu uplayalım. Arkadaşlar herhangi bir Turkey post ile ürün yollayan bildiğiniz satıcı var mı?
  • Benim aldığım satıcı akilii saat filan benzer şeyler satıyor bir bakin ama ben cin postu diye aldım ona dikkat edin

İsim:J&H Store

• Hatta bu başlığı Turkey Post ile ürün gönderen satıcılar şeklinde değiştirin bulduğumuz satıcıları ekleyelim. :) Acil ihtiyaçları olan ve aradığı ürünü buradaki satıcılarda bulanlara çok faydası olur.
  • upp , bakalım satıcı bulabilecekmiyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up !!
  • Kimse mi bilmiyor tek bir satici bile... Hayret dogrusu
  • up↑↑
  • Bugün bir satıcıya şans eseri denk geldim:

Shenzhen ITSYH Professional Elec. Tech. Store

Kablo vs arayanlar için turkey post ile gönderim yapıyor 3-4 dolarlık ürünlerde kargo bedava :)

• quote:

Orijinalden alıntı: politikadam

Bugün bir satıcıya şans eseri denk geldim:

Shenzhen ITSYH Professional Elec. Tech. Store

Kablo vs arayanlar için turkey post ile gönderim yapıyor 3-4 dolarlık ürünlerde kargo bedava :)

Teşekkürler. Ben de Turkey Post kullanan satıcılara denk gelirsem bu konuda paylaşacağım. Belki kargo bekleme süresini azaltırız bu Turkey Post ile.

Bir mağaza da benden gelsin. Onlarca mağaza dolaştım Turkey Post için ama meğerse önceden almak istediğim bir ürünün olduğu mağazada varmış. Elektronik malzemeler ile ilgilenenler için Turkey Post kullanan mağazalardan birisini alta ekliyorum.
    https://tr.aliexpress.com/store/1829717?spm=2114.12010610.0.0.POzf1A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbler -- 21 Şubat 2017; 20:58:19 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkey Post ibareli kargo yöntemiyle ürün alan başka kimseler yokmu forumda bu yöntemle alışveriş yapanlar mağaza isimlerinide yazarsa ihtiyacı olan yararlansın meşhur Aliexpress uzmanı iso227 konuya el atmalı belki bildiği satıcılar vardır..
  • benimde bilgim yok ilk defa duydum.
    büyük ihtimal turkey post derken ptt demek istiyorlardır.
  • Efe1kutay E kullanıcısına yanıt
    Link var mı hocam google da çıkmadı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.