Şimdi Ara

TurkDepo.biz YENIDEN HAYATTA ve ÜYELİKLER AÇIK ! ! !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
30.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FAALIYETLERIMIZE YENIDEN KALDIGIMIZ YERDEN DEVAM EDIYORUZ...

Merhaba degerli uyelerimiz. Sitemiz tekrar faaliyete geçmistir. Kısa bir süreliğine üyeliklerimiz açıktır. Bizi takip etmeye devam edin. YINE YENI YENIDEN HEP BIRLIKTE TAKIPTE KALIN LÜTFEN

http://turkdepo.biz/

TurkDepo.biz YENIDEN HAYATTA ve ÜYELİKLER AÇIK ! ! !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White__Fang -- 5 Ekim 2016; 14:14:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Monte_Cristo

You have been warned by Test. Reason: Hitrun yaptığınız için indirme hakkınız iki hafta alınmıştır. Uyarınız kalktığı zaman indirme hakkınızı açmamız için bize pm atınız diye gelen mesajların anlamı nedir o zaman

Hocam dua et yine ban yememişin hit&run yapanı hangi site barındırıyor bu devirde ???
    Bunu bulduğunuza şükretmeniz yerine hala sorgu sual. Hangi türk torrent sitesi ratio derdi olmadan indirmenize izin veriyor?
    Monte_Cristo hakediyorsun aslında..

Turkdepo.Biz
  • Güncel
  • Güncel
  • Sizin için sürekli güncel
  • davet için teşekkürler
  • Ne demek görevimiz, arkadaşlarınıza bildirmeyi unutmayın, konu zaten açık ratio oranı yok sitemizde
  • davetiye istedim verildi ve üye oldum arkadaşa çok teşekkür ediyorum
  • Destekleriniz sayesinde her zaman güncel
  • siteye üye olmak için davetiye gerekiyor gönderebilirseniz biz de hem nimetlenitiz hem de ahbablarımıza sizleri önerebiliriz
    şimdiden teşekkürler
  • Tüm sunumların altın olması, ratio kaydı tutulmaması hit-run yapan kullanıcı sayısının artmasına sebep olabilir. Hit&run kontrollerinin düzenli yapılmasında fayda var. Türk torrent kullanıcılarının genel durumu malum. Seed felan hak getire
  • Davetiye isteyenler pm yoluyla kayıt olacakları mail adreslerini göndersinler, davetiye hemen yollanır
    Amacımız zorunlu ratio oranından kurtulmak zaten ne kadar çok kişi o kadar çok gelir demek, buda üyelerimiz için avantaj demektir çünkü zorunlu ratio oranı diye bir şey olmayacak ancak bütün sunumlara gelir sayesinde server desteği sunulacak, yani üye çok eski bir sunumu bile reseed istemeden indirebilecek. Hemde son hız. Desteklerinizi bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White__Fang -- 29 Ekim 2014; 23:42:01 >
  • Hem Türkiye'nin her yerine fiber gelse bile upload hızı değişmeyeceğinden bizde böyle bir şey yapalım dedik
  • White-Fang adlı arkadaşa teşekkür ederim davetiye gönderdiği için. Siteye şöyle bir göz attım fena değil, desteklenirse iyi şeyler yapacak gibi. Emek verenlere eyvallah diyorum ve ilk download ımı yapıyorum :)
  • @ayhan526 arkadaşıma yorumlarından dolayı çok teşekkür ederim.
  • hatalı bir giriş yaptım sanırım konu başlığı TÜRK TORRENT SİTESİNDE diyor ben turktorren.cc sitesi için konustum hatam oldu sanırım affola

açıklama gereği duydum
    ben yıllarca VİP uyeydim turktorrent.cc sitesinde 8 yıl kadar turk torrente her yıl paramı odedim dunya bonus puanım birikti ve cılgın ration oranlarına yukseldim 3 aylık tatil döneminde vipliğimi yenilemedim biriken bonuslarımı kullanmak ve biraz ration eritmek istedim sonucta bu oranları ve puanları vipliğimi satın alırken beraberinde satın alıyorum ve satın aldıgım şeyleri kullanabilmek hakkımdır. ama kullandırtmayıp hop hit run yapma deyip ardından da ban atılması can sıkıcı. yıllarca musterin olan birine böyle davranman o sitenin ve yoneticileririnin size verdiği değerin bir hiç oldugunun kanıtı para varsa hoşgeldin yoksa güle güle gibi bir hizmet anlayısının benimsendiğinin ispatıdır ki ben tekrar vip almayı planlarken boyle bir sıkıntıyla karsılastım. iyi ki vipliği almadan olmus bu sıkıntı kimle çalıştıgımı nasıl bir ahlak yapılarının oldugu öğrendim ve bundan sonra bu site ile çalışmamaya karar verdim isteyen beni haklı bulur isteyen hala hit run yaptın kaybol gözümden der ama ben bu sitede belki o bana kafa tutan yöneticilerden de eski oldugumu dusunerekten böyle bir savunma yaptımıstım ve neredeyse tüm idari kadroya derdimi anlattım kimse eski musteridir hatrı var demedi sinirin etkisiyle turk torrent yazısını görüp su an içinde bulunduğunuz konuya bodoslama daldım White__Fang arkadaslada az evvel konustuk keşke dalamadan once bana mesaj atsaydın hani sorun bizim sitemizle olmus olsaydı ben kesin hallederdim sıkıntınızı dedi ki böyle bir yaklaşım sergileyip bu tutumunu devam ettiren kişiler lazım bize dedirtti bana yuzum kızardı gercekten bugun itibariylewww.turkdepo.biz kullanmaya arkadaşlarımada tavsiye etmeye başlayacam artık boyun borcu oldu bana herkeze iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monte_Cristo -- 1 Kasım 2014; 22:47:14 >
  • Turkdepoya teşekkürler hizmetlerinin uzun yıllar devam etmesi temennisiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyal55

Turkdepoya teşekkürler hizmetlerinin uzun yıllar devam etmesi temennisiyle

Biz teşekkür ederiz
  • Davetiye? :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmürcanD

Davetiye? :(

Dostum mail adresini pm atarsan bana davetiye gönderirim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.