Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türkçemiz elden gidiyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkçemiz elden gidiyor...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4421 Mesaj
    Yukarı
    |
    |
    HP COMPAQ PRESARIO DV6730 ET - Aidata - P IV 2,8 GHz. � 512 Mb. Ram - Win XP SP2 � Nikon D50 � Sigma 17-70 mm. F2.8-45 Macro � Nikon 18-55 mm. F3.5 -5.6 G ED � Nikon Nikkor 70-300 mm. F 4-5.6 G � Nikon SB-600 - Canon EOS 3000V - Canon 28-90mm. DC-Sony Ericsson P990i -Nokia E50 � BlackBerry 7130G - Nokia 8910i - Ipod Nano Siyah 4 GB. � Opel Corsa 1.3 CDTI Essantia 2005 � Besiktas - Ferrari
  • Yarbay
    19925 Mesaj
    |
    |
    PS4 Pro || Galaxy S9 Plus | iPhone XS Max || Gigabyte X99 Gaming G1 Wi-Fi || Core i7-5820K@4.8 - Noctua NH-D14 || G.Skill Ripjaws 4 4x4 GB @3200 MHz cl15 || MSI GTX 980 Ti Lightning || BenQ XL2420T @141 Hz - Samsung 55JU6570 TV || Corsair Neutron GTX 240 GB - Sandisk X300s 256 GB || Creative Sound BlasterX G6 + Sennheiser PC 360 + Sennheiser Momentum On-Ear || Thermaltake Toughpower Grand RGB 850W || Corsair Air 540 || Corsair M65 Elite RGB White + Razer Mamba T.E. | Logitech G510
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Ö.İ. konusunda aylardır uğraş veriyoruz ancak hala değişen bir şey yok.

BAXAK (baksak),GELMİSH (gelmish), yoq (yok),CHOK GUSELL (çok güzel), rulezz (bu ne demek hala çözemedim) yazan,W kullanan şahısları gördükçe sinirden ağlayacak hale geliyorum.W kullanma sebepleri bu harfin V harfinden daha kolay bir yerde bulunmasıymış.

Of yarabbim bir de bunların bir zararı olmayacağını savunmazlar mı?

Televizyonlarda TAYMİNG (zamanlama),KOREKT (doğru) BİR SAPTAMA,EGZAJERE ETMEK (abartmak) gibi zeka özürlülerin kullanabileceği ucube kelimeler kullanarak cümle kuran aydın (!) ünlülerimiz var.Aslında zeka özürlü demek ,engelli vatandaşlara hakarettir.Sonuçta onlar bilinçsiz olarak belki böyle yapabilir ancak bu kişiler daha bilgili göründüklerini zannediyor.
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Masal
google reklamları
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.