Şimdi Ara

(kampanya sona erdi) Turkcelle yeni gelenler, 6 ay boyunca 1gb hediye kodlar burada.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
7.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcelle yeni geçen arkadaşlar, aşağıda vereceğim kodları, başına TAVSIYE KATILIM XXXXX yazarak 2200'a göndermek suretiyle, 6 ay boyunca her ay 1 gb hediye internet kazanabilirsiniz.

Kodlar sürekli güncellenecek.

Şimdilik bende kod kalmadı, ama sayfanın en sonlarına doğru kod ekleyenler var, onlardan faydalanabilirsiniz.

(kampanya sona erdi) Turkcelle yeni gelenler, 6 ay boyunca 1gb hediye kodlar burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 10 Nisan 2018; 11:58:40 >

• sizin de kazanmanız için bayiye referans olan kişinin numarası girilmesi gerekiyor diye biliyorum
  • telefon numarası veriliyor mu yoksa sadece kodmu veriliyor
  • webumut kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle bir şey yok, ben kazandım ve kullanıyorum, aynen anlattığım gibi yapılması yeterli.
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Örnek: TAVSIYE KATILIM MYR3XZ yazıp 2200 a mesaj atman yeterli.
  • bende bugün hattımı taşıttımç bayi 2-3 sefer referans veren numarayı sordu. sisteme yazdı
  • webumut kullanıcısına yanıt
    Pirim almak için bayilerin yaptığı bir çakallık o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Örnek: TAVSIYE KATILIM MYR3XZ yazıp 2200 a mesaj atman yeterli.

karşı tarafa telefon numarası gidiyor mu sms ile şu numara refarans gösterdi gibi diyerekten
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • Yarın bende taşıyacağım..Bu kodlar lazım olacak..Tşkler....Ara ara güncellerseniz iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Bunları deneyin, kullanılmış derse ben yeni kod temin ederim, o konuda sıkıntı yok.
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Tşkler...Yarın taşıma için başvuracam..3 ila 6 gün sürüyor..Hatt açılsın..denerim yada sizden isterim olmazsa..

• Bende geçeceğim mesajım bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlarda benden
    RWYXA9-PATMXF-ZXMZPK
  • Numara taşıma için bugun Turkcell e başvuru yapıp hazır kartımı aldım. Süreci takip edebileceğim online bir adres var mı ? 4 gün sürer dediler.
  • BENDE NUMARAMI TÜRKCELE TAŞIMAK İÇİN BAŞVURUMU YAPTIM SİMKART ALDIM 4 GÜN İÇİNDE AÇILIR DEDİLER
  • Bende bugün taşıma yaptırdım. 4 gün dediler bana da. 1gb ek internet de gelirse baya iyi olur

• Buda benden

9RMNE7-TFPHFT-WAPRXH

• Durun ya hemen kodları paylaşmayın..Yarın taşıma için başvuracam Sonra ortada kalmayalım..

• Iste size ozel 3 kod: YFCENM/AAH7FR/3KANPE Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.