DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Türkcellden vodafone a geçme süresi...
7
Cevap
0
Favori
5.212
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Türkcellden vodafone a geçme süresi...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4245 Mesaj
      17 Ocak 2011 18:47:59 Konu Sahibi
      Arkadaşlar hattımı vodafone dan turkcelle tasıdım. Ama memnun değilim sebeke cok ıyı cekmıyor. Tekrar vodafone a gecmek gıbı bır dusuncem var. Suan hattım turkcell faturalı. tasıyalı 1 hafta oldu. fatura kesım donemınden 1 hafta once tasıma ıcın basvursam sanırım daha mantıklı. cunku aylık sabıt 29 tl sabıt ucret var bunu 1-2 gun ıcın odemek ıstemem. Asıl sorum tekrar tasıma ıcın belırlı bır suremı gecmesı gerekıyor boyle bıseyler duymuştum dogrumu acaba.
      tesekkurler.

|
      |

KİMYACILAR ÖLMEZ SADECE DENGEYE ULAŞIRLAR
    • Yüzbaşı
      342 Mesaj
      17 Ocak 2011 21:10:14
      en az 6 gun
      |
      |

Herşey hikaye Saglıklı günler sahane
    • Yarbay
      13598 Mesaj
      17 Ocak 2011 21:43:43
      Aynen turkcell 4. Gün onaylıyor en az. Sonra mesaj
      6 gün hatta 7. Gün taşınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1016 Mesaj
      17 Ocak 2011 21:59:29
      Tarifeni değiştir ve tarife saniyeye geç...Sonra numaranı özgürce taşı..4 günde geçersin ben de öyle geçtim..
      |
      |

VW GOLF 7- 1.2 TSI 105 HP - COMFORTLINE-BEYAZ- DSG-16' Dover Jantlar-Sunroof- Bi-Xenon farlar - 5.8' Composition Media Ekran-Sürüş konfor paketi-Işık Görüş Paketi-Karartılmış arka camlar- Geri Görüş Kamerası - Katlanır Aynalar- Krom Egzoz ucu- Kauçuk Paspas- Bagaj Havuzu. Hile oyunu kazandırır ama kaderi değiştirmez..
    • Yarbay
      4245 Mesaj
      18 Ocak 2011 20:04:30 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Tarifeni değiştir ve tarife saniyeye geç...Sonra numaranı özgürce taşı..4 günde geçersin ben de öyle geçtim..

neden? ne fakedıyor. hattım sadece 10 gunluk. Demek ıstedıgım 3 ay gıbı bır sure dolması gerekıyor falan denıyordu tekrar gecıs yapabılmek ıcın. onu merak etmıstım. 6 gunde tasınacagını bende bılıyorum arkadaslar
      |
      |

• Yarbay
      7375 Mesaj
      18 Ocak 2011 20:20:49
      quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Alıntıları Göster

neden? ne fakedıyor. hattım sadece 10 gunluk. Demek ıstedıgım 3 ay gıbı bır sure dolması gerekıyor falan denıyordu tekrar gecıs yapabılmek ıcın. onu merak etmıstım. 6 gunde tasınacagını bende bılıyorum arkadaslar

29 lira yerine 4 lira ödemen için yapılmış bir tavsiye. ay ortasında taşırsan, işe yaramayacak bir öneri zaten.

3 ay beklemen gerekmiyor.
      |
      |

• Yarbay
      4245 Mesaj
      18 Ocak 2011 20:33:20 Konu Sahibi
      anladım. dedıgım gıbı nat 1 haftalık zaten fatura dırek 29 tl den basladı. ben 1 hafta kala tasıma yapacagım fatura kesım tarıhınden once. bu sekılde yenı bır fatura odememeyi planlıyorum. Ama temmuz 85 dogumluyum ve vodafone cep ozgure gecemıyorum. Sırf bu yuzden tasımaktan vazgecebılırım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      842 Mesaj
      26 Ocak 2011 13:43:06
      25 yaşından küçük bir tanıdığın varsa onun vekil olarakmı ne gösterebiliyosun
      benim hattım annemin üzerine kayıtlıydı taşırken kendimi vekil olarakmı ne gösterdim cep özgürlü oldum bu sayede
      |
      |

"Mesele Türkiye’nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi.."
      Prof. Dr. Necmettin Erbakan
      www.konyahmet.blogspot.com.tr/

www.facebook.com/Konyahmet3DYazici
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.