Şimdi Ara

Turkcellden Türk Telekoma Geçeceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halihazırda turkcell faturasız kullanıyorum ama paketleri bana pahalı geldiği için operatör değiştirmeyi düşünüyorum.
    vodafone'a baktım internetin bir kısmını geceleri kullanıma açıyor işime gelmez gece interneti ne yapayım evimdeyim zaten wifi var.
    turkcell faturalıya baktım o da aynı şekilde belli bir gb geceleri kullanımda.
    türk telekoma baktım bu tarz bir şey görmedim.
    yeni türk telekomlu olanlara 5 gb internet 750 dk 5000 sms 25 tl diyor. bana 3 gb net 500 dk ve 100 sms hayli hayli yetiyor zaten.
    Türk telekom nasıldır tavsiye eder misiniz? Taahhüt olayı biraz canımı sıkıyor.
    http://www.selfy.com.tr/selfye-ozel/selfynin-turuncu-medium-kampanyasi-yeni?ref=TurkTelekommobilhatliolmakistiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rena34 -- 18 Nisan 2017; 3:31:0 >

• 4.5gsi baya iyi. Hic sorun yasamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selfy’nin Turuncu Medium Kampanyası’na katılmak için faturalı hattından TURUNCU M yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Faturasız bakın derim hocam
  • Faturasız 25 liraya paket var kardeş faturaya bulaşma. Çekiyorsa TT çok iyi.

• Attan inip eşeğe binmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirmustafa

Faturasız 25 liraya paket var kardeş faturaya bulaşma. Çekiyorsa TT çok iyi.

Hangi paket Hocam?

Birde ben Turkcell'de mesela paket yüklüyordum direk bayiden Türk Telekom'da da böyle mi? Mesela Türkcell'de tl yükleyip sonra paket yapsam vergiyi çekiyor pakete para kalmıyor ama direk paket yükleyince -8 tl de kalıyor hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Attan inip eşeğe binmek.

Hocam pahalı geliyor artık. Bayadır değiştirmeyi düşünüyorum hem sim kartım 3gye uyumlu kesme sim kart. Lte uyumlu sim kart almış olurum dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

Orijinalden alıntı: emirmustafa

Faturasız 25 liraya paket var kardeş faturaya bulaşma. Çekiyorsa TT çok iyi.

Hangi paket Hocam?

Birde ben Turkcell'de mesela paket yüklüyordum direk bayiden Türk Telekom'da da böyle mi? Mesela Türkcell'de tl yükleyip sonra paket yapsam vergiyi çekiyor pakete para kalmıyor ama direk paket yükleyince -8 tl de kalıyor hala.

Posdan paket alma yok fakat tl yokken pakete kayıt olabiliyorsunuz. Tabi yükleme yapıldığında direkt paket ücreti mi kesiliyor yoksa telsiz mi bilemiyorum. Hiç dikkat etmedim daha önce.

Selfyli olursanız daha ucuza paketler var. Tc bulup 4545e atmanız yeterli oluyor.. Ama 25 yaş üzeri iseniz en uygun bu paket

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/rakipsiz-4gb-paketi-yeni.aspx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı fikirdeyim hocam sizinle. Tavsiyem biraz kaliteden feragat edip Vodafone'a geçin. Telekom'dan iyidir.

Ek olarak bana pahalı gelmiyor; AŞIRI PAHALI geliyor.
  • Ayrıca internetten tl yükleyince bir gb veriliyor.

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    Vodafonela turkcell arasında fazla fiyat farkı yok. 6-7lira fazla verilip vodafone yerine turkcell kullansın daha iyi. Vodafone hem çekmiyor hem de interneti yerlerde müşteri desteği sıfır.

• Benim kullandığım tarifede %100 fiyat farkı var? Sizin rakam sönük kalmış. Arada bayağı fark var.

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    Tabi olabilir.

• Türk Telekom 4.5G oldukça iyi.

• TT iyi çekiyorsa hiç düşünme gec

Ama

Bazen sesli aramalarda kopma filan yaşarsın

Sms ve ney trafiği yavaştır.

Bunlara alışırım dersen sıkıntı yapamazsın.

Müşteri hizmeti,turkcell kadar kaliteli değil

• Ben Turkcell Platinum tarifesindeyim. Telefonum iPhone 6S ve telefonumda internet üzerinden devamlı radyo dinliyorum.

Turkcell'de son 15 gündür belli bölgelerde kesilmeler oluyor..

Vodafone interneti evet düşük ama internet üzerinden radyo dinlerken kesinti olmuyor.

Hem Turkcell'i hem vodafone'u farklı cihazlarda denediğim için biliyorum.. Cebimde 3 adet telefonla dolaşıyorum.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Bir radyo için geçecekseniz siz bilirsiniz. Vodafone daha çok yerde çekmiyor geçince anlarsınız. Bir deneyin yine de.

• Kardeş,

Cebimde 3 tane cep telefonu var ve aynı anda 3 operatörü de kullanıyorum..

Dolayısıyla hangisinin nerede iyi çektiğini,

Hepsinin + ve -'lerini görebiliyorum..
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Haklısın doğru söylüyorsun. Aferin size o zaman. ✊🙋🙌

• kontörlüyse bilmiyorumda faturalıdan geçmek hayatta yapılabilecek en mantıksız şeylerden biri.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.