Şimdi Ara

Turkcellden İphone 3Gs 8 GB aldık. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_43396100/tm.htm ...Sen sıfırdan başlıyorsun verdiğim linkte herşey mevcut sadece bu konunda bişey çözemezsin önce bir araştır forumda, takıldın mı soru sorarsın, ağzınızı ağacın dibinde açıp armudun düşmesini beklemeyin,birazda ağaca çıkmayı deneyin...
  • fiyat ne acaba
  • İğne olmaz olurmu hocam kutu içinde kitapçık var kutu şeklinde onu aç içinde görceksin
  • Yok hocam kaç kez baktım valla yok iğnesi

Bir de son soru olarak telefonu aktive edeceğim pc farkeder mi?

Yani internet cafede bir pcye takıp active etsem sorun olur mu ?
  • Hayirli olsun gule gule kullan telefonun ekrani icin bi jelatin almayi unutma ekran cizilmesin
  • Beyler açtım itunes'u telefon açıldı hat geldi ama şebeke 1 diş çekiyor sadece.

Ne yapmam gerek ?
  • 3g açıksa yapar bazen öyle 3g kapat bi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Yok hocam kaç kez baktım valla yok iğnesi

Bir de son soru olarak telefonu aktive edeceğim pc farkeder mi?

Yani internet cafede bir pcye takıp active etsem sorun olur mu ?

Farketmez
  • Evet 3g'yi kapadım şu an normal çekiyor gibi.
  • 3g açıkken düşmeler çıkmalar normaldir,normal kullanımda, şarjdan ciddi tasarruf edersin...
  • Kaça aldınız acaba bende düşünüyorum almayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Dostum senin durumun cok vahim :)

Hahah :) Gerçekten de öyle

Zamanla öğrenilir ama sıkıntı yapmayın kendinize.

Hayırlı olsun
  • Çok sağolun beyler.

Cihazı turkcellden taahhütlü olarak aldık.

24 ay x 40 TL.

1000 TL gibi bir şey tuttu toplamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shift35

Hayirli olsun gule gule kullan telefonun ekrani icin bi jelatin almayi unutma ekran cizilmesin

evet koruyucu kaliteli bir camfilmi güzel oluyor ama iphone un camı çizilmez cam değil mi arkadaşlar? yani demek istediğim hemen ufak birşeyden çizilmez herhalde?
  • bende 10gün önce sıfır 3G S aldım. öncesinde 3G em vardı uzun süre kullandım ve iphone 4 alayım dedim ama fiyat farkı yüksek olduğundan ikinci el 4 düşünmeme rağmen gittim sıfır garantili 3G S aldım. herhalde iyi yapmışımdır :)

Benimkinin sürümü 4.3 çıktı. şimdilik güncellemiyorum. öncekinde hangi sürüm çıktıysa hemen yüklüyordum ama bu sefer acele etmeyeceğim :)

bu arada sizede hayırlı olsun.

bilgisayara bağlama konusunda bence herzaman kullanacağın bilgisayara baülayıp işlemini yap. farklı bilgisayarlarda yapar isen problem yaşarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sprt06 -- 19 Ekim 2011; 22:52:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sprt06

quote:

Hayirli olsun gule gule kullan telefonun ekrani icin bi jelatin almayi unutma ekran cizilmesin

evet koruyucu kaliteli bir camfilmi güzel oluyor ama iphone un camı çizilmez cam değil mi arkadaşlar? yani demek istediğim hemen ufak birşeyden çizilmez herhalde?

Risk almaya değmez sen yinede al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sprt06

quote:

Risk almaya değmez sen yinede al

Dostum çok haklısın. önceki iphone umda sürekli vardı buna da en kısa zamanda yaptıracağım. şu anda deri kılıfım var ama olsun yinede yaptıracağım

• Benimkinin de versiyonu 4.3.3.

Gayette memnunum valla iOS 5'e gerek yok.
  • Hocam içinden ufak bi kitapçık gibi bişey çıkıyor karton kutuda. Onun içini aç iç tarafında iğnesi var aynen böyle

• evet aynen çıkması lazım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.