Şimdi Ara

Türkcellden AVEA'ya geçmeli miyim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: slymndgn

Aveada çekim sorunu çok oluyomuş sanırım , Heryöne 500 dk + 5000 sms 20 TL tarifesi beni cezbetti sadece geçsemmi diye düşündüm , Türkcell biraz pahalı çünkü ve Ankarada öğrenciyim. sizce Aveaya geçmeli miyim ?

Hangi Tarife Bu ?
  • quote:

Aveada çekim sorunu çok oluyomuş sanırım , Heryöne 500 dk + 5000 sms 20 TL tarifesi beni cezbetti sadece geçsemmi diye düşündüm , Türkcell biraz pahalı çünkü ve Ankarada öğrenciyim. sizce Aveaya geçmeli miyim ?

angaradaysan geç gardaş
  • aveaya bi cahillik yapıp taahhütte bulunduğum için 2 sene katlanmak zorunda kaldım. turkcelle geçtikten sonra aradaki fark anlatılmaz. zırt pırt kesilen telefon derdi bitti.araçla bir yerden bir yere giderken 10 kere hat kesilir. ankaranın en lüks yerlerinde koca bir sokakda dahi çekmediği yerler var. bayramda seyranda yılbaşında mesaj atmaya kalkarsan anında gitmiyordu. çok yakın bir arkadaşımla aynı telefonu kullanıyoruz speedtestte internet hızında ankaranın heryerinde ezdim nerdeyse ufak tefek geçtiği yerler oluyor. istanbulla ilgili çekmeyen yerler için pdf hazırlamam lazım o işe hiç girmicem. kesinlikle geçmeyin. lüzumsuz şeylere para harcıyoruz iletişimden kesmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Hangi Tarife Bu ?

hangi tarife olduğunu bende merak ettim arkadaş bi yanıtlasa da bizde geçsek
  • Turkcell rezilligi sonrasi yeni nesil 500 paketine gectim ve her acidan memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ayin sonunda gecmeyi dusunuyorum tarifeler hakkinda bilgi alicam once kafama yatarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'dan Aveaya geçtim
    Sebep: daha ekonomik. Vodafone heryöne 500 dk 5000 sms 30 tl idi... Avea heryöne 300dk 500sms 500mb 22 tl internetsiz neden 8 lira fazla vereyim..
    Sonuç: iyiki geçmişim. çekmiyor hikayesi doğru değil 3 ay oldu daha hiçbir problem yaşamadım...
  • hiç düşünme geç kardeş aveanın çekmediği yer yok ben çekim konusunda hiç sıkıntı çekmiyorum gayet kaliteli çekim konusunda
  • Çekmiyor dediler inanmadım ama diyenler haklıymış. İstanbul'da 3. katta telefonun çekmediği operatördür Avea. O kadar reklam yapacaklarına biraz altyapıya yatırım yapsınlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.