Şimdi Ara

TURKCELL YILDIZ GENÇ SORUNU-İLK MESAJI OKU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
18.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bimcelliyim. Suan basvursam nbu kampanyadan faydalanabilir miyim? Sonucta son gune yaklastik. Mh aramalimiyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coming kullanıcısına yanıt
    ara mutlaka, teyit et. Bu saatten sonra herkes teyit alarak geçsin. SIkıntı çekmeyin sonra
  • dün bende başvurmuştum geçiş için .bugün turkcellden aradılar tesadüf ben de dün başvurduğumu söyledim.ama geçişin 31 ine kadar tamamlanmasını yoksa bu paketin biteceğini rica ettim. bana kampanyanın eylül sonuna uzadığını söyledi o yuzden sorun olmayacağını söyledi.geçen hafta eşimi de taşımıştım bayiden ordaki bayanda eylül sonuna kadar süreceğini söylemişti
  • thermofısa T kullanıcısına yanıt
    BEN DÜN geçiş yapmak için gittim 31 i son diye yaptırmadılar yetişemezsin diye sizin dediğiniz nedir tam olarak kesin mi?
  • ben dün sabah başvurdum.öğleden sonra turkcell den aradılar kampanya var geçmek istermisiniz diye ben de sabah başvurdum zaten dedim ama kampanya 31 inde bitiyor yetişmem için geçişi hızlandırmalrını rica ettim .bana kampanyanın eylül sonuna uzayacağını sorun olmayacağını söyledi arayan kişi. geçen hafta da eşimi aramışlardı kampanya var 31 ine kadar geçebilirsiniz diye.çeşme de tatildeydim ordaki bayiye gittik geçiş için orda da bayana 31 i sonmuş dedim o bayan da bana eylül sonuna uzayacak dedi. ne kadar doğru bilmiyorum zaten bitirirlerse ben de boşuna geçmiş olacam. olmazsa mh ni arayıp sorman en iyisi heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

ben dün sabah başvurdum.öğleden sonra turkcell den aradılar kampanya var geçmek istermisiniz diye ben de sabah başvurdum zaten dedim ama kampanya 31 inde bitiyor yetişmem için geçişi hızlandırmalrını rica ettim .bana kampanyanın eylül sonuna uzayacağını sorun olmayacağını söyledi arayan kişi. geçen hafta da eşimi aramışlardı kampanya var 31 ine kadar geçebilirsiniz diye.çeşme de tatildeydim ordaki bayiye gittik geçiş için orda da bayana 31 i sonmuş dedim o bayan da bana eylül sonuna uzayacak dedi. ne kadar doğru bilmiyorum zaten bitirirlerse ben de boşuna geçmiş olacam. olmazsa mh ni arayıp sorman en iyisi heralde

Aynen doğru dostum bende bugün başvurcam süre uzamış Eylül sonuna kadar başlığı güncelleyin arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçiş işlemlerini bu akşam başlattım umarım yetişir pazar gecesine kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saygilikisilik

geçiş işlemlerini bu akşam başlattım umarım yetişir pazar gecesine kadar.

Bi dahaki ayın sonuna kadar uzatıldı kampanya bende bu akşam geçtim sıkıntı yok

• başlık güncellendi.
  • CaNeRR kullanıcısına yanıt
    Bilgi kesin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: saygilikisilik

Bilgi kesin mi

Kesin dostum inanmıyosan mh yi ara yoksa ben geçmezdim

• CaNeRR kullanıcısına yanıt
    İnanmamak değil sadece bilgiyi teyit etmek :D pazartesi sabah ile 3 4 günlük bir yolculuğa çıkacağım için yolda paket kontör vs uğraşmak istemediğimden dolayı pazar akşamı açılmasını bekliyorum ama bakalım

• Talep çok olunca Turkcell süreyi bitirmek istemiyor anlaşılan :) yalnız şöyle birşey var ilk mesaj da hız sınırı yok demişsiniz ben ölçümlerimde 6 ile 7 mb arası bir hız alıyorum neden sizde de öylemi telefon iPhone 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsaLhsN

Talep çok olunca Turkcell süreyi bitirmek istemiyor anlaşılan :) yalnız şöyle birşey var ilk mesaj da hız sınırı yok demişsiniz ben ölçümlerimde 6 ile 7 mb arası bir hız alıyorum neden sizde de öylemi telefon iPhone 5

Öyle hız almanız normal. Daha yüksek hız istiyorsanız ek turbo internet paketlerinden almanız gerekiyor. Turkcell normal kullanıcılara bu hızı verir. Arkadaş hız sınırı yok derken Avea'da ki gibi 1 megabit hız sınırı yok demek istemiş sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: unsaLhsN

Talep çok olunca Turkcell süreyi bitirmek istemiyor anlaşılan :) yalnız şöyle birşey var ilk mesaj da hız sınırı yok demişsiniz ben ölçümlerimde 6 ile 7 mb arası bir hız alıyorum neden sizde de öylemi telefon iPhone 5

Öyle hız almanız normal. Daha yüksek hız istiyorsanız ek turbo internet paketlerinden almanız gerekiyor. Turkcell normal kullanıcılara bu hızı verir. Arkadaş hız sınırı yok derken Avea'da ki gibi 1 megabit hız sınırı yok demek istemiş sanırım.

Cevap için teşekkürler,

bunu yazdığı için bende merak ettim " Telefonunuz 7,2 destekliyorsa en çok onu kullanabilirsiniz. gsmarena dan telefon max hızınızı kontrol ediniz. "

• Telefonu modem yapıp bilgisayar üzerinden internete girersiniz daha yüksek hız alırsınız. Ben 10 megabit alıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 30 Ağustos 2014; 18:52:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Anladım teşekkürler öyle denerim birde kaç çıkacak hız o kadar dert değil aslında merak ettim açıkçası bakalım öyle kaç çıkacak tekrar teşekkürler.
  • abi o bu değil de "eğlül" nedir ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

abi o bu değil de "eğlül" nedir ya..

Kasıtlı imla hatalarını bilen mi :D
    Dikkat çekmek işte nolsun.
    Bu arada alışkanlık olmuş, buraya bilinçli yazmamıştım :F
  • Bu sabah itibariyle geçtim tarifeye yükledim ve her şeyi iç yüklendi. 30 tl yüklediğim için 1 gb haftalık geldi :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.