Şimdi Ara

TURKCELL YILDIZ GENÇ SORUNU-İLK MESAJI OKU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
18.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben eşimin hattını aveadan bu tarifeye taşımak istiyorum.illa bayiye gitmek gerekiyor mu? 25 yaş altı tc bulduk diyelim.o kişi de bizimle mi geliyo yoksa sadece tc no yetiyor mu? bir de ayrıyetten hazır kart ücreti ödüyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 29 Eylül 2014; 15:26:25 >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Bayiye giderek geçiş yapıosun, TC gösterdiğinin yanında olmasına gerek yok. Hat geçiş ücreti ve kart bedeli yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

bende bu gün bu pakete geçtimde iphone 4s de internet su gibi gidiyor sebebi nedir acaba hiçbişe yapmama rağmen 1,92 gb kaldı dedi yaptıktan 2 saat sonra

telefonunuz güncelleme yapıyordur belki. data manager programı kurup nereye gittiğini görebilirsiniz internetin

Tesekkurler denicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Bayiye giderek geçiş yapıosun, TC gösterdiğinin yanında olmasına gerek yok. Hat geçiş ücreti ve kart bedeli yok.

Eyvallah hocam.Peki hattı aldık taktık anında açılıyor mu yoksa 1 hafta yine aveada mı takılıyoruz? Bir de aklıma takılan şu.Şimdi bu hazır kartı alınca içi boş olacak öyle değil mi? biz sanırım en az 25 tl yükleyecez ki bu tarifelerden yararlanalım.doğru mudur? turkcellin sitesinde şöyle diyor. (yıldız 500) "Kampanyadan faydalanmak için Süper Tarife ve Genç Tarife abonesi olmak gerekmektedir." bu ne demek acaba?
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    onlar ayarlıyorlar, sen hangi tarifeye geçeceğini söyle hattı alırken yeter. 3 gün içerisinde geçiyor. bu sürede diğer operatörde takıl, mesaj gelir sana şu zamana geçiş tamamlanacaktır diye.
    30 tl yükle geçince ve kaydını yap ( tarifeye )
  • eyvallah hocam.sonucu paylaşırım inşallah
  • Beyler Ben paketi aldım kullandım paket bitti tl yükledim otomatik yenilenmiyor. Mesaj atıncada sadece Yeni müşteriler kullanabilir diyor

• aylık 1 kere maalesef :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza123

Beyler Ben paketi aldım kullandım paket bitti tl yükledim otomatik yenilenmiyor. Mesaj atıncada sadece Yeni müşteriler kullanabilir diyor

Bildiğim kadarıyla aylık tarife yani belli günlerde faturalı gibi tekrarlanıyor , siz 1ayı doldurmadan tekrar istemiş olabilirmisiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza123

Beyler Ben paketi aldım kullandım paket bitti tl yükledim otomatik yenilenmiyor. Mesaj atıncada sadece Yeni müşteriler kullanabilir diyor

Bildiğim kadarıyla aylık tarife yani belli günlerde faturalı gibi tekrarlanıyor , siz 1ayı doldurmadan tekrar istemiş olabilirmisiniz ?

Aynen paket bitince yenilenmez 30 gün geçecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hanımın hattını turkcelle geçirdim bugün.Yarın gelip sim kartı alabilirsiniz dediler.Şimdi ben de geçmek istiyorum ama en ucuz 4gb netli paket 49 tl den başlıyo sanırım.500 dk + 1000 sms + 4gb şeklinde.Sms çok gereksiz.Keşke olmasada fiyat 35 civarı olsa.var mı böyle daha uygun bildiğiniz paketler arkadaşlar? şu an aveada 4gb + 1000dk hy paketindeyim ve faturam 35-38 tl arası geliyor.
  • Paketin süresi bitti zaten paket değil

• mh i ara sole , en doğru çözüm orası
  • Bu tarife aldıktan sonra kaç ay kullanabiliriz
    3 ay -5 ay gibi bir sınırlaması varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 30 Eylül 2014; 19:28:45 >
  • 30 Kasıma uzatılmış

Ben kaçtır diyorum uzar gider diye, hadi yine iyisiniz :))

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/gnctrkcll-25lik-paket-kampanyasi?place=campaigns_category

Edit: Paketten, Genç tarifedeysen ya da 25 yaş altındaysan, Turkcell’de bir ayını geçirdiysen faydalanabilirsin.

DİKKAT burada internet sadece 1gb. Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 3 Ekim 2014; 11:17:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

Bu tarife aldıktan sonra kaç ay kullanabiliriz
    3 ay -5 ay gibi bir sınırlaması varmı

12 ay.
  • 15 liraya her yöne 500 dk ve
    6 liraya 1000sms ve 2gb ayrı ayrı şuanda alınabilen paketler mi herhangi bir kısıtlama olmadan?

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

mh i ara sole , en doğru çözüm orası

aradım hallettiler sagolasınız sizde

• 3-4 güm önce bu paketi aldım ama internet aşırı derecede yavaş. Avea'dan geçtim ve Avea ara sıra yavaş oluyordu. Ama ortalama 500-550 kilobyte ile dosya indirebiliyordum. Turkcell'de ise dün bir dosya indirmem gerekti ve hızım 50-60 kb arasında dolandı durdu. Yani Avea'yı bıraktığıma bin pişmanım. Turkcell kalitelidir diye geçiş yapmıştım. Ama yanılmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

30 Kasıma uzatılmış

Ben kaçtır diyorum uzar gider diye, hadi yine iyisiniz :))

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/gnctrkcll-25lik-paket-kampanyasi?place=campaigns_category

Edit: Paketten, Genç tarifedeysen ya da 25 yaş altındaysan, Turkcell’de bir ayını geçirdiysen faydalanabilirsin.

Hocam hanımın hat daha gelmemiş akşam gelir dedi eleman.Şimdi kafam karıştı.Senin verdiğin linktekine mi geçicez yoksa 19+6 tl olan yıldız paketlerine mi? Biz hattımızı taşıyarak geliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.