Şimdi Ara

TURKCELL YILDIZ GENÇ SORUNU-İLK MESAJI OKU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
9
Favori
18.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitmesine 3 gün var yarın geçiş yapsam yetişir mi sizce birde türkcell de hatlar kaç kb 64kb dan yüksek hat almak istiyorm.
  • Kafayı yiyeceğim hat annemin üzerine olduğundan dolayı yararlanamiyorum bu tarifeden hattımı taşımış olmama rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gnctrkcll Mediamarkt.com.tr Kampanyası ile, numarasını Turkcell'e taşıyan gençler Mediamarkt.com.tr üzerinden yapacakları alışverişlerinde 100 TL'ye kadar indirimden, gerçekleştirecekleri alışveriş sonrasında ise 6 aylık toplam 240 TL'ye kadar dakika, sms ve internet avantajından yararlanıyorlar.

son 10 gün içinde geçenler katılabiliyor

her ay 40 tl hediye 6 ay boyunca
  • Mediamarkt üzerinden yapılacak alışverişi ben yapabilirim çamaşır makinesine ihtiyacım var
  • internetim azaldığı için kampanya arıyordum.
    ses paketin kadar mb kampanyası bitmiş.

sonra hesabım uygulaması içnde kampanyalara bakarken gencturkcellilere 1gb hediye internet diye birşey gördüm.
    kampanyaya katıldım.
    sonra mesaj geldi

"Kacmaz iki paketi kayıt talebin alındı " diye daha sonra mesaj gelmedi 2 gün oldu.

şuan konudaki paketi kullanıyorum.

ne oldu şimdi benim paketim anlamadım ?
  • Yıldız ek genç paket 31 ekime uzatılmış, bunuda uzatırlar gençler, telaş etmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

Arkadaşlar ben de bugün başvurdum yakında geçiyorum inşallah da şunu soracağım:
    YILDIZ GENC
    YILDIZ 500
    YILDIZ EK GENC

bunlardan hangisi/hangilerini 2222'ye yollamak gerekiyor?
    Bir de gnctrkcll'li olmak için GNC boşluk TC KİMLİK NO'yu yazıp 2222'ye gönderin benzeri bir şey var sitelerinde. Bunu da ayrıca yapmamız gerekiyor mu? Yapmasak da gnctrkcll oluyor muyuz?

Gencturkcell değil, Gençtarife olman gerekli öncelikle. İkisi ayrı şeyler.

Yaşın 25 in altındaysa hattını genç tarife olarak açtırıyorsun, yada online işlemlerden chat canlı hizmetle tarifeni kolayca genç tarife yapıyorsun. Yaşın tutmuyorsa, 25 yaş altı, soy adınızın tuttuğu bir tc bulman yeterli. Tam olarak doğum tarihinide öğren gün ay yıl.

Sonra genç tarifeye geçincede, en kısa yoldan YILDIZ GENC yazıp 2222 ye yollaman yeterli.

Hy 500 dk , 1000 sms hy , 2 gb internet deyince adamlar bilir heralde hangi tarifeye geçireceğini

Dürüst olanları tenzih ederim, lakin telefoncuların çoğu, kendi menfaatleri doğrultusunda yapıyor işlemleri. Bunu yaparken sana yalan söylemektende kaçınmıyorlar. Yani hangi tarifiye gecirince daha çok pirim alacaksa, ona geçirir, seni bilgisiz görürse. O yüzden bunları bilerek yaptırmak en doğrusu derim. :)

Sen çok yaşa dostum . Ordaki adamın tarifeden bile habei yoktu . Sen beni gençtarifeye geçir dedim .

Pazartesi sabah 8:30 da geçeecekmişim , Turkcell mesaj attı .

Sonraki işlemler nelerdir tam olarak . İlk önce kontör yükleyip sonra biryerlere mesaj mı atıyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 27 Eylül 2014; 20:30:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Kampanya iyi güzel de vodafone dan gectim vodafone gore internet daha cabuk bitiyor gibi geldi bana anlayamadim.

bende aveadan geçtim dediğin doğru hocam daha çabuk bitiyor google play store dan 15 mb lık uygulama indiriyorum kullanılan miktar 19-20 mb olarak gösteriyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

Arkadaşlar ben de bugün başvurdum yakında geçiyorum inşallah da şunu soracağım:
    YILDIZ GENC
    YILDIZ 500
    YILDIZ EK GENC

bunlardan hangisi/hangilerini 2222'ye yollamak gerekiyor?
    Bir de gnctrkcll'li olmak için GNC boşluk TC KİMLİK NO'yu yazıp 2222'ye gönderin benzeri bir şey var sitelerinde. Bunu da ayrıca yapmamız gerekiyor mu? Yapmasak da gnctrkcll oluyor muyuz?

Gencturkcell değil, Gençtarife olman gerekli öncelikle. İkisi ayrı şeyler.

Yaşın 25 in altındaysa hattını genç tarife olarak açtırıyorsun, yada online işlemlerden chat canlı hizmetle tarifeni kolayca genç tarife yapıyorsun. Yaşın tutmuyorsa, 25 yaş altı, soy adınızın tuttuğu bir tc bulman yeterli. Tam olarak doğum tarihinide öğren gün ay yıl.

Sonra genç tarifeye geçincede, en kısa yoldan YILDIZ GENC yazıp 2222 ye yollaman yeterli.

Hy 500 dk , 1000 sms hy , 2 gb internet deyince adamlar bilir heralde hangi tarifeye geçireceğini

Dürüst olanları tenzih ederim, lakin telefoncuların çoğu, kendi menfaatleri doğrultusunda yapıyor işlemleri. Bunu yaparken sana yalan söylemektende kaçınmıyorlar. Yani hangi tarifiye gecirince daha çok pirim alacaksa, ona geçirir, seni bilgisiz görürse. O yüzden bunları bilerek yaptırmak en doğrusu derim. :)

Sen çok yaşa dostum . Ordaki adamın tarifeden bile habei yoktu . Sen beni gençtarifeye geçir dedim .

Pazartesi sabah 8:30 da geçeecekmişim , Turkcell mesaj attı .

Sonraki işlemler nelerdir tam olarak . İlk önce kontör yükleyip sonra biryerlere mesaj mı atıyoruz ?

25 lra yukleyip YILDIZ GENC yazıp 2222 ye yollaman yeterli.

Eger 30 lira yuklersen 100 mb ve turkcell yonune 1000 sms hediye alirsin.

Yuklemeyide aksam saat 8 den sonra turkcell sitesinden yuklersen 10 lira hediye. Bununlada 10 dakkasi 75 kurus olarak gorusmelerde kullanirsiniz.

• Ben şu Turkcell'in gözünü seveyim..
    6 Yıl Turkcell kullandıktan sonra arkadaşların gazına gelerek daha ucuz olduğundan dolayı Avea'ya geçtim.Başlarda herşey güzeldi lakin bu yaz bana zulüm çektirdi.Türkiye'nin değişik bölgelerine gezmeye çıktım sürekli çekmeme,sesin berbat gelmesi,internetin kopması gibi sorunlar yaşadım.
    Bu sabah itibariyle geçtim Turkcell'e bugün Avea'nın Bursa'da çekmediği yerlere gidip denemek istedim.. MEST oldum arkadaş!
    5-10 kaar edelim diye ne zulüm çektirmiş şu Avea bana!
  • bu günden itibaren bende genç tarifeye geçtim. sorduğum sorulara cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

hattım açılınca 100 mb hediye geldi ilk yüklemde 30 tl yükledim 100 mb +1000 sms türkcelilerle daha geldi.

genç tarifye geçtim 500 dk heryöne 1000 sms heryöne 2 GB internet geldi

ayrıca akşam 8den sonra yükmemi yaptığım için 10 tl daha geldi.oldukça karlı oldu yani.

birde arkadaşlar son bi sorum var. kasımda askere gidiyorum tlefonu sokabilirsem ne ala . ama sokamazsam ve hattıma 5-6 ay tl yüklemesem sonra yüklesem gençt tarifem kaldığı yerden devam edermi ? yani 500 dk 1000 sms 2Gb den tekrar yararlanabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dil-hun -- 28 Eylül 2014; 21:21:09 >
  • Yahu biraz daha uzatsalar su tarifeyi geçecek arkadaslarim var geçemiyorlar süre doldu diye

• bende bu gün bu pakete geçtimde iphone 4s de internet su gibi gidiyor sebebi nedir acaba hiçbişe yapmama rağmen 1,92 gb kaldı dedi yaptıktan 2 saat sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamyamix

Yahu biraz daha uzatsalar su tarifeyi geçecek arkadaslarim var geçemiyorlar süre doldu diye

Uzar demiştim uzadı. Şöyle yapsınlar.

önce şunu alsınlar
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi

sonra şunu
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

30 Eylül idi, 21 Ekim son yazmışlar.

Bence bu iş yılbaşına kadar böyle gider

• quote:

quote:

Yahu biraz daha uzatsalar su tarifeyi geçecek arkadaslarim var geçemiyorlar süre doldu diye

önce şunu alsınlar
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi

sonra şunu
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

ek gence 31 ekim yıldız gence 21 ekim yazmışlar arasında 10 gün var önceden yoktu galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

quote:

önce şunu alsınlar

sonra şunu

ek gence 31 ekim yıldız gence 21 ekim yazmışlar arasında 10 gün var önceden yoktu galiba.

Dün yoktu, bugün yazmışlar, adım adım takip ediyorum, bir hat varda taşınacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

bende bu gün bu pakete geçtimde iphone 4s de internet su gibi gidiyor sebebi nedir acaba hiçbişe yapmama rağmen 1,92 gb kaldı dedi yaptıktan 2 saat sonra

telefonunuz güncelleme yapıyordur belki. data manager programı kurup nereye gittiğini görebilirsiniz internetin

• quote:

quote:

quote:

quote:

önce şunu alsınlar

sonra şunu

önceden ikisinde de 30 eylül yazıyordu yanlış mı hatırlıyorum ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

önce şunu alsınlar

sonra şunu

Yıldız pakette 30 eylül yazıyodu, ek genç pakette 31 ekim yazıyodu.
    Yıldız paketi uzatmışlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

önce şunu alsınlar

sonra şunu

Yıldız pakette 30 eylül yazıyodu, ek genç pakette 31 ekim yazıyodu.
    Yıldız paketi uzatmışlar

tamam hocam sen baya hakimsin konuya

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.