Şimdi Ara

TURKCELL yeni zamlar yolda. (13 Eylül 2022) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
6.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet liste bende var.
    Dilerseniz Turkcell OİM lerden de bunu öğrenebilirsiniz.
    Arkadaşım bayii olduğu için bana haber veriyor.
    Bende buradan siz değerli üye kardeşlerime bilgilendirme yapıyorum.
    Ben TeknosaCell kullanıyorum bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 5 Eylül 2022; 11:29:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GENERALCELL kullanıcısına yanıt

Teşekkürler yardımlarınızı için hocam. Peki listede bahsettiğim tarife ve paketler var mı? Onlara zam gelecek mi yani?

• 13 Eylül kesin mi erkene falan çekilme ihtimali yok değil mi? Ekstre bekliyorum ona göre aksiyon alacağım.

• Mart Kedisi kullanıcısına yanıt

Kesin. Bugün ben de bulunduğum ildeki bayiye (Arkadaşım) uğradım. Haber herkese düşmüş, bayilere zamlı tarifeler gönderilmiş. 13'ünde geliyor.

• Yeni ve mevcut müşteri tarifeleri 4 gün sonra geliyor. Artık bu kesin diyebiliriz. Gardınızı alın.

TURKCELL yeni zamlar yolda. (13 Eylül 2022)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Artık çelik k.lot giyeceğiz hocam. Turkcell'in bu hareketlerinden dolayı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5 senedir alışkınız np.

• Zam gelmiş. kimi tarifeye 20 TL, kimisine 45 TL.

• Bugün itibariyle fiyatı değişen paketler:

TURKCELL yeni zamlar yolda. (13 Eylül 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 13 Eylül 2022; 8:11:15 >
  • Yıllardır Turkcell kullanan biri olarak 11. Ay da dolan paketimi komple bimcell e geçireceğim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt

playinum black star 100 gb fiyati cok artmamais hca. diger hattimi da bu pakete gdcireyim bilgi icin tesekkurler

• TURKCELL yeni zamlar yolda. (13 Eylül 2022)

Bu pakette zam yok mesela🙄

• daha gelecek mi hocam başka paketlere ona göre aksiyon alalım?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PoloClassic75 kullanıcısına yanıt

Hep ezberden konusuluyor. Peki imkani var mi sorusunun cevabi var.

Imkani yok.

O senin soyledigin gibi olacak bir sey degil. 200-300 sayfa yazilmasi lazim ama kisaca lisanslar, maliyetler ve kanunsal olarak mumkun degil.

5G icin bant satisi olursa belki yeni bir oyuncu yoklayabilir. Kimse 5-6 dolara paket sattigi yere gelmek istemez. Adamin bir tane direktoru milyon dolar bazinda ucret aliyor. Senin gibi yuzbinlerce adam 1 kisinin maasini anca cikariyor. O da sirketin kalani ta$ yerse.

• O eleman öyle be hocam. Pek takma blokla geç. Turkcell kaç para veriyorsa kuruşu kuruşuna hak ediyor. TURKCELL yeni zamlar yolda. (13 Eylül 2022) 

• Aether kullanıcısına yanıt

Tamam haklısınız bu da bu zamana kadar neden sadece 3 ana operatöre kaldığımızı kanıtlar ancak ne olursa olsun hangi maliyetlere katlanılması gerekiyorsa gereksin rakip şart,o da rekabet için.Öyle ya da böyle bu olmak zorunda.Şirketin bir tane direktörü 1 milyon dolar maaş alacak diye ben taş devrinden kalma paketlere 3 haneli paralar ödeyemem.Kaldı ki dün Vodafone'dan yine arandım adamlar yine 3 haneli paket satmaya çalışıyorlar.Dedim ki benim yüksek gb'lara ihtiyacım yok işimde zaten wifi var evimde de aynı şekilde bana küçük paketler önerin ekonomik olsun diyorum 120 lira altına öneremiyoruz diyor.Önerebildiğini ve öyle paketlerin var olduğunu çok iyi biliyorum halbuki,hatta dün itibariyle böyle bir pakete geçiş yaptım uzman ekiple konuşup.Bunların zorlamayla değil standart olarak kullanıcıya sunulabilmesi gerekiyor,adam kayırılmaması gerekiyor.Kimse enayi değil.Gerekirse 1 GB 500 dk 10 sms'i 40 liraya sat ama böyle bir paket olsun yani demek istediğim o.Müşteri olarak ben şirkette hangi çalışanın kaç para alacağına bakmam,kimse bakmaz,siz de bakmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 20 Ekim 2022; 10:31:44 >

• PoloClassic75 kullanıcısına yanıt

EN UYGUNA PAKET TÜRKCELL MEGA MUTLU 70 GB YILLIK 550 TL / 12 AY : 46 TL DENK GELİYOR

• derya78 kullanıcısına yanıt

Ben şu anda Vodafone’da 40 liraya aylık 10 gb+1000dk+250 sms kullanıyorum.Sınırsız WhatsApp,haftada iki kere çark,sabit hatlarla ve Vodafone ile sınırsız konuşma da var.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.