Şimdi Ara

Turkcell wınnn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

20 günlüğüne Türkiye ye izne geliyorum. 20 gün için adsl almak istemiyorum onun yerine aylık vınn almayı düşünüyorum( Fatualı 4 gb 39 ytl ). Turkcell internet sitesinde limit aşımı olarak paket ücreti üzerine 99 lira ekleniyor yazıyor.

''Paket aşım ücreti 0,000049 TL/KB'tır. Bir fatura döneminde paket bedeli üzerine en fazla 99 TL (KDV ve ÖİV dahil) ücretlendirilirsiniz. ''

sürekli download yapacağım fatura tutarı 99+39 yaklaşık vergiler dahil 150 - 160 lira tutacak.

sorun şu verim nasıl, download yapabilir miyim yani aldığıma değer mi?

yoksa adsl mi alayım sonuçta o da en ucuz tarife olacak en yüksek fatura 70 lira civarı açma parası zart vergisi zurt vergisi 110-120 liraya dayanacak ama 20 gün sonra kimse kullanmayacak boşuna fatura ödenecek.

Şimdiden teşekkürler.

• bildiğim kadarıyla cep telefonunda ya da wınn la bağlanmak kota açısından (4 gb) veri dowl- upl eklenerek hesaplanıyor.wınn da internet hızı gayet iyi ama dowl yapacaksanız durum tehlikeli.
    gelelım adsl e: adsl fiyatı 49X3 _= 150 civarı 3 aylık 1 mbit sınırsız. 29. tl de baglantı ücretı var, bi de 3 aylık telefon sabit ücreti var, adsl toplam:150+ 29+60 (teleon sabit ucr)= 240 tl ye patlar. wın hesabımını zaten yapmışşsınız.takdır sızın..kolay gelsın..
  • turkcell kurumsal hatların data tarifelerine bakın. onlarda 8gb olanı ve limitsiz olanı var (limitsizde adil kullanım 15 gb)
  • eğer büyük şehirdeyseniz Turkcell 3g mucizeler yaratıyor. Bugün aldım Vınn 4 gb. Vallahi 362 kb/s 'yi gördüm. Ben bu hızı adsl de bile görmemiştim daha önce.

Turkcell wınnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 24 Ocak 2011; 0:03:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

eğer büyük şehirdeyseniz Turkcell 3g mucizeler yaratıyor. Bugün aldım Vınn 4 gb. Vallahi 362 kb/s 'yi gördüm. Ben bu hızı adsl de bile görmemiştim daha önce.

Turkcell wınnn

torrentle iki güne kalmaz kotan biter, belki bitmiştir bile.

upload downlod
  • Turkcell müşteri hizmetlerini aradım kotayı aşınca hız 128 kpbs ye düşüyor dediler ttnet i aradım 3 aylık netlimitsiz 8 mpbs ye kadar 24,99x3 ay kampanyasına üye oldum + açma ücreti ödeyeceğim

(NETLİMİTSİZ paketinde 100 GB'yi) aştığında ADSL kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.

en uygun olanı buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

eğer büyük şehirdeyseniz Turkcell 3g mucizeler yaratıyor. Bugün aldım Vınn 4 gb. Vallahi 362 kb/s 'yi gördüm. Ben bu hızı adsl de bile görmemiştim daha önce.

Turkcell wınnn

torrentle iki güne kalmaz kotan biter, belki bitmiştir bile.

upload downlod

neden bitireyim ki:)

• *XhsyPhoiDeus* sen nerede oturuyorsn merak ettim . benim oturduğum yerde turkcell 700 kb/s bile buluyor ortalama 600 kb/s ttnet ise 980kb/s gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakger

*XhsyPhoiDeus* sen nerede oturuyorsn merak ettim . benim oturduğum yerde turkcell 700 kb/s bile buluyor ortalama 600 kb/s ttnet ise 980kb/s gördüm

o daha iyiymiş demek
    ben kadıköydeyim haydarpaşada
  • quote:

Orijinalden alıntı: sceep

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım kotayı aşınca hız 128 kpbs ye düşüyor dediler ttnet i aradım 3 aylık netlimitsiz 8 mpbs ye kadar 24,99x3 ay kampanyasına üye oldum + açma ücreti ödeyeceğim

(NETLİMİTSİZ paketinde 100 GB'yi) aştığında ADSL kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.

en uygun olanı buydu.

kotayı aşınca hız düşüşü gerçekleşmez paket aşım ücreti ödersini mb başına 5 kuruş olarak ücretlendirirsiniz bunun yerine ek paket alarak takviye yapabilirsiniz tabi kendi tercihiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLLcHoLiC

quote:

Orijinalden alıntı: sceep

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım kotayı aşınca hız 128 kpbs ye düşüyor dediler ttnet i aradım 3 aylık netlimitsiz 8 mpbs ye kadar 24,99x3 ay kampanyasına üye oldum + açma ücreti ödeyeceğim

en uygun olanı buydu.

kotayı aşınca hız düşüşü gerçekleşmez paket aşım ücreti ödersini mb başına 5 kuruş olarak ücretlendirirsiniz bunun yerine ek paket alarak takviye yapabilirsiniz tabi kendi tercihiniz...

ben de böyle biliyorum fakat hız düşümü olur denince tereddüte düştüm. Yüz mb' aşımda 5 lira geliyor evet

• Bizimkiler 3g sınırsız aylık 59 tl ye almışlar. 15 gb'tı aşınca hızı düşecek yazıyor. Peki 15 gb tı aşınca fiyatı yükselecek mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.