Şimdi Ara

Turkcell Vodafone Lira Yükleme %10 - Trendyol Ev-Yaşam (lastik, süpermarket) - n11 80/880 - D&r kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
16
Favori
25.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 52
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 4 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • boombip (101 mesaj) golgebir (6 mesaj) kasuyatk (4 mesaj) gencmuzik04 (2 mesaj) gakgoş2338 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (93 mesaj) Mobil (55 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (14 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü >> Turkcell Vodafone Lira Yükleme %10 - Trendyol Ev-Yaşam (lastik, süpermarket) - n11 80/880 - D&r kart
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    817 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    PAZARLIK MESAJLARI ATMAYINIZ

-Turkcell, Vodafone Lira Yükleme %10 indirim ile yapılır (normal lira yüklemesidir. lira transfer kesinlikle değildir!)
    *minimum 50tl ve 50'nin katları şeklinde yükleme yapılır.
    *yüklemeler 10.00-20.00 arasında ve 20 dakika içinde yapılır
    Örnek fiyatlandırma: 50 lira yükleme 45tl, 100 lira yükleme 90tl

-Trendyol ev ve yaşam 50/250 (lastik, süpermarket gibi ürünlerde de geçerlidir. linkteki ürünlerde geçerli)
    Fiyat: 5tl
    quote:

www.trendyol.com/butik/liste/ev--yasam

-Trendyol ev ve yaşam 100/500 (lastik, süpermarket gibi ürünlerde de geçerlidir)
    Fiyat: 5tl

-Trendyol ev ve yaşam 200/1000 (lastik, süpermarket gibi ürünlerde de geçerlidir)
    Fiyat: 10tl

-Trendyol ev ve yaşam 400/2000 (lastik, süpermarket gibi ürünlerde de geçerlidir.)
    Fiyat: 12tl

-Trendyol TV ve Beyaz Eşya çeki 250/4000 (linkteki ürünlerde geçerli)
    Fiyat: 20tl
    quote:

www.trendyol.com/tvbeyaz-esya-kupon/butikdetay/536134

-100tl d&r online sitede gecerli hediye kartı (indirim çekleriyle birleşir. Her sipariste tek kart kullanilabilir)
    Fiyat: 85tl

-n11 80tl çek (alt limit: 880tl, elektronik için 3500tl)
    Fiyat: 7tl

-n11 20tl çek (alt limit: 220tl)
    Fiyat: 4tl

Not: lastik, supermarket, altin ve elektrikli ev aletlerinde gecmez.

-30tl Türk Telekom lira karti (transfer degil. Yukleme kartidir. Yukleme kartinin fotosu gonderilecektir)
    Fiyat: 27tl (stok: 1)

-Wizard Game, Battle Teams 20 Altın kodu
    Fiyat: 3tl (toplam 5 kod, 100 altın verilecektir).

-Pubg Mobile42 Uc
    Fiyat: 3tl

-1000 liraya kadar uçak biletleriniz shopandfly.com.tr'den %15 indirimli alınır (bilet fiyatına siteden bakabilirsiniz)

-flypgs (pegasus) sitesinden 200tl ve üstü uçak bileti 25tl indirimli alınır.

*Referans kodum ile Türknet'e üye olana 30tl ödeme yapılır. Hem 1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanırsınız, hem de 30tl ekstra kazanmış olursunuz. (Referans link:https://turk.net/p/JTH76IM11OLY/ )
    Not: mesaj atarak surecle ilgili bilgi alabilirsiniz. Odeme konusunda guven sorunu yasayanlar referanslara bakabilir. 10 yilda binlerce liralik sorunsuz islem gerceklestirildi.

***banabak fiş alınacaktır!!

-Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)
    Fiyat: 90tl (stok: 1)

ödeme: ödeme sonrası işlem yapılmaktadır. enpara, teb, vakıfbank, işbank, ing, garanti, akbank, ykb, fastpay hesapları mevcuttur. banka mesai saatleri dışında eft kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 24 Ekim 2020; 15:13:19 >

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2012

Durum
    Forumda değil

yurt dışı biletlerde indirim yapabilir misin? 1600 tl'lik bir uçuşa ne kadar indirim yapabilirsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    ilanda ne varsa sadece onlar satılıktır. ekstra bir şey yok.
    |
    |
    56 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Mart 2010

Durum
    Forumda değil

Özel msj kapalı Turktelekom için PM enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    18 Temmuz 2018

Durum
    Forumda değil

Hocam steam cüzdan kodunu almak isterim acaba Lira Trasnfer kabul ediliyormu? Türktelekom Fatıralıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devodev33 -- 13 Mart 2019; 14:55:37 >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    200tl steam kodu satılmıştır
    |
    |
    76 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Ocak 2010

quote:

Max 525 tl fiyata kadar uçak biletlerinde %15 indirim yapılır. Tek hakkım var (https://www.shopandfly.com.tr/seyahat/ucak-bileti sitesinden bilet fiyatına bakabilirsiniz)

bu indirim icin ucret aliyor musunuz?
    |
    |
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar

Sohbet Canlı Tv izle kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials Gülüş Tasarımı SEO Radyo Dinle
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.