Şimdi Ara

Turkcell VINN ve Avea JET Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
27.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Turkcell VINN veya Avea JET almayı düşünüyorum fakat bazı arkadaşlar Turkcell bayine gittiklerinde Turkcell Tarafından 4GB'lık Paket için İlk 3 Ay 19 TL Sonraki Aylar için 79 TL Denilmiş ve Sözleşme 2 YIL süreliymiş doğrumudur? Kullanan veya hakkında kesin bilgi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim üniversite okuyorum çarşıya çıkarsam sorcam ama şimdilik FORUM DH yanımda biliyorum bide modem almak zorundamıyım USB şeklinde verceği cisim yetiyomu :) yani benim 3 ay'dan sonraki ücretlendirmem ne kadar olacak ? Şimdiden Tşkler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencbilgin -- 9 Ekim 2009; 11:22:32 >

• Avea mı?
    Sakın ha, Avea daha telefonla konuşturamıyor ne 3G'si...
    Uzak dur arkadaşım, Turkcell ya da Vodafone al ama bence Turkcell tercih et...
  • arkadaşım ben turkcell bayisinden biraz bilgi aldım. söylediğine göre verdikleri cihaz modem yerine geçiyormuş. 4 gb 38 tl. birde o cihaz için 2 tl veriyorsun 40 tl toplam. Limiti aşarsan faturana yansıyor. tabi bu da bir tuzak. Artık 100 tl mi olur bilemem. kontör bitince teli kesiyorlar bunu neden kesmiyorlar ben bundan huylandığım için adsl yada uydu neti araştırıyorum. Tabi 31 ekime kadar kampanyalı fiyat demişlerdi. Neyseki o onda karar vermedim. Tabi birde bulunduğun yerden modemi çekmesi lazım.
  • Aldım Turkcell VINN Bakalım ilk Ayın Sonunda Neler Olacak.. xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencbilgin

Aldım Turkcell VINN Bakalım ilk Ayın Sonunda Neler Olacak.. xD

Geçmiş olsun çünkü upload miktarıda kotaya yansıyor yani download kotanız 2,5 gb falan.
  • vınn al avea dandik vodafone da güzel .
  • Kaç mbit çekiyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Right_

quote:

Orijinalden alıntı: gencbilgin

Aldım Turkcell VINN Bakalım ilk Ayın Sonunda Neler Olacak.. xD

Geçmiş olsun çünkü upload miktarıda kotaya yansıyor yani download kotanız 2,5 gb falan.

walla hocam komple modemi aldım aylık kontor gibi 4gb yüklüyorum bitince kota net kesliyor yükleyince bakiye geri geliyor bi sıkıntı yok memnunum diyebilirim VINN'dan
  • Arkadaşım ben Avea nın jet modemini kullanıyorum bulunduğum bölgede 3G şebekesi mevcut ve ortalama olarak 140-150kb/sn ile download yapıyorum. kota olarak denilen doğru yani upload+download miktarının toplamı hesap ediliyor ama bu her üç operatörde de aynı. Gelelim fiyat/performansa avea bir yıl sözleşme şartı + modem hediyesi ve 4gb lık paketi kdv+otv=33,88TL den veriyor 29TL nin üzerine telsiz kullanım ücreti yeni alınan data hattının açılış ücreti..vs 12 aya bölünüyor kotayı aşmazsan ödeyeceğin miktar 33,88TL turkcell e hiç bakmadım bakmayı da düşünmüyorum israilden yahudi bir şirket gelse gider ona üye olurum türkcelle üye olmam nefret ediyorum memleketin kaymağını yedi ilk operatör ve hala doymadı en pahalı tarife hiç araştırmana gerek yok her zaman türkcell dedir. benim param bol dersen türkcelle bak. tercihim avea ya da vodofone olurdu. Türkcell mi aman aman.....
  • aman sakın Avea dan uzak dur.
    Turkcell biraz pahalı ama adam akıllı hizmet alırsın.
  • mecbur kalmadıkça bu cihazlara aldanmayın. öncelikle altyapı sorunu var . büyük şehirlere bile 7.2 diye söylenen hız en fazla 3 taş çatlasın 4 oluyor.

1)öncelikle bulunduğun ilde en iyi hizmet veren operatörü bulmalısın.

2)ankarada vınn kullanıyorum hızı en fazla 3 ü gördum diger ıllerde sen düşün bu hız ne kadar olur.

3) dört çeker bilmem ne yapar hikaye reklamın 10/9 u yalan.

turkcellın tek artısı kota sorunu yaşamazsın kolay kolay

ve ayrıca online oyun oynuyorsan kesinlıkle hıcbırını alma kanser olursun kolay gelsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

mecbur kalmadıkça bu cihazlara aldanmayın. öncelikle altyapı sorunu var . büyük şehirlere bile 7.2 diye söylenen hız en fazla 3 taş çatlasın 4 oluyor.

2)ankarada vınn kullanıyorum hızı en fazla 3 ü gördum diger ıllerde sen düşün bu hız ne kadar olur.

ve ayrıca online oyun oynuyorsan kesinlıkle hıcbırını alma kanser olursun kolay gelsın

Konu hortlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: questosera

quote:

mecbur kalmadıkça bu cihazlara aldanmayın. öncelikle altyapı sorunu var . büyük şehirlere bile 7.2 diye söylenen hız en fazla 3 taş çatlasın 4 oluyor.

Konu hortlamış

hocam bu adam bos durmuyor hortlatmada:

http://forum.donanimhaber.com/m_33433438/mpage_1//tm.htm#54735115

http://forum.donanimhaber.com/m_34266865/mpage_1//tm.htm#54735011
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

quote:

Orijinalden alıntı: questosera

quote:

Konu hortlamış

hocam bu adam bos durmuyor hortlatmada:

http://forum.donanimhaber.com/m_33433438/mpage_1//tm.htm#54735115

http://forum.donanimhaber.com/m_34266865/mpage_1//tm.htm#54735011

aynen

adamın ne zaman soruyu sorduğuna bakmadan, 1 yıl mı olmuş 2 yıl mı olmuş güzel güzel cevap veriyor
  • ARKADAŞLAR BNDE Bİ VINN KULANICISIYIM AVEA JETE GÖZÜM KAYIYIOR AMA Bİ VODEME DE BAKAYIM İSTİYORUM VINN ŞU AN İYİ İLK ALDIĞIMDA FULL 3G Dİ AMA ŞİMDİ NERREDEYSE HEP EDGELEYİM İSYAN ETÇEM ARTIK İNTERNETTTE BİŞEY OKUDUM ANTEN FALAN DİYE YAZIODU ONU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM 3 AY SONRA SÖZLEŞME BİTİNCE AVEA JET VEYA VINI Bİ GÖZDEN GEÇİRCEM BNİM SİZE TAVSİYEM ALIRKEN DÜŞÜNÜN TURKCEL BAYİSİNDEKİ MALUKATLAR HEP KENDİ ÇIKARLARINI GÖZETEREK

VINN AL DİYORLAR ÇOK KARARSIZIM ACABA VINN MI JETMİ VODEMMİ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluestark

ARKADAŞLAR BNDE Bİ VINN KULANICISIYIM AVEA JETE GÖZÜM KAYIYIOR AMA Bİ VODEME DE BAKAYIM İSTİYORUM VINN ŞU AN İYİ İLK ALDIĞIMDA FULL 3G Dİ AMA ŞİMDİ NERREDEYSE HEP EDGELEYİM İSYAN ETÇEM ARTIK İNTERNETTTE BİŞEY OKUDUM ANTEN FALAN DİYE YAZIODU ONU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM 3 AY SONRA SÖZLEŞME BİTİNCE AVEA JET VEYA VINI Bİ GÖZDEN GEÇİRCEM BNİM SİZE TAVSİYEM ALIRKEN DÜŞÜNÜN TURKCEL BAYİSİNDEKİ MALUKATLAR HEP KENDİ ÇIKARLARINI GÖZETEREK

VINN AL DİYORLAR ÇOK KARARSIZIM ACABA VINN MI JETMİ VODEMMİ ?

Cihazı kullanacağın yerde hangi operatör en iyi hizmet veriyorsa, hangisinin 3G sinyali en iyiyse onu al.
  • slm...ben avea jet kullanıcısıyım forumda dolasırken ıkı kelamda ben yazıyım dedım..kotalı 5GB aylık 25.50 oduyorum.tam 1 yıldır kullanıyorum..zaten 1 yıldan az kullanamazsınız 12 ay tahautlu cunku...
    kullananlar cvplasın kullanmayanlar operatorlere bosa ıftıra atmasınlar...konyanın bı ılcesındeyım ve nereye gıttıysem parkta bodrum katta yolda vs heryerden 3g hızıyla cekıyor...allah sahıt cıddı bı sorun yasamadım...kotanızı heran kontrol edebılyosunuz..ve lımıtde koyuyosunuz...lımıtı aşma gıbı bı durumunuz yok baglantı gıdıyo cunku...
    ve sozun kısası ben arastırdım vınn pahalı ve dıgerlerınden hıcbı farkı yok...vodafonunkı 4GB lık 39 lıra...en uygun aveajet 5GB lık 25.50 tl olanı..secım sızın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkanunlu

slm...ben avea jet kullanıcısıyım forumda dolasırken ıkı kelamda ben yazıyım dedım..kotalı 5GB aylık 25.50 oduyorum.tam 1 yıldır kullanıyorum..zaten 1 yıldan az kullanamazsınız 12 ay tahautlu cunku...
    kullananlar cvplasın kullanmayanlar operatorlere bosa ıftıra atmasınlar...konyanın bı ılcesındeyım ve nereye gıttıysem parkta bodrum katta yolda vs heryerden 3g hızıyla cekıyor...allah sahıt cıddı bı sorun yasamadım...kotanızı heran kontrol edebılyosunuz..ve lımıtde koyuyosunuz...lımıtı aşma gıbı bı durumunuz yok baglantı gıdıyo cunku...
    ve sozun kısası ben arastırdım vınn pahalı ve dıgerlerınden hıcbı farkı yok...vodafonunkı 4GB lık 39 lıra...en uygun aveajet 5GB lık 25.50 tl olanı..secım sızın...

hocam bende avea jet düşünüyorum yazın köye gidicem giresunun bir köyü orda 3g yoktu bildiğim kadarıyla avea çekermi ordan ve avea edge hızı nasıl hocam ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.