Şimdi Ara

TURKCELL VEYA VODAFONE BAYİSİ NASIL AÇILIR. (TİM,EXTRA V.B) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
120.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ECELABİ

?

Alıntıları Göster
    ben buzmana kadar NE KAPANAN TİM GÖRDÜM NEDE BAYİ BÜYÜK LOKMAYI TİM ONUN UFAĞINIIDA MAVİ NOKTA SONNRASI BAYİLER AMA BAYİLER EN UFAK PAYI ALMASIN RAĞMEN 2.3. DÜKKANI AÇABİLİYORDA TİM NASIL KAZANAMIYOR ONU ANLAMADIM EĞER MÜMKÜMSE TİMİN NERDE GÖRMEK İSTERİM BU SÖLEDİKLERİM TÜRKCELL İÇİN VODOFON AVEA HAKKINDA BİLGİM YOK MAVİ NOKTA İÇİNDE BİLDİĞİM 5BİN TL İSTİYORLAR HERKESE İİ GÜNLER BİLGİ PAYLAŞTIKÇA BANA GÖRE GÜZELDİR AMA DOĞRU BİLGİ YALAANN DEĞİL

• quote:

ben buzmana kadar NE KAPANAN TİM GÖRDÜM NEDE BAYİ BÜYÜK LOKMAYI TİM ONUN UFAĞINIIDA MAVİ NOKTA SONNRASI BAYİLER AMA BAYİLER EN UFAK PAYI ALMASIN RAĞMEN 2.3. DÜKKANI AÇABİLİYORDA TİM NASIL KAZANAMIYOR ONU ANLAMADIM EĞER MÜMKÜMSE TİMİN NERDE GÖRMEK İSTERİM BU SÖLEDİKLERİM TÜRKCELL İÇİN VODOFON AVEA HAKKINDA BİLGİM YOK MAVİ NOKTA İÇİNDE BİLDİĞİM 5BİN TL İSTİYORLAR HERKESE İİ GÜNLER BİLGİ PAYLAŞTIKÇA BANA GÖRE GÜZELDİR AMA DOĞRU BİLGİ YALAANN DEĞİL

Alıntıları Göster
    Avea bayisi açmak için 0 212 460 1 500 numaralı telefonu arayıp gerekli şartları öğrenebilirsiniz. En yakınızdaki bölge müdürlüğüne de sorabilirsiniz. Size gerekli tüm detayları anlatacaklardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: iskurun

Avea bayisi açmak için 0 212 460 1 500 numaralı telefonu arayıp gerekli şartları öğrenebilirsiniz. En yakınızdaki bölge müdürlüğüne de sorabilirsiniz. Size gerekli tüm detayları anlatacaklardır.

Alıntıları Göster
    S.A VE BAYİLİĞİMİ ALDIM HEM AVEA HEMDE TÜRKCEL AÇABİLEN ARKADAŞLARADA HAYIRLISI OLSUN SAYGIARIMLA
  • quote:

S.A VE BAYİLİĞİMİ ALDIM HEM AVEA HEMDE TÜRKCEL AÇABİLEN ARKADAŞLARADA HAYIRLISI OLSUN SAYGIARIMLA

nasıl aldın dostum detayları yazarmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istcool

quote:

nasıl aldın dostum detayları yazarmısın?

Alıntıları Göster
    ben tim olmasam alt bayi yada sıradan açıp geçsem aylık gelirim nekadar olur arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkasnet

ben tim olmasam alt bayi yada sıradan açıp geçsem aylık gelirim nekadar olur arkadaşlar

Alıntıları Göster

lütfen konuya yardım edelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkasnet

lütfen konuya yardım edelim...

Alıntıları Göster
    TURKCELL VEYA SUPERONLİNE BAYİLİK ALMAK İSTİYORUM ALT BAYİLİK OLURSA DAHA İYİ NASIL VE NERDEN BAŞVURU YAPACAĞIMIZI ÜCRETİN NE KADAR OLDUĞU BİZİM CADDE ÜSTÜNDE TURKCELL VE SUPERONLİNE YOK VODOFONE AVEA VAR ONUN DIŞINDA BİRDE TTNET BAYİ VAR
  • quote:

ne kadar kazanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teletapnes

quote:

ne kadar kazanıyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende açmayı düşünüyorum avea bayisi sizce ne kadar para ile açarım bu işi?
  • quote:

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH UTANDIRMASIN İNŞALLAH.

BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRSEN SEVİNİRİZ. BİZLEREDE YOL GÖSTERMİŞ OLURSUN. KOLAY GELSİN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djlwcafi

quote:

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH UTANDIRMASIN İNŞALLAH.

BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRSEN SEVİNİRİZ. BİZLEREDE YOL GÖSTERMİŞ OLURSUN. KOLAY GELSİN.

Alıntıları Göster
    Yusuf Miroğlu isler nasıl kardesım

merak eden vısor
  • quote:

Orijinalden alıntı: visor

Yusuf Miroğlu isler nasıl kardesım

merak eden vısor

Alıntıları Göster
    açamadık usta , eski işi bırakamadık öylece kaldı.

ayrıca bu tel işinde herkes farklı farklı şeyler diyor. kim doğru , kim yalan söylüyor Allah bilir.

( girme, bulaşma , tat yok , kar mar yok , bitti artık bu işler , dönerci aç daha iyi v.s v.s v.s )

( güzel iş , temiz iş , tatlı kar var , 2 senede zengin olursun , hiç düşünme , keşke alabilsen , x birini tanıyorum köşeyi döndüler bu işte v.s v.s v.s )

• Avea bayisi açmak için şimdi nereden başlamalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: meditas

Avea bayisi açmak için şimdi nereden başlamalıyız
    6 ay avea bayisinde çalıştım patrona 100 bin tl ye bırakırmısın dediğimde 200 bin cıvarı bi meblaya bile bırakmıcanı sölemisti ortalama günde 25 hat taşıyorduk bunuda belirteyim.
  • Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    adam doğru demiş bizim burada dönerciler para basıyor :)))

ara sıra düşünüyorum bir dönerci de ben mi açsam diye..
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    en az 3 tane mi tim
  • Alpay Dayı kullanıcısına yanıt
    o zaman ki şartlar bunu gerektiriyordu, ne kadar girişken olursan o kadar çok kazanırsın bence. Şuan 1 tane de para kazandırıyor ama çok şb olursa aralarında paslaşıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

o zaman ki şartlar bunu gerektiriyordu, ne kadar girişken olursan o kadar çok kazanırsın bence. Şuan 1 tane de para kazandırıyor ama çok şb olursa aralarında paslaşıyorlar.
    Bende yapıcam baştan 4-5 mesaj okudum bu soruyu soran açtımı bayilik yada 2015 kazanç nedir.?
    Açmak için kaç TL lazım 30-35 bin tl var...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Turkcell bayilik şartları makelesini incelemenizi öneririm: http://www.hizlibayilik.com/bayilik/telekom/turkcell-bayilik-bilgileri-turkcell-bayilik-h3236.html

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.